Şimdi Ara

Azir,the Emperor of the Sands [Yeni Champ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
2
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkarttığı yaratıklar açısından söylemiştim. Skilleri benzemiyor yoksa tabi.
  • Pasif 1 kule için geçerli olur.Tıpkı totem gibi aktif edilince diğeri iptal olur.

Daha çıkmadan supp olurmu diyenler umarım banlanırlar supp metasını ellemeyi bırakın gerçek supplar bizleriz.

(Zede gönderme)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzora666666

quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Metada yer alır ki zaten çoğu aktif apc midlane lere nazaran mobility si bile var. Ayrıca flash+W+E+Ulti kombosu (seri yapılabiliyorsa) ya da flash yokken W+Q+E+R kombosu baya iş yapar. Zaten ardına ulti bizim takımın içindeki adamlara doğru gidecek dmg de iyiyse birini aradan çıkartıp zhonya basar.

Turnuvalar var hayatta patchi turnuva clientine getirmezler. O pasif tüm turnuvanın yönünü değiştirir çünkü. 4 top gidip early kule alıp üstüne pasifiyle top lanerlar oyundan düşer.

Edit : Fazla durmuyormuş kule ama yine de fazla zorlar bu pasif.

Bence o kulenin asıl işlevi adam lane de değilken kule kaybedince çok fazla minion kaybedecek olması.4 kişi pushladığı zaman orada midlane olmuyor+diğer eleman da 4 push için diğer takım üyelerinin yanına gidiyor. Bence turnuvaya gelme ihtimali var gibi gözüküyor çünkü turnuva süreleri çok geniş baya dağılmış durumda

4 kişi toptan pushlarsın, 3 kişi ayrılır laneden, 1 kişi de kulenin dibinde lane freeze yapar. Karşıda ki top laner kalır öyle.

Bu arada skillseti Ember Spirit'e benziyor biraz.

Azir,the Emperor of the Sands [Yeni Champ]

Ya sen dota biliyormusun cidden hangi skilli benziyor ? Allah aşkına ember gibi alana vuran w sumu var ? q gibi adamları bağlayan ip gibi birşeyimi var e gibi etrafa hasar veren kalkanımı var bi açıklarmısın ?

Ember ulti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mösyö Bolamyer

quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

senin en nefret ettiğin 3 üyeden 1 tanesi bu.. bir de khione(15yaşındayım) mu ne var.. ama en azından eskisi gibi tavır sergilemiyorlar

avatar ve imza her şeyi açıklıyormuş meğer
    üçüncüs kimdi ya.hydrogenaydı sanırım.başından beri sevmedim o elemanı.bitün forum sahip çıktı olan oldu

Çizgi film izlemenin yaşı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Puzlu Masta

quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

Abi skillsete bak oha

TF'de hani gergin bir bekleyiş olur ya kim önce saldırcak kim kime saldıracak falan. O devir bitiyor işte. Koy askerleri oynasın.

Ember sprit e benzettim biraz keşke Micro falan olsaydı o askerlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: elzora666666

quote:

quote:

senin en nefret ettiğin 3 üyeden 1 tanesi bu.. bir de khione(15yaşındayım) mu ne var.. ama en azından eskisi gibi tavır sergilemiyorlar

üçüncüs kimdi ya.hydrogenaydı sanırım.başından beri sevmedim o elemanı.bitün forum sahip çıktı olan oldu

Çizgi film izlemenin yaşı olmaz.

bro kusura bakma ama Yav he he.

• Gnar'dan daha fazla tutulacak gibi bakalım
  • LÜTFEN RITO

Red Viper Skin !!!

Azir,the Emperor of the Sands [Yeni Champ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 27 Ağustos 2014; 1:48:22 >
  • jarvanın sancak yerine bunun askerleri var..cok benziyor..ultisi jungle icin uygun..ormancı olur buyuk ihtimal...bi ihtimalde sup,ama sup gibi durmuyor..
  • Efsane olmuş
  • su pasifi degiisk birşey bakalım nasl birşey
  • Hero iyi bir hero bence oynaması bence ustalık gerektıren bır hero gıbı geldı cunku asker cıkarması askerlerı dogru yerlere cıkarıp onları saldırı emrı kendının kacması ıcın bıraz mekanık gerektıren hero gibi geldi bana pasifini pek anlamadım değişik geldi heroyu sevdım gnar gore bence daha cok tutacak gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: llAkabell

jarvanın sancak yerine bunun askerleri var..cok benziyor..ultisi jungle icin uygun..ormancı olur buyuk ihtimal...bi ihtimalde sup,ama sup gibi durmuyor..
    quote:

Orijinalden alynty: Sinanhakan

jarvanyn sancak yerine bunun askerleri var..cok benziyor..ultisi jungle icin uygun..ormancy olur buyuk ihtimal...bi ihtimalde sup,ama sup gibi durmuyor..

?aka my yapyyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcv321

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: Mösyö Bolamyer

quote:

Orijinalden alynty: Chequx

senin en nefret etti?in 3 üyeden 1 tanesi bu.. bir de khione(15ya?yndayym) mu ne var.. ama en azyndan eskisi gibi tavyr sergilemiyorlar

avatar ve imza her ?eyi açyklyyormu? me?er
    üçüncüs kimdi ya.hydrogenaydy sanyrym.ba?yndan beri sevmedim o elemany.bitün forum sahip çykty olan oldu

çok profesyönel bir dolandyrycy bence

• quote:

Orijinalden alıntı: çay

Baktım da ziggs nautilus sanırım. 13 gün arayla çıkmışlar. Pbe ye gelişleri aynı andaydı galiba.

O zamanlar pbe yoktu
  • Ooo phantom lancer, alırım bi dal
  • quote:

Riot Meddler geçtiğimiz gün Sand Mage hakkında konuşmuştu:
    "Occasionally we'll go back to something multiple times. We tried out a sand mage concept a few years back, but weren't happy with the result. Tried a very different approach a year or two ago but that didn't hit the mark either. Fingers crossed we'll get a successful champion from that space at some point, it's one we still think has a lot of potential, odds are if so it'll be something pretty different to the prior ideas though."

Hocam ben anlamadım ne yazıyor orda sang magemiymis azir ?

• Leş gibi bir şampiyon.
  • ne oluyor ya eski halinemi döndü riot ardı ardına yolluyor yeni champları
  • nasus bu :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.