Şimdi Ara

Azir,the Emperor of the Sands [Yeni Champ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
3.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya abi Riot'un ilk defa bu kadar yaratıcı, zevkli, yetenek gerektiren bir champ çıkardığını görüyorum ya ölsem de gam yemem artık. Lee Sin'den sonra oynanabilecek zevkli champlardan biri olacak o kesin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: varior42

Riot keşke hep bu hızla cıkarsa champleri

Arkadaşla bugün aynı meseleyi konuluyorduk diyoruzki şu metanın ağzına tükürseler bi farklı champlar görsek

Her el lee,vayne görmekten içim şişti yeminle hadi iyi oynasalar 10/1 i iyi oynuyor diğerleri acemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Metada yer alır ki zaten çoğu aktif apc midlane lere nazaran mobility si bile var. Ayrıca flash+W+E+Ulti kombosu (seri yapılabiliyorsa) ya da flash yokken W+Q+E+R kombosu baya iş yapar. Zaten ardına ulti bizim takımın içindeki adamlara doğru gidecek dmg de iyiyse birini aradan çıkartıp zhonya basar.

Turnuvalar var hayatta patchi turnuva clientine getirmezler. O pasif tüm turnuvanın yönünü değiştirir çünkü. 4 top gidip early kule alıp üstüne pasifiyle top lanerlar oyundan düşer.

Edit : Fazla durmuyormuş kule ama yine de fazla zorlar bu pasif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 26 Ağustos 2014; 23:57:04 >
  • Deneriz inş ya.Bence heroların hızlı hızlı çıkması daha iyi meta denilen şey sıkıcılıktan başka bişi değil sürekli değişir bu sayede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prodigal

Giriş ekranı müziği sızmış.

Arada kaynamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14-15 gün sonra gelmişti
  • Bu seth denilen hero sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çay

Ziggs ile varus aynı hafta çıkmıştı sanırım. Yada pbe ye aynı anda gelmişlerdi.

Emin misin ? Varus'un çıkışını hatırladığım halde Ziggs'i hiç hatırlamıyorumm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

senin aĞ?zını yerim ben

Forumda ılık dakikalar.
  • Kör değilsem sup galiba da braum bile sığırken ne bu şimdi yani?

Gnar gibi çöp herodan sonra yine bi dinozor geliyor.
  • Onun adı Azir
    Vadide yeri hazir
    Eğer bunu beğenmezsen
    Yiyesin zehir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mösyö Bolamyer

quote:

Orijinalden alıntı: HamsterZ

quote:

Skillseti çok hoşuma gitti tam bir utility herosu olacak sanırım. beklemedeyiz roit

Oyunda çağırdığı şeyleri kontrol etmeye dayalı ilk şampiyon olucak

annie ve mordede durum bundaki gibi değil çok daha basite indirgenmiş

Çağırmalı şeyler mısır temasına çok uygun zaten.iyi düşünmüşler

Aynen oyundaki en çok eksik bulduğum noktalardan biriydi bu biraz daha ayrıntılı bir şekilde çağırdıklarını kontrol etmek
  • Ulti cok hosuma gitti. Mummy filmi geldi aklima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzlu Masta

Azir değilde Justicar Nasus gibi bir şey olmuş bu.

Beğendiyseniz beyanın.
  • Beceri gerektiren bir champ olacak gibi gözüküyor.ultisini anladım bitek.pasifini anlayamadım daha doğrusu böyle olamaz diye düşündüm.bildiğin yıkılan kulenin yerine kule mi çıkartıyor eleman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake the Dog -- 27 Ağustos 2014; 0:26:18 >
  • Kullanımı biraz pratik gerektircek ancak skillset diğer hiçbir heroya benzemiyor sevdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikuru Asahina -- 27 Ağustos 2014; 0:29:26 >
  • kum temalı hero görünce sevindim ama skillset sıkıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

quote:

Sezon 4 oyuncuları hemen "napıyon riotttt oyunu batırdın yaşamaz bu oyun" diyerek kendini belli etmiş. S2'de 2 haftada bir şampiyon çıkıyordu

Onlar bilir mi abisi.

Ama bence yine çok erken oldu. Daha çalışılması lazım gibi duruyor.

3-4 ay önce 14yaşındayım nickli elemanın attığı yoruma bak.. foruma yazmaya başlayalı 1 sene olmamıştır, saygılı ol biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Metada yer alır ki zaten çoğu aktif apc midlane lere nazaran mobility si bile var. Ayrıca flash+W+E+Ulti kombosu (seri yapılabiliyorsa) ya da flash yokken W+Q+E+R kombosu baya iş yapar. Zaten ardına ulti bizim takımın içindeki adamlara doğru gidecek dmg de iyiyse birini aradan çıkartıp zhonya basar.

Turnuvalar var hayatta patchi turnuva clientine getirmezler. O pasif tüm turnuvanın yönünü değiştirir çünkü. 4 top gidip early kule alıp üstüne pasifiyle top lanerlar oyundan düşer.

Edit : Fazla durmuyormuş kule ama yine de fazla zorlar bu pasif.

Bence o kulenin asıl işlevi adam lane de değilken kule kaybedince çok fazla minion kaybedecek olması.4 kişi pushladığı zaman orada midlane olmuyor+diğer eleman da 4 push için diğer takım üyelerinin yanına gidiyor. Bence turnuvaya gelme ihtimali var gibi gözüküyor çünkü turnuva süreleri çok geniş baya dağılmış durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

quote:

Sezon 4 oyuncuları hemen "napıyon riotttt oyunu batırdın yaşamaz bu oyun" diyerek kendini belli etmiş. S2'de 2 haftada bir şampiyon çıkıyordu

Onlar bilir mi abisi.

Ama bence yine çok erken oldu. Daha çalışılması lazım gibi duruyor.

3-4 ay önce 14yaşındayım nickli elemanın attığı yoruma bak.. foruma yazmaya başlayalı 1 sene olmamıştır, saygılı ol biraz

2,5 yıla yakındır forumdayım. Asıl hesabım @Raiden. Smurf ve yaklaşık 1 yıl hesabım olmadan takıldım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.