Şimdi Ara

Azir,the Emperor of the Sands [Yeni Champ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
2
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

Abi skillsete bak oha

TF'de hani gergin bir bekleyiş olur ya kim önce saldırcak kim kime saldıracak falan. O devir bitiyor işte. Koy askerleri oynasın.
  • iyimiş
  • isme bak azir ne la skillseti de göremedim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

Onun adı Azir
    Vadide yeri hazir
    Eğer bunu beğenmezsen
    Yiyesin zehir

Nazım Hikmet mezarinda ters dondu anasıni bu ne faciadir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mösyö Bolamyer

Sezon 4 oyuncuları hemen "napıyon riotttt oyunu batırdın yaşamaz bu oyun" diyerek kendini belli etmiş. S2'de 2 haftada bir şampiyon çıkıyordu

Onlar bilir mi abisi.

Ama bence yine çok erken oldu. Daha çalışılması lazım gibi duruyor.

3-4 ay önce 14yaşındayım nickli elemanın attığı yoruma bak.. foruma yazmaya başlayalı 1 sene olmamıştır, saygılı ol biraz

2,5 yıla yakındır forumdayım. Asıl hesabım @Raiden. Smurf ve yaklaşık 1 yıl hesabım olmadan takıldım.

Azir,the Emperor of the Sands [Yeni Champ]

http://forum.donanimhaber.com/m_86557579/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_87667996/tm.htm

-hadi be kardeşim ya, yorumlarını sevmediğim 2-3 kişiden birisin bari dümen yapma

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sezon 4 oyuncuları hemen "napıyon riotttt oyunu batırdın yaşamaz bu oyun" diyerek kendini belli etmiş. S2'de 2 haftada bir şampiyon çıkıyordu

Onlar bilir mi abisi.

3-4 ay önce 14yaşındayım nickli elemanın attığı yoruma bak.. foruma yazmaya başlayalı 1 sene olmamıştır, saygılı ol biraz

2,5 yıla yakındır forumdayım. Asıl hesabım @Raiden. Smurf ve yaklaşık 1 yıl hesabım olmadan takıldım.

-hadi be kardeşim ya, yorumlarını sevmediğim 2-3 kişiden birisin bari dümen yapma

bi dakka bidakka 14 yaşındayım bu muydu ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Onlar bilir mi abisi.

Konuların alakasını anlamadım ? Raiden. Smurf hesabım 2 yıllık işte. Allah allah.

edit : Ha evet 14yaşındayım benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 27 Ağustos 2014; 0:53:26 >

• senin en nefret ettiğin 3 üyeden 1 tanesi bu.. bir de khione(15yaşındayım) mu ne var.. ama en azından eskisi gibi tavır sergilemiyorlar
  • quote:

senin en nefret ettiğin 3 üyeden 1 tanesi bu.. bir de khione(15yaşındayım) mu ne var.. ama en azından eskisi gibi tavır sergilemiyorlar

avatar ve imza her şeyi açıklıyormuş meğer
    üçüncüs kimdi ya.hydrogenaydı sanırım.başından beri sevmedim o elemanı.bitün forum sahip çıktı olan oldu

• Nasusun babannesi

• quote:

Orijinalden alıntı: ASALEK576

Nasusun babannesi

k
  • Baktım da ziggs nautilus sanırım. 13 gün arayla çıkmışlar. Pbe ye gelişleri aynı andaydı galiba.
  • Bu ne hız Riot

• Güzel bence
  • Oynanmasının bayağı keyifli olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

quote:

Metada yer alır ki zaten çoğu aktif apc midlane lere nazaran mobility si bile var. Ayrıca flash+W+E+Ulti kombosu (seri yapılabiliyorsa) ya da flash yokken W+Q+E+R kombosu baya iş yapar. Zaten ardına ulti bizim takımın içindeki adamlara doğru gidecek dmg de iyiyse birini aradan çıkartıp zhonya basar.

Turnuvalar var hayatta patchi turnuva clientine getirmezler. O pasif tüm turnuvanın yönünü değiştirir çünkü. 4 top gidip early kule alıp üstüne pasifiyle top lanerlar oyundan düşer.

Edit : Fazla durmuyormuş kule ama yine de fazla zorlar bu pasif.

Bence o kulenin asıl işlevi adam lane de değilken kule kaybedince çok fazla minion kaybedecek olması.4 kişi pushladığı zaman orada midlane olmuyor+diğer eleman da 4 push için diğer takım üyelerinin yanına gidiyor. Bence turnuvaya gelme ihtimali var gibi gözüküyor çünkü turnuva süreleri çok geniş baya dağılmış durumda

4 kişi toptan pushlarsın, 3 kişi ayrılır laneden, 1 kişi de kulenin dibinde lane freeze yapar. Karşıda ki top laner kalır öyle.

Bu arada skillseti Ember Spirit'e benziyor biraz.

• Smite'dan Ra bu resmen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Metada yer alır ki zaten çoğu aktif apc midlane lere nazaran mobility si bile var. Ayrıca flash+W+E+Ulti kombosu (seri yapılabiliyorsa) ya da flash yokken W+Q+E+R kombosu baya iş yapar. Zaten ardına ulti bizim takımın içindeki adamlara doğru gidecek dmg de iyiyse birini aradan çıkartıp zhonya basar.

Turnuvalar var hayatta patchi turnuva clientine getirmezler. O pasif tüm turnuvanın yönünü değiştirir çünkü. 4 top gidip early kule alıp üstüne pasifiyle top lanerlar oyundan düşer.

Edit : Fazla durmuyormuş kule ama yine de fazla zorlar bu pasif.

Bence o kulenin asıl işlevi adam lane de değilken kule kaybedince çok fazla minion kaybedecek olması.4 kişi pushladığı zaman orada midlane olmuyor+diğer eleman da 4 push için diğer takım üyelerinin yanına gidiyor. Bence turnuvaya gelme ihtimali var gibi gözüküyor çünkü turnuva süreleri çok geniş baya dağılmış durumda

4 kişi toptan pushlarsın, 3 kişi ayrılır laneden, 1 kişi de kulenin dibinde lane freeze yapar. Karşıda ki top laner kalır öyle.

Bu arada skillseti Ember Spirit'e benziyor biraz.

Ya sen dota biliyormusun cidden hangi skilli benziyor ? Allah aşkına ember gibi alana vuran w sumu var ? q gibi adamları bağlayan ip gibi birşeyimi var e gibi etrafa hasar veren kalkanımı var bi açıklarmısın ?

• karakter tasarımı güzelmiş oyundan gram anlamıyorum o başka konu ama tasarım hoşuma gitti
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.