Şimdi Ara

Azeroth Sohbetleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yayınımızda Jaina Proudmoore'un hikayesini anlattık. 2 Bölüm olarak Youtube da izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Egzolinas

quote:

Orijinalden alıntı: ProHookBlitz

Sen şu facebook grubu olup millete ego kasan mirac değilmisin öyle olmasa belki vaktimi ayırıp videolarına göz atabilirdim

Benim kendi facebook grubum yok ama evet Dede Network adminlerinden biriyim. Facebook gruplarındaki kuralların doğru yürüyüp üyelerin düzgün paylaşım yapmasından sorumluyuz. Beni tanıyan bilir egomu törpülemiş bir insanımdır ben :) Öyle bir çıkarım yaptıysan konuyu bilmiyorum ama muhtemelen bir yanlış anlaşılma olmuştur. Örnek verebilirsen açıklamasını yapabilirim...

Öncelikle şunu söyliyim gruptan ban yiyip bir sinirle buraya yazan biri değilim şuanda grupta bulunuyorum gözlemlediğim kadarıylada üye banlama konusunda sertsiniz ve bazı üyeler bundan şikayetçi

Özetle sonuca gelirsek benim kimseyle kişisel bir sorunum yok ama burdaki kibarlığı facebookdada sürdürseniz güzel olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProHookBlitz -- 1 Mayıs 2016; 20:34:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Sen şu facebook grubu olup millete ego kasan mirac değilmisin öyle olmasa belki vaktimi ayırıp videolarına göz atabilirdim

Benim kendi facebook grubum yok ama evet Dede Network adminlerinden biriyim. Facebook gruplarındaki kuralların doğru yürüyüp üyelerin düzgün paylaşım yapmasından sorumluyuz. Beni tanıyan bilir egomu törpülemiş bir insanımdır ben :) Öyle bir çıkarım yaptıysan konuyu bilmiyorum ama muhtemelen bir yanlış anlaşılma olmuştur. Örnek verebilirsen açıklamasını yapabilirim...

Öncelikle şunu söyliyim gruptan ban yiyip bir sinirle buraya yazan biri değilim şuanda grupta bulunuyorum gözlemlediğim kadarıylada üye banlama konusunda sertsiniz ve bazı üyeler bundan şikayetçi

Özetle sonuca gelirsek benim kimseyle kişisel bir sorunum yok ama burdaki kibarlığı facebookdada sürdürseniz güzel olur bence

Anladım. Sanırım benimle ilgili kişisel bir şey yok. O yüzden videolarımı seyretmeye beklerim. :)

Banlanma konusunda da her yerde olduğu gibi bu gruplarda da kurallarımız var ve her üyenin grup kurallarına uymasını bekliyoruz. Ben banlamadan önce gönderiyi silip kişiye özelden mesaj atıyorum. Devam ederse o zaman banlayıp ekran görüntüsü ile birlikte arşivime atıyorum. Bir şikayet olursa ve ben banladıysam arşivden gösteriyorum. Genelde küfüre karşı tavrımız net. Bir çok admin birarada olduğumuz için de genelde birbirimize danışıyoruz ama bazı adminlerimiz benden daha sert olabilir. Eğer sıkıntılı bir ban durumu varsa, bir tanıdığın olabilir veya başka bir şey incelemek için direk benimle iletişime geçerse sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım. Sanırım benimle ilgili kişisel bir şey yok. O yüzden videolarımı seyretmeye beklerim. :)

Banlanma konusunda da her yerde olduğu gibi bu gruplarda da kurallarımız var ve her üyenin grup kurallarına uymasını bekliyoruz. Ben banlamadan önce gönderiyi silip kişiye özelden mesaj atıyorum. Devam ederse o zaman banlayıp ekran görüntüsü ile birlikte arşivime atıyorum. Bir şikayet olursa ve ben banladıysam arşivden gösteriyorum. Genelde küfüre karşı tavrımız net. Bir çok admin birarada olduğumuz için de genelde birbirimize danışıyoruz ama bazı adminlerimiz benden daha sert olabilir. Eğer sıkıntılı bir ban durumu varsa, bir tanıdığın olabilir veya başka bir şey incelemek için direk benimle iletişime geçerse sevinirim.

Anlayışınız için teşekkür ederim konuyu baltalamak gibi olmasın oyüzden yazdığım yorumu siliyorum hemde sert bir yorum olmuş kusuruma bakmayın videolara bir ara bakıcam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProHookBlitz -- 2 Mayıs 2016; 1:19:42 >

• ales var diye erken yattım dün. yayın oldu mu bilen var mı?

• Omara kullanıcısına yanıt
    Birak kardes simdi video'yu; sen ales'ten haber et :P

O nasil soru sorma seklidir ya :((((((((
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    önceki puanın süresi dolacak diye sınava gireyim dedim pişman oldum, girmesem de olurdu cidden hocam. hakkımızda hayırlısı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Sormayin gitsin ya :(

Amin ya amin
  • Sınava girenlere başarılar. :) Bir çok arkadaşımız sınav yüzünden yayından erken çıkmak zorunda kaldı zaten. :)

Yayınımızda vanilla zamanları ve legacy serverlar üzerine sohbet ettik. Videomuz Youtube'a yüklendi... Keyifli seyirler...

• Bu Cumartesi Azeroth Sohbetleri'nde Dwarfların hikayesini anlatacağız. Herkesi beklerim...

Azeroth Sohbetleri
  • Azeroth Sohbetleri son yayınımızda Khaz Modan'ın çocukları, Dwarfların tarihini inceledik. Keyifli seyirler...

NOT: Twitch export biraz sorunlu olduğu için videonun bazı yerlerinde duraksamalar ve tekrarlamalar mevcut. :(

• Egzolinas kullanıcısına yanıt
    Elinize ve emeğinize sağlık güzel iş yapıyorsunuz, insanlara hitap şekliniz, diksiyonunuz ve ses tonunuz da çok iyi. Tebrikler devamı artarak gelir umarım
  • Hocam eline diline sağlık. Adam resmen WoW'un İlber Ortaylı'sı :))
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim...
  • Rockko kullanıcısına yanıt
    Beğendiğine sevindim. :) Çok teşekkürler...
  • Bu haftasonu Azeroth Sohbetleri'nde son gardiyan Medivh'in hikayesini anlatacağız....

"Ben... Legion'un dönüş sebebiyim. Yıllar önce, orcları bu dünyaya ben getirdim, ve böyle yaparak şeytanların da yolunu açmış oldum. Bu günahlarım yüzünden en çok değer verdiğim insanlar tarafından öldürüldüm. Ölümüme rağmen bu diyarların doğusunda uzun yıllar boyu savaş eksik olmadı. Sonunda geri döndüm, işleri yoluna koymak için..."

- Medivh, The Last Guardian

Azeroth Sohbetleri

• Medvih'in hikayesini anlattığımız Azeroth sohbetlerimizin 16. bölümü Youtube'da... Keyifli seyirler...

• Warcraft Filmi'nin konu aldığı 1. Savaş Dönemini anlattığımız ve film hakkındaki sohbet ettiğimiz Azeroth Sohbetleri'nin 17. Bölümü de Youtube'da. Keyifli seyirler...

• Egzolinas kullanıcısına yanıt
    Hocam bi Grom bekliyorum aslında ben sizden, ona da minimum bi 45dk. çıkar diye düşünüyorum.....
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Warcraft dünyası hikaye anlamında çok kapsamlı olduğu için mutlaka ona da sıra gelecektir. ;)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.