Teğmen
19 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
11 Mayıs 2020 Tarihinde vermiş olduğum siparişi her gün müşteri hizmetlerini araya araya kuryeye teslim ettirdim. Tabi kuryeye teslim edilene kadar 16.05.2020 oldu. Ve 16.05.2020 tarihinde telefonuma aynen şu mesaj geldi siparişiniz. 23.05.2020 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır. Bir siparişin teslim edilme süreci 12 gün olabilir mi ya? Bir faturalandırma dönemi ürünün ulaşmasını beklerken geçiyor resmen. Bu arada teslimatı yapacak firmaya ulaşmanız Başbakana ulaşmaktan daha zor. Tele Kurye diye bir firma. Hepsiburada vb... Siteler ertesi gün teslimat yaparken Turkcell'in yarım ay süren performansı Turkcell'e hiç yakışmıyor. İşin özü Turkcell'den internetten sipariş vermeyin gidin şubeden alın. Online süreçleri belli ki yönetmeyi beceremiyorlar. Ben bir hata yapıp almış bulundum başkası aynı durumu yaşamasın.
Merhabalar evin içinde dolaşan ethernet kablosundan daralmış olmam sebebiyle kablosuz bir çözüm arayışındayım ancak performanstanda kayıp yaşamak istemiyorum modem ve pc arasında iki adet duvar var buna göre tavsiye verirseniz çok sevinirim. iyi forumlar.
Merhabalar,

Tutqn valizleri 2-3 yıldır kullanıyorum gayet kullanışlı ürünler fiyatına göre kaliteside yerinde yerli üretim sanırım ürünler.

epttavm.com'da suanda kampanyaya girmişler Ürünlerin fiyatları sepette düşüyor ayrıca 2'li ve 3'lü setlerde Superdry havlu hediyesi var. Eğer havlu orjinal ise neredeyse valizlerden pahalı havlu :)

Değerlendirecekler olur belki

Tutqn Valiz Kampanyası
Merhaba Arkadaşlar,

Greenlight'ta bir oyunumuz var organik olarak 400 evet oyu aldık ancak bir bu kadar daha gerekli lütfen desteğinizi esirgemeyin. PixelArt bir oyundur ve Türk temaları kullanılmıştır. Ciddi bir emek veriyoruz oyuna greenlighti geçmek için yardımınız gerekiyor şimdiden teşekkürler. Alttaki linke tıklayın ve evet oyu kullanın yorumda atarsanız çok güzel olur saygılarımla
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=888583351
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle kendimi tanıtmak isterim 2017 itibari ile 20'li yaşlarımı geride bıraktım. Evliyim ve evet hala oyun oynayabiliyorum eşim sağolsun en büyük destekçim. Haftanın 3-4 günü yayın açmayı düşünüyorum 2 yayını kısa yayınlarda olsa geride bıraktık. 1992 yılında com64 ile başlayan oyun serüvenim aralıksız devam ediyor. Uzun yıllar WoW oynadım aslında moba hep eğlencelik bir oyun olarak duruyordu gözümde :) Ancak iş ve sosyal hayatdan geriye kalan zamanda MMOrpg oynanmıyor maalesef. Şimdi Moba'lar daha mantıklı geliyor o yüzden yayınlara LoL ile başlayacağım ardından sizlerin isteklerine göre farklı oyun yayınlarıda yapacağız.

Sizlerden ricam yayını takip etmeniz ve geliştirmem gereken yerler olduğunda bana geri bildirimler vermeniz. Kaliteli, seviyeli bir yayın yapmak amacındayım.

Twitch Kanalı : GS Rocco- Twitch

Şimdiden çok teşekkür ederim. Yayın şuanda offline akşam 21:00'da açacağım kanalı takip etmeyi unutmayın lütfen.
Lorekeeper severek takip ettiğim bir site. Artifact silahların birçoğunun hikayesini biliyordum fakat bilmediklerimde bir o kadar varmış ve hepsi çok köklü hikayelere sahipler göz atmanızı tavsiye ederim.

http://lorekeeper.net/kimdir-nedir-world-of-warcraft-artefakt-silahlar/
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlerden gözlemlediğim ve fikirlerinizi almak istediğim bir konu var. Oyunun Alfa zamanından beri oynamaktayım ve Beta'da gelen oyuncuların ardından oyuncu sayısında nerdeyse hiç artış olmadı. Oyunun mekaniklerini çok beğenerek oynamaktayım fakat sıra bekleme gibi süreçler canımı sıkmaya başladı. Bir diğer konu ise ekstra özelliklerin aşırı pahalı olması. 15 yıldır blizzard ile akraba oldum sayılır ne çıkarsa oynadım ve ilk defa böyle yüksek bir fiyat politikası uyguladığına şahit oluyorum.

Sizler neler düşünüyorsunuz ?
Merhabalar,

En iyi private server hangisi oyuncu sayısı yüksek sorunsuz bir server önerilerinizi yazar mısınız?
Arkadaslar pttavm us polo ürünlerinde %40 indirime gitmiş bir bakın isterseniz fiyatlardan emin olamadım daha ucuzu varmı yokmu ama bir bakın kaçırmayın derim.

http://www.epttavm.com/tr/tagsearch/polokamp&itemperpage=36&or=1
Merhaba arkadaşlar belki yüzlerce kez sorulmuştur ama suanda evime internet bağlaticam ve karar veremiyorum. simdi adresde kablonet ve ttnet fiber baglanti var superonline fiberi yok. simdi kablonet mantikli geliyor fakat ping düsük oldugunu soyluyorlar kablonette o yuzden fiber baglaticam galiba sizin yorumlariniz nelerdir bu arada Ankara Kurtulus adres. Tecrübelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Rocco
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
GS Rocco
LOL
GS Rocco
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 437
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 38.183 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 96 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.