Şimdi Ara

Azeroth Sohbetleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu hafta Fragtist'in Twitch kanalında Warcraft Filmi ile ilgili söyleşiye davetli olduğum için Azeroth Sohbetleri yayınımız bu haftaya özel olmayacak.

4 Haziran Cumartesi 21:30'da Fragtist Warcraft Filmi söyleşisine de hepinizi bekliyorum. :)
  • Azeroth Sohbetleri'nin bu akşam ki konuğu Warchief Vol'jin olacak yayını sakın kaçırmayın...

Azeroth Sohbetleri

Takip etmek için;

twitch.tv/egzolinas

facebook.com/egzolinas

twitter.com/egzolinas
  • Azeroth Sohbetleri'nin Vol'jin bölümü Youtube'da...

Keyifli seyirler..

• Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir bu post altında güncelleme fırsatım olmamıştı ama Azeroth Sohbetleri videolarımız tüm hızıyla devam ediyor. Hepinizin sabırlıkla beklediği Arthas'ın hikayesinin ilk bölümü de Youtube'da yerini aldı. Keyifli seyirler...

NOT: Yayınlarımızı Cumartesi günü 23:30'da twitch.tv/egzolinas adresinden izleyebilirsiniz...

• Düşmanınızla yüzleşmeden önce düşmanımızı tanıyalım...

Azeroth Sohbetleri'nin bu haftaki konuğu Sargeras ve Burning Legion... Keyifli seyirler...

• Sylvanas Broken Isles'da neyin peşindeydi? Lore sevenler bu videoyu sakın kaçırmasın...

Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi günleri 23:30'da Twitch'de...

Güncel videolar için de youtube kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen :)

• Hocam Youtube kanalinizi ilgiyle takip ediyorum. Sayenizde wow lore hakkinda bilmedigim birsuru sey ogrendim, tesekkur ederim.
  • Saygı duyuyorum. Ağzınıza sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bende ilk defa dinledim gerçekten büyük saygıyı hakediyorsunuz
  • twitterdan takip ettim , vakit buldukça dinlicem gerçekten faydalı ve eğlenceli duruyo
  • Beğendiğiniz için çok teşekkür ederim. :)
  • Azeroth sohbetlerinin bu bölümünde Blizzcon 2016 sonrası gelecek değişiklikleri ve hikayenin gideceği yönü masaya yatırdık. İyi seyirler..

• Azeroth Sohbetleri'nin 40. Bölümü'nde eski Warchief Thrall'ın hikayesini paylaştık. İki bölüm halinde yayınladığımız hikayenin devamı için youtube kanalımı ziyaret etmeyi ve abone olmayı unutmayın.

• çok güzel zevkli ve bilgilendirici videolar lore'u sevenler için bulunmaz bir nimet ha bu arada Lor'themar ile ilgili de video istiyoruz mümkünse :)
  • Lor'themar olabilir. Lütfen biraz daha blood elfler, high elfler üzerine lore :)
  • Azeroth Sohbetleri'nin 43. Bölümünde Valeera Sanguinar'ın hikayesini anlattık. Keyifli seyirler...

• valiranın bıçaklarının olayı güzelmiş hiç öyle olcagını tahmin etmemiştim.
    Bu suramar ve öncesi high elfler belki maelstrom girseniz tadından yenmez gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azeroth Sohbetleri'nin 44. Bölümünde Deathwing'in hikayesini anlattık. İlk bölümünü Youtube'da bulabilirsiniz. Keyifli seyirler...

• Azeroth Sohbetleri'nin 45. Bölümü Yrel Youtube'da.. Keyifli seyirler..

• 2017 yılının ilk Azeroth Sohbetleri'nde bu haftasonu Grommash Hellscream konuk olacak. Hikayesini anlatacağımız bu yayını sakın kaçırmayın...

Azeroth Sohbetleri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.