Şimdi Ara

AZERBAYCAN TIP 2017 (YÖK) TOPLANALIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR bu sene tercihlerime azerbaycan tıp (yök) yazdım bayağıda araştırdım yaşam koşulları giderler filan büyük ihtimalle bu tercihim gelecek, eğer yazan varsa gitmeden önce bi tanışalım konuşalım.

• Ben yerleştim Azerbaycan Tıp'a, sizin de geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şükürler olsun çıktı biri.... bende yerleştim
  • Bana da çıktı beyler görüşelim malum yurtdışı birbirimize ihtiyacımız olur belgeler yurt ev vesair

• Şimdiden kılavuzdaki belgeleri hazırlayalım birde e kayıtlı unutmayalım

• Eğitim dilini nasıl düşünüyorsunuz Azerice ve rusça bence İngilizceye göre geride ingilizce daha uygun olur gibi

• İngilizce düşünenler de var Azerice düşünenler de var. Ben ingilizce düşünüyorum. Rusça düşüneni görmedim henüz

• Kardeş iki hesap açtım yollamadı mesajı program numarayı yazıyım sonra silerim

• Maalesef mesaj attırmıyo 2 saattir uğraşıyorum sen bana özelden at kusura bakma

• Maalesef mesaj atamıyorum sen bana özel no at ben sana ulaşırım kusura bakma

• ben kazandım bu yıl gitcem araştırdım yurt 500$ yemek yok sanırım orda malzeme ile yapılır hazırlık 3500$ 4 yıl sınıf o da 2000$ dolar sanırım
  • Attım hocam numarayı bekliyorum

• Arkadaşlar merhaba.

İlgi alaniniz olduğu için buraya yazdım.

1 aylığına Azerbaycana gideceğim Azerbaycan da internet ve Türkiye'yi aramak için telefonu hattı almakmi daha mantıklı yada Türkiye'de Vodafone,Turkcell avea hatla gitmekmi?

Fiyatlar nasıldır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan_izmir S kullanıcısına yanıt
    azerbaycanda okumaya dair hiçbir bilgim yok ama seyahatlerimde yaptığımı tavsiye edeyim sana. gittiğin ülkeden hat al internet paketi yap ve whatsapp üzerinden aileni ara. türkiyedeki bir aylık telefon masrafından çok daha az masraf yapmış olursun

vodafone ve turkcell çok pahalıya gelir. üstelik yurtdışı aramalarda ücret hem senden hem de aradığın kişiden kesiliyor.
  • serkan_izmir S kullanıcısına yanıt
    İnternet Türkiye'ye göre çok ucuz ama dakika işi sıkıntılı. Net bir bilgi yok. Ben Türkiye'dekilerle Whatsapp'dan sesli veya görüntülü konuşmayı düşünüyorum. Nasılsa internet ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nibelungen27 -- 13 Ağustos 2017; 14:8:56 >
  • Ucuzsa İnternet olması yeterli.

Gider gitmez yeni hat çıkartırım teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.