Şimdi Ara

Azami 2.500 tl 'ye 100 hz lcd tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ... Ağırlıklı olarak tv (futbol maçları vs.) ve dvd izlemek amacıyla lcd almayı düşünüyorum.Sony 40 s 4000 veya phılıps 5603 derken olmuşken en az 100 hz.olsun diye düşünüp bu modellerden vazgeçtim.İzleme mesafem 3-3.5 metre arasında olup en az 37 ınc full hd.100 hz.tavsiye edebileceğiniz lcd ler varmı?Şimdiden teşekkürler

• SD Yayın izleyeceksen (Maçlar var diyorsun) Film de izleyeceksin ki senin mutlaka Plazma alman gerekir. LCD'nin Plazmaya göre tek avantajı Full HD'dir. Ama bütün yayınların HD olmasının çok zaman alacağını dı söylemek gerek... Senin için şu anda en yararlı cihaz Panasonic 42PX80 olur... HD Ready bir plazmadır ve SD yayınları bile HD kalitesi kadar güzel göstermektedir. Buna inanabilirsin... Ama eğer plazmam illaha Full HD olsun diyorsan da 42PZ80 veya 42PY8 cihazlarını düşünebilirsin... Bildiğim kadarıyla: 42PX80 = 2100 YTL 42PZ80 = 2200 YTL 42PY8 = 2500 YTL
  • tru_ozan a katiliyorum

tv, dvd gibi amaclar icin plazma cok daha basarili sonuclar verir.hatta sd yayin tv seyretmek icin hd ready plazmalar, full hd lere gore daha basarilidir. o yayini hd ready e yukseltmek full hd ye yukseltmeye gore daha kolay oldugu icin

ve panasonic px80 alabilecegin en basarili modellerden biridir.

ayrica 42PX80 mediamarkt da 1799 lira :)
  • Öylemi baya ucuzlamış :) Benim X-Box'ım olmasa %100 Plazma alırdım ( Markası Panasonic olmalı ) ... Ama Full HD Plazmlar ne yazık ki pahalı oluyor... Senin için SD yayından dolayı HD Ready yeter de artar...
  • Panasonic plazma alıcaksınız 42PX80 Ağırlık futbol müsabakaları ise , saygılar...
  • al benden de o kadar panasonic 42px80 derim.Ama piyasada sıfır pioneer 4280xa bulabilirsen kap derim.
  • 42x80 yerine bu fiyatlara daha yakın full hd modellerde alabilirsin 42PZ8e modelini inceleyebilirsin. 100hz olma özelliğinin yanında full hd özelliği ile tercih sebebi olabilir diye düşünüyorum.
  • Dostum kısaca ortak kanımız Plazma almandan yana... Senin bu isteklerini en iyi karşılayabilecek cihaz plazmadır. Ve en iyi plazma üreten marka olan Panasonic'tir... 42PX80 senin işini gayet güzel görür çünkü anladığım kadarıyla Full HD'lik işinde yok senin... 42PX80'ini al hayatını yaşa... Pişman olmayacaksın... Eğer alırsan biz burdayız... Gelir teşekkür edersin :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.