Şimdi Ara

AZ TERCİH EDİLEN BÖLÜMLER .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tanıdığım için az tercih edilen bölümler lazım. kendisi kargo da çalışıyor ve ders çalışmaya vakti yok.

1 milyon 700 bin veya 1 milyon 800 binlere göre proğram varmı?

benim gördüğün. 1milyon 627 bin küsürde bitmiş. hep.devlet üniversitesi önlisans olmak kaydıyla sizin tavsiye edeceğiniz bir yer varmı ?

• Tyt 300 k üstü okumamalı
  • neden

• ben 1 miyon 300 binle tıbbi dökümantasyon okudum

neden okunmayacakmış o sizin yanlış düşünceniz.

rica ederim moral bozmayın .

--------------

ayrıca 1 milyon 600 binde

tıbbi tanıtım kırklar eli ün. myo.

bahçe tarimı 1 milyon 620 de düzce üniversitesi fark ettim. başka hangi bölümler var.

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    İş var mı
  • İş bulunmuyor diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYAT BİTTİİ

neden

yazıp duruyor işte. herkes oturup ders çalışabiliyor sanki ev geçnidirme bir işte çalışan insandan bahsediyorum. ona 1 milyon 300 binlerden yukarılardan yer bakamayız.ki.

• bu tanıdığım bir işte çalışıyor ama işinden memnun değil.kargo da çalışıyor.

yazılım öğrensin

• Ônlisans ta bilgisayar programciılk bölümü bayağı meşakkatli yaşi da var o kişinin ıgraştırmayacak bôlüm lazım gençler yassın o bölümü

Yazılımın yaşı yoktur...

• Mardin artuklu üni Süryani dili ve edebiyatı
  • Ulpro kullanıcısına yanıt

TEŞEKKÜR EDERİM 20 KİŞİDE /9 KİŞİ TERCİH ETMİŞ 560 KÜSÜR BİNDE SANMIYORUM BU KADAR YÜKSEKLERDE BİR PUAN ALABİLİECEĞİNİ...

------------------------

SAYIN SYMSMHG YAŞLI BAKIMI İÇİN TANIDIĞIMA SÖYLÜYECEĞİM BÖLÜMLERDEN BİRİ OLACAK 1 MİLYON 626-627 BİNLERDE 1-2 OKUL VAR YAZMASINI SÖYLÜYECEĞİM . ... 26 TERCİH. VAR.BOŞ KALMASIN.

• Sysmmhg S kullanıcısına yanıt

;)

• DemirdenLeblebi kullanıcısına yanıt

EKO NEDİR =?

• Fndmfjdmdmdndjdmdjdmdjakskdöfj elemanın iletişim kurma çabası harika. Eğitimin önemi virali resmen.

Baba burası genelde akademik olarak başarılı insanları barındıran bir yer, sorunun cevabını ösym kılavuzunu inceleyerek daha rahat bulursun gibi.
  • gideceği çok bölüm var ancak gitmeden bölümün derslerini araştırsın, derslere çok çalışmadan geçemez yoksa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.