Şimdi Ara

Az önce başımdan geçen ufak kaza(Fotoğraflı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba az önce dar bir sokakta iki araba karşılaştık ki o sırada araç şöförü ve yanda ki bayan yer değiştiler. Bayan aracı güzel bir şekilde kaldırdı fakat yol verdiğim şekli beğenmemiş olsa ki daracık alandan geçmeye çalıştı ve sonuç aynasını bana taka taka geçti ve durdu. Paintten çizerek anlatmaya çalıştım olayı ama inşallah anlaşılır. Bayanın ehliyeti yoktu polise falan gerek yok dedim adam 20 Tl verdi stop kırıldığı için neyse başımızdan bir bela attık diyelim bu vesile ile , buyrun fotoğraflar.

• 20 liraya o stopu yaptıramazsın bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cooLpapa -- 10 Ekim 2014; 16:59:59 >
  • İnternette uygun fiyatlar hocam o yüzden pek sıkıntıya sokmak istemedim , gerçi şu da var karşı tarafın ehliyeti yok suçlu fakat bende suçluyum muayenesi yok aracımın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftRacer -- 10 Ekim 2014; 17:02:00 >
  • Geçmiş olsun en büyük kazanız bu olsun hocam. Biraz az para almışsınız ama sadakanız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük sabır örneği her ne kadar araç eski de olsa insanın içi acır durduk yere çizilmiş .

Yeriniz de olsam şikayet ederdim ehliyetsiz bu maganda başka bir gün birinin canını alabilir .
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler , paranın önemi yok söylerken bile çekindim ama belki o bayan bir daha arabaya binmez temennisi ile istedim. Her ne kadar şehir içi burası yanlış desemde bir işe yarayacağını düşünmüyorum.
  • orda baya bildiğin çizik oluşmuş para alıyosan keşke daha fazla alaydın. pasta cila kapatmaz gibi duruyor orası
  • cand_mag kullanıcısına yanıt
    Aynen , pasta cila kapatır dedim ama iyice incelediğimde boyanın kalktığını fark ettim. Sağlık olsun arabanın haşat olmayan yeri yok o da göze batmaz artık
  • alınmayın ama sizin aracı çöp tenekesi zannetti heralde. 20 lira hasarın ilk taksiti mi? 120 lira sizin stop. 200 lira çizik için boyama kazıma tutsa 320 lira eder.
  • DriftRacer kullanıcısına yanıt
    Sizin için sıkıntı yoksa bize laf düşmez. Geçmiş olsun...
  • Valla haklısınız hocam fakat "iyi niyet" sanırsam bu devirde enayilik .. Olsun başımın gözümün sadakası olsun ona kalan para , sıkılmadım değil ama onda çürüğün yanında pek takılacak birşey değil her ne olursa olsun seviyorum arabamı
  • Ben olsam kesinlikle polis çağırmadan bırakmazdım. Ama aracınızın muayenesi yokmuş. Geçmiş olsun.
  • bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam .. Sırf şu muayene yüzünden sessiz kaldım zaten yoksa çağırmaya niyetliydim sağlık olsun artık teşekkür ederim iyi dilekleriniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Valla haklısınız hocam fakat "iyi niyet" sanırsam bu devirde enayilik .. Olsun başımın gözümün sadakası olsun ona kalan para , sıkılmadım değil ama onda çürüğün yanında pek takılacak birşey değil her ne olursa olsun seviyorum arabamı

Geçmiş olsun hocam 20 tl az para fakat sizin için sorun yoksa tamamdır. geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Aynen , pasta cila kapatır dedim ama iyice incelediğimde boyanın kalktığını fark ettim. Sağlık olsun arabanın haşat olmayan yeri yok o da göze batmaz artık

Bu kalkan boyalar icin cozum yok mu hocam? Gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @pcexpertt

Amin hocam Allah hiç birimize kaza bela yaşatmasın inşallah.

@DevrimSeven60

Evde polisaj makinesi olacaktı bulursam güzel bir pasta cila ile deneme yapacağım belki işe yarar. Maddi olarak ayarlarsam kendimi kaporta boya yapılacak arabaya inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.