Şimdi Ara

AYTEMİZ'de KAMU-SEN üyelerine özel indirim (lpg%8, benzin%3, dizel%6) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
8
Favori
21.001
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sms ile kayıt olunuyor ama hangi istasyonlarda geçerli bilgisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ne kadar da geçerli istasyon meraklısıymışsınız. İlla sizin alacağınız istasyonda geçmesin mi istiyorsunuz?

Tabi ciddi değilim üst paragrafı yazarken, endişenizi anlıyorum; ya yakıtı alırsak da biz de geçmiyor derlerse endişesi var. Ben de sonunda aytemize mail attım: "Merhaba. Kamu-sen indirim anlaşmasına dair bülteninizde "anlaşmalı istasyonlar" ibaresi yer alıyor. İndirim tüm istasyonlarınızda geçerli değilse anlaşmalı istasyonların listesini bülten metnine eklemenizi ve konuya ilişkin eposta ile cevap vermenizi rica ediyorum"

"Bütün istasyonlarda afişim durur" gibi bi cevap yazdılar. Cevabı da ekleyim, kafalar biraz daha karışsın:

"Sayın ktdgvr,

Aytemiz kart’ın geçerli olduğu istasyonlarımızıwww.aytemiz.com.tr, web sitemizden ulaşabilirsiniz. Aytemiz’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 16 Şubat 2018; 21:54:37 >

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    Hocam burası orası değil. Sarı sendika o.

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Arkadaşlar ne kadar da geçerli istasyon meraklısıymışsınız. İlla sizin alacağınız istasyonda geçmesin mi istiyorsunuz?

Tabi ciddi değilim üst paragrafı yazarken, endişenizi anlıyorum; ya yakıtı alırsak da biz de geçmiyor derlerse endişesi var. Ben de sonunda aytemize mail attım: "Merhaba. Kamu-sen indirim anlaşmasına dair bülteninizde "anlaşmalı istasyonlar" ibaresi yer alıyor. İndirim tüm istasyonlarınızda geçerli değilse anlaşmalı istasyonların listesini bülten metnine eklemenizi ve konuya ilişkin eposta ile cevap vermenizi rica ediyorum"

"Bütün istasyonlarda afişim durur" gibi bi cevap yazdılar. Cevabı da ekleyim, kafalar biraz daha karışsın:

"Sayın ktdgvr,

Aytemiz kart’ın geçerli olduğu istasyonlarımızıwww.aytemiz.com.tr, web sitemizden ulaşabilirsiniz. Aytemiz’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla"

Şu maile okumadan anlamadan bilmeden düşünmeden otomatikleşmiş cevabı veren adamın patronu olacaksın maili yüzüne çarpıp tazminatsız kovacaksın

• lpg alan varsa güncel indirimli fiyat paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Memur zam görüşmelerindeki fiyasko hangi sendikanındı acaba ? % 3-5 benzin indirimi ile mi telafi edecekler !!!

Hocam yanlış anlama da bilgin yok fikrin var. Kamusen Memursen farklı sendikalardır. Google bakınız mesela...
  • aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Detay verir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Detay verir misiniz?

hocam zaten 4.79 du o yüzden kart indirimi olmadı ama başka aytemizlerde 4.79 dan daha fazla ise fiyat o zaman indirim yapıyormuş. her aytemizde fiyat aynı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Memur zam görüşmelerindeki fiyasko hangi sendikanındı acaba ? % 3-5 benzin indirimi ile mi telafi edecekler !!!

Bu kamu sen hocam. Genel baskani (İsmail Koncuk) Osym deki sifreli soru skandalini ortaya cikarmistir. 16 nisan referandumunda hayir diyecegini acikladigi icin de Bahceli nin adamlarinca genel merkezi basılmıştır.

• Pardon, sendikaları karıştırdım. Hata bende
  • sms hangi numaraya atılıyor
  • ser_kan55 kullanıcısına yanıt
    8869 a hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Ayda 5-6 kez Lpg deposunu doldurmak zorunda olan şahsımı mutlu etmiş anlaşmadır. Bankaların akaryakıt kampanyalarıyla birleştirerek vergilerden giren kazığın boyutunu küçültebilecek olmak güzel.

Ekşi sözlük mü arkadaşım

• Burada bursa da optimum 4.71 katkısız 4.53

Tabi ben 4.43 den aldığım için boş kampanya

• Bizim burdaki aytemiz pazar günleri halk günü yapıyor ve %7 iniyor.Kamusenden de %7 kaparsak bir de bankadan 4×100 e 50 lira alırsam mazot 3 liraya gelir yemin olsun..

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluminense -- 18 Şubat 2018; 17:2:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluminense

Bisin burdaki aytemiz pazar günleri halk günü tapıyor ve %7 iniyor.Kamusenden de %7 kaparsak bir de bankadan 4×100 e 50 lira alırsam mazot 3 liraya gelir yemin olsun..

.

Genelde indirim olduğunda kart indirimi ile birleştirmiyorlar. Ama banka eklenir.

• Her istasyondan Aytemiz kart temin edilebiliyor mu? İki üç ay önce burdaki (Afyon) istasyonda sordum ve şu anda kartımız yok cevabını aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul altinsehir tahtakale mahallesinde acilan aytemizde mazot 4.59tl

Bide haftada birgun indirime girdigini gordugum istoc mahmutbey koprusunu gectikten sonra sagda aytemiz var. Oda arada 4.60 yapiyor.

Oralardan gecenler varsa doldursun. Bu kampanyayla kombo yapacaklarini sanmam ama

• Halk günü ile birleşirse benzin alınabilir ama birleşmezse çok büyük bir avantaj değil benzin için.
  • işbilmez bir aytemiz istasyonuna sordum hiçbirşeyden haberleri yoktu, kartlar sendikalara dağıtılacak dedi ama öyle olacağını sanmıyorum, bu kampaya dahilinde yakıt alımı yapabilen oldmu?
    bir de indirim oranları nerede yazıyor ? ben açıklamalarda göremedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.