Şimdi Ara

AYTEMİZ'de KAMU-SEN üyelerine özel indirim (lpg%8, benzin%3, dizel%6)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
83
Cevap
10
Favori
19.277
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> AYTEMİZ'de KAMU-SEN üyelerine özel indirim (lpg%8, benzin%3, dizel%6)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    194 Mesaj
    Sözleşme kapsamında Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alan ya da daha önce almış olduğu Aytemiz Kart’ını aktif hale getiren ve kart bilgilerini eksiksiz olarak dolduran tüm Kamu-Sen üyeleri, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında LPG/Otogaz, benzin ve motorinde avantajlı yakıt alımı yapabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Kamu-Sen üyelerinin, AYTEMİZ tarafından belirlenen kısa mesaj numarasına tüm operatörlerden TKS yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşluk bırakarak kısa mesaj olarak göndermesi yeterli olacak. (Örnek Mesaj: TKS 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)

https://www.aytemiz.com.tr/basin-odasi/basin-bultenleri/guncel-haberler/2018/01/29/kamu-sen-uyeleri-aytemiz-kart-avantajlariyla-bulusuyor

https://www.kamusen.org.tr/icerik_goster.php?Id=11408

https://www.turkegitimsen.org.tr/icerik_goster.php?Id=12157

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    @fearless_X demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Bu kamu sen hocam. Genel baskani (İsmail Koncuk) Osym deki sifreli soru skandalini ortaya cikarmistir. 16 nisan referandumunda hayir diyecegini acikladigi icin de Bahceli nin adamlarinca genel merkezi basılmıştır.

Kampanya şartlarında anlaşmalı istasyonlar yazmıyor, demedim. Anlaşmalı istasyonlar belirtilmiş de demedim. Sadece diğer arkadaşa uygulamanın nasıl olacağını (pompada anında düşeceğini) belirttim. Sizin yazdiginiza binaen de iki hafta önce duyuruldugunu, uygulamanın başlayıp başlamadığını benim de henüz bilmediğimi, büyük ihtimalle tüm aytemiz istasyonlarının dahil olacağını, olmazsa liste paylaşılacağını ifade ettim. Yani şu anki durumu, bildiğimi, bilmediğimi yazdım. Sizin yazdıklarınıza ters bir şey mi dedim? Sizin bu geri dönüşünüz ne kadar normal bi gözden bence.

ktdgvr kullanıcısına yanıt
    @ktdgvr demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Şu maile okumadan anlamadan bilmeden düşünmeden otomatikleşmiş cevabı veren adamın patronu olacaksın maili yüzüne çarpıp tazminatsız kovacaksın

• Binbaşı
    1980 Mesaj
    Ayda 5-6 kez Lpg deposunu doldurmak zorunda olan şahsımı mutlu etmiş anlaşmadır. Bankaların akaryakıt kampanyalarıyla birleştirerek vergilerden giren kazığın boyutunu küçültebilecek olmak güzel.

Bkm total kampanyası aldığım yakıtlar su gibi eridi yeminle. İzmir'den Konya'ya dizel otomatik aracımla 1 depo total mazot ile gidemedim.

Gelirken shellden fullediğim mazot ile üstüne çeyrek depo mazot kaldı.

Hep shellden alırdim ve yine Shellden şaşmam daha

|
    |
    LPG'de extra indirim yapmıyorlar galiba zaten indirimli satıyoruz diyerekten.Aslı var mı ?

3 tl lpg de %8 indirim 24 kr iyiymiş...

anlaşmalı istasyonlar demeseydi daha iyiydi... anlaşmalı istasyonda lpg yi 3,20 yapıp %8 indirim yapacaksa uğraşmaya değmez...

ayrıca kampanya yaptık diye reklam yapıyorsunuz madem

anlaşmalı istasyonları da yazsanız da millet öğrense olmuyor...
    |
    |

Kartı gösterince otomatik düşecek. LPG, benzin, dizel hepsine yapmak zorunda. Sanırım tüm istasyonlar dahil ama anlaşmaya dahil olmayan olursa geçerli istasyon listesi yayınlanır. 2 hafta önce duyuruldu fakat uygulama başladı mı ben de henüz bilmiyorum.@ser_kan55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 14 Şubat 2018; 22:46:9 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sadbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ser_kan55
    quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Kartı gösterince otomatik düşecek. LPG, benzin, dizel hepsine yapmak zorunda. Sanırım tüm istasyonlar dahil ama anlaşmaya dahil olmayan olursa geçerli istasyon listesi yayınlanır. 2 hafta önce duyuruldu fakat uygulama başladı mı ben de henüz bilmiyorum.@ser_kan55
    quote:

kampanya şartlarını okursanız anlaşmalı istasyonlarda dediğini okursunuz...

ve ayrıca anlaşmalı istasyonların belirtilmediğini de görürsünüz..

tüketiciyi yanıltıcı reklam yapmaktan aslında şikayet bile etmek gerekir bana sorarsanız...

anlaşmalı istasyonu bulana kadar kaç istasyonda akaryakıt veya otogaz almak zorunda kalacağız kim bilir...

Sendikalarında böyle yanıltıcı reklamlara alet olmasını hiç doğru bulmuyorum...

• Teğmen
    194 Mesaj

Kampanya şartlarında anlaşmalı istasyonlar yazmıyor, demedim. Anlaşmalı istasyonlar belirtilmiş de demedim. Sadece diğer arkadaşa uygulamanın nasıl olacağını (pompada anında düşeceğini) belirttim. Sizin yazdiginiza binaen de iki hafta önce duyuruldugunu, uygulamanın başlayıp başlamadığını benim de henüz bilmediğimi, büyük ihtimalle tüm aytemiz istasyonlarının dahil olacağını, olmazsa liste paylaşılacağını ifade ettim. Yani şu anki durumu, bildiğimi, bilmediğimi yazdım. Sizin yazdıklarınıza ters bir şey mi dedim? Sizin bu geri dönüşünüz ne kadar normal bi gözden bence.

|
    |
    ser_kan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sistem kamusenli olduğunu nerden tanıyor? kamusene kayıtlı cep numarasından gönderince mı? aytemiz banka kampanyalarıyla birleştirip kombo yapılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

ben sadece anlaşmalı istasyonların belirtilmemesini eleştirdim..

benim yazımı alıntı yaparak tahminlerinizi yazmışsınız.. tam da bu noktada tahminler yapmak yerini keşke diyorum bizi temsil eden sendika görevlileri bir şeyi de tam olarak yapsalar da memnun kalsak....

bunda size ters gelen ne var bende onu anlamadım?
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    quote:

Türkiye’nin her bölgesinde 600’e yakın akaryakıt istasyonu ile hizmet veren Aytemiz’e bu imkânı üyelerimize sağladıklarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu ifadeye göre her yerde geçerli olmaz mı?

https://www.aytemiz.com.tr/basin-odasi/basin-bultenleri/guncel-haberler/2018/01/29/kamu-sen-uyeleri-aytemiz-kart-avantajlariyla-bulusuyor
    |
    |
    Ben Bartın'daki tek olan Aytemiz istasyonundan dizel yakıt alımı yaptım kampanya dahilinde, pompa lt fiyatı 5.20 iken kartı okutunca 4.88 e düştü direkt.Bir depoda 15 tl falan indirim oluyor. Gerçi önemli olan yakıtın kalitesi, ilk defa kullanacağım. Depo sonlarına doğru sonuçlar ortaya çıkar. Çekişte değişiklik olmadı bu arada (önceden shell alıyordum)
    Ben memur-sen liyim ama sırf bunun için kamu sen e geçebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle büyümeye devam eden Aytemiz, imzaladığı sözleşmeyle Aytemiz Kart avantajlarını artık sayıları 420 bini aşan Kamu-Sen üyelerine de sunuyor olacak.

Sözleşme kapsamında Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alan ya da daha önce almış olduğu Aytemiz Kart’ını aktif hale getiren ve kart bilgilerini eksiksiz olarak dolduran tüm Kamu-Sen üyeleri, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında LPG/Otogaz, benzin ve motorinde avantajlı yakıt alımı yapabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Kamu-Sen üyelerinin, AYTEMİZ tarafından belirlenen kısa mesaj numarasına tüm operatörlerden TKS yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşluk bırakarak kısa mesaj olarak göndermesi yeterli olacak. (Örnek Mesaj: TKS 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)

İmza töreninde kısa bir konuşma yapan Aytemiz Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, yapılan anlaşmanın her iki taraf için de faydalı olacağına inandığını dile getirerek “Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Tüketicilerimize kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmak için çabalıyoruz. Aytemiz Kart projemizde bunlardan bir tanesi. Aytemiz Kart kullanımının yaygınlaştırılması için yoğun olarak yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu ile imzaladığımız bu anlaşmanın iki taraf için de faydalı olacağına inanıyorum. Bu anlaşma kapsamında tüm Türkiye Kamu-Sen üyelerine anlaşmalı istasyonlarımızdan avantajlı yakıt alım fırsatı yaratmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Öte yandan imza töreninde bulunan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yapılan anlaşmanın her iki taraf için de faydalı olmasını temenni ederek “Biz üyelerimizin ekonomik ve sosyal haklarını yalnızca toplu sözleşme ya da iş yaşamı ile sınırlı tutmuyoruz. Üyelerimize sunduğumuz hizmetlerle onların hayatlarını her alanda kolaylaştırmaya gayret gösteriyoruz. Üyelerimiz bu anlaşma ile birlikte Türkiye Kamu-Sen’li olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşayacaktır. Türkiye’nin her bölgesinde 600’e yakın akaryakıt istasyonu ile hizmet veren Aytemiz’e bu imkânı üyelerimize sağladıklarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

https://www.aytemiz.com.tr/basin-odasi/basin-bultenleri/guncel-haberler/2018/01/29/kamu-sen-uyeleri-aytemiz-kart-avantajlariyla-bulusuyor?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    |
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Bizde Harranlıyız bize yokmu birşey

|
    |

LPG fiyatı kaça düşüyor...
    |
    |
    Yaradan kanar mı bunlara?
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    kamusenli olanı nasıl tanıyor sistem.genel kampanya sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi william.07 -- 16 Şubat 2018; 21:24:12 >
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.