Şimdi Ara

AYTEMİZ'de KAMU-SEN üyelerine özel indirim (lpg%8, benzin%3, dizel%6) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
8
Favori
20.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5gün önce aytemiz kartla 100 liralık diesel aldım. Kartı pompaya okuttugu an mazot 4.91 e düştü. Axess de 100 liraya 10 lira puan verdi. 4.42 liradan almış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 25 Mart 2018; 15:19:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytemiz koşuyolu şubesinde de lpg de yine düşmedi. Ayrıca ordan lpg alınca motor arıza ışığı yaktı. karışım hatası verdi yani. ordan almayın.

• Üyelik sistemini düzenlemişler, 48 saat içinde kurum adı, sicil numarası ile onay yapılacakmış. Mesajla gruba katılım gerçekleşti de dese olmuyor veya benim bilgilerimin hepsi girilmediği için olmadı. Yakın zamanda üye olan varsa bekliyoruz.

• Ayda yaklaşık 600 liralık lpg alıyoruz arkadaş ile doktoraya git gel için. Aytemix kart aldık sürekli Aytemiz kullanıyoruz. Acaba şimdi kamusene geçsek yararlanabilir miyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytemiz kartın içindeki puanları LPG alırken kullanabiliyor muyuz?
  • Bu indirim oranları düşürüldü. Lpg %7 benzim %2 dizel %5 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Bu indirim oranları düşürüldü. Lpg %7 benzim %2 dizel %5 olmuş.
    LPG için EPDK'ya sundukları LPG fiyatı 3.50 TL. Yani yüzde 7 indirimle 3.26 TL'ye LPG satacaklar. Ankara'da 2,99'a alıyorum Aytemiz'den ben. Demek ki bu kartı kullanmasak daha iyi
  • Bu gün ilk defa indirim olmayan bir aytemiz bayiinden aytemiz kartı okutarak mazot aldım.
    Kartı okutunca litre fiyatını 5,76 yerine 5,47 yaptı pompa.👍🏾 %5 indirim almış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 28 Temmuz 2018; 18:59:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Ayda yaklaşık 600 liralık lpg alıyoruz arkadaş ile doktoraya git gel için. Aytemix kart aldık sürekli Aytemiz kullanıyoruz. Acaba şimdi kamusene geçsek yararlanabilir miyiz
    O kartın içine çok cüzi milyar para birikiyor.

Kamu-Sen'e geçerseniz indirimden faydalanabilirsiniz.

Ama indirimli satan bayiler indirim üzerinden indirim uygulamıyor.

Yüksel fiyattan satan yerlerden alırsanız indirimden faydalanabilirsiniz.

• Hayatımda bu kadar saçma kampanya görmedim. Kamu-sen kimi kandırıyor anlamış diilim. Bari anlaşma yapıcaksın düzgün bişi yap epdk da belirlenen fiyat üzerinden yapılan indirimden kat kat fazlasını bayiilerin zaten nerdeyse hepsi yapıyor. Yazık üyeler olarak çok daha iyi bir indirimi hakettiğimizi düşünüyorum

• defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Gvzgvz kullanıcısına yanıt
    Lpg için haklısınız.benzin,motorin için kullanma alanı daha fazla.

• Şubat ayında ilk çıktı bu kampanya o zaman %9 idi mazot indirimi sonra düşürdüler artık pek bir cazibesi kalmadı kart kampanyalarıyla daha uyguna geliyor shell opet. Mazotunun da bir özelliğini görmedim

• Kartı bugün aldım. Kartı aktif ettim. İndirim düşmesi için telefonla onay mı gerekli ?

• 1- birlik haber sen üyesiyim bana vuruyo mu?

2- güncel indirim oranları nedir?
  • benzinin günahı ne

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin75 -- 12 Ağustos 2018; 10:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etomon

Kartı bugün aldım. Kartı aktif ettim. İndirim düşmesi için telefonla onay mı gerekli ?
    Telefonla sicil numaranızı belirtmeniz gerek.

• teşekkür ederim. İndirimli akaryakıt almaya başladım.

• Lukoilde %5 indirim var yakıtlarını kullanan oldu mu tavsiye eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.