Şimdi Ara

AYT MATEMATİK KONULARI VE SORU DAĞILIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YahyaTan (4 mesaj) FeynmanSverdlov (2 mesaj) Erdi.ç (1 mesaj) 2022bakani (1 mesaj) Kurtçu Restrop (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (8 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> AYT MATEMATİK KONULARI VE SORU DAĞILIMI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    AYT MATEMATİK konularını ve soru dağılımını merak edenler için şu ana kadar yapılmış tüm Ayt sınavlarını inceledim ve yaptığım analizi sizinle paylaşmak istiyorum. https://www.youtube.com/watch?v=37wuzOemF7Q&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YahyaTan -- 9 Mayıs 2021; 19:36:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Herşeyi berbat ettiler hocam. Polinom, parabol, eşitsizlikler gibi konulardan birer soru geliyor. Diyelim parabolün %90 lik kısmını hallederek sınava giriyoruz eğer o unuttuğun %10 luk kısımdan gelirse tüm emeklerin boşa gidiyor. Anlamıyorum cokmu zor bir konudan 3 soru sormak. Az çalışan 1 soru yapsın orta çalışan 2 soru yapsın çok çalışan hepsini yapsın herkes hakkını bir sekilde alsın. Bu konuda lys gerçekten iyiydi.
  • Onbaşı
    39 Mesaj

kral hareket

|
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Herşeyi berbat ettiler hocam. Polinom, parabol, eşitsizlikler gibi konulardan birer soru geliyor. Diyelim parabolün %90 lik kısmını hallederek sınava giriyoruz eğer o unuttuğun %10 luk kısımdan gelirse tüm emeklerin boşa gidiyor. Anlamıyorum cokmu zor bir konudan 3 soru sormak. Az çalışan 1 soru yapsın orta çalışan 2 soru yapsın çok çalışan hepsini yapsın herkes hakkını bir sekilde alsın. Bu konuda lys gerçekten iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kesinlikle haklısın. Lys çok iyiydi. Bir-kac yıl içinde tekrar soru sayısı artacaktır.

|
    |
    Erdi.ç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj

hocam video çok iyi ve yararlı üzerinde emek de harcamışsınız belli ki fakat bir kaç önerim olacak.

ilk olarak forumda attığınız başlık biraz daha açıklayıcı olsa iyi olur ayt matematik başlığına bi insan neden tıklasın. "ayt matematikte çıkan soruları analiz ettim" tarzı bir başlık daha iyi olur zaten diğer konuların okunma sayısına ve sizinkine bakarsınız anlarsınız.

ikincisi ise hocam aşırı salağa anlatır gibi anlatıyorsunuz yks sisteminin tarihinden başladınız aytnin ne olduğunu falan söylüyorsunuz ne olduğunu bilmeyen adam zaten izlemez o videoyu. :D

• Hocam arkadaşın tavsiyeleri iyi niyetli ve doğru. Donanımhaber başlığını, aynı video gibi yapabilirsiniz, Yahya tan bile yazabilirsiniz. Video için ellerinize sağlık.

• Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tamamdır. Teşekkür ederim. Forumda yeniyim. Öneri ve eleştirilere açığım.

|
    |
    Kurtçu Restrop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Sistem değişmesi 2022 ye denk gelirse 04 lüler bu sefer söver

• Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkürler.

|
    |
    altugcarlsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Lgs de bize denk geldi ben çok fena söverim rahat 5 6 gün sürer

|
    |
    2022bakani kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    998 Mesaj

değişmesi işinize gelir çünkü müfrefat değişmediği sürece değişecek tek şey denemelerin formatı olur

|
    |
    altugcarlsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.