Şimdi Ara

ayt kimya nasıl fullenir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
4
Favori
11.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Full ve fule yakın yapanlar cevaplayabilir mi ? Bu yaz kimya özelin paketini alıp bitirmeyi planlıyorum. Ardından sadece denemelerle gitsem yeterli olur mu ? Önerilerileriniz varsa , siz ne yaptıysanız söylemekten çekinmeyin.

• Kimya ozel ve aydin deneme/sb cozdum 12-1 geldi o da sozel grafit sorusuydu zaten kimya ozel parasini hakettigini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yanlış yaptım benzen sorusu. kimya en kolay ders diyebilirim hocam çalışırsın çalıştıkça netler artar ne fizik gibi karışıktır ne biyo kadar ayrıntı. kimyada başarılı olmak için yapabileceğin en iyi şey aklına takılan her şeyi sorman ve konuları çalışırken mantığına kavraman. bol bol deneme ile zaten kimyayı halledersin
  • nYselmech kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğiniz çözümlü deneme var mı kimya olsun diğer dersler olsun sizin kullandığınız.
  • Palme çözdüm sadece 13-0. Konu anlatımını youtube’da Kimya adası izlemiştim. Çok kasmaya gerek olan bir ders değil

• bir de arkadaşın dediği gibi aydın denemeleri baya iyidir hemen hemen her kazanımdan soru var içinde
  • hocam hiçbişey yapmaya gerek yok hız ve denge çok basit konular zaten sınavda da basit geldi, organik biraz sıkıntıya sokabilir ona da çalışıp yaparsınız diğer konular zaten tyt ayt ortak konu oluyor genelde
  • Ders kitaplarına çok iyi çalış burası çok önemli bence en iyi kaynaklar
    Ben ders kitabı dışında 10 tane bölüm denemesi çözdüm (Sadece deneme çözmeye alışmak içindi salaklık ettim konular çok geç bitti organik son hafta bitti :D)
    Vaktim olsa çok daha fazla deneme çözerdim tabii
    Kaynak olarak aydın ayt öneriyorlar ben çözemedim vakit olsa çözerdim
    13 0 geldi kimya denemlerdeki kadar zor olmuyor gerçek sınavda
    Başarılar

• Geçen sene full bu sene 12 d 1 boş geldi önerim kimyaya çok yatırım yapmaman orbital aydın. Yayınlarını soru bankaları denemeleri güzrl fazlasıyla yeter çözümleride gayet iyi organik içibse çok kasmana grrek yok son 2 yıldır çıkan soruları görüyorsun temel kavramları bil geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cristianaronaldinho kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam , ayt kimya benim için çok önemli. Orda kaybedicem netlerin amorti edebileceğim başka bir ders yok.İnşallah dediğiniz gibi olur.
  • Sınav anına bağlı bu sene tamamen işlem hatasından dolayı 2 yanlışım çıktı :( sadece o 2 yanlışım var zaten.

• Ayt kimya da 12 d 1 y yaptım.
    Konuları kimya adasından çalıştım. Soru bankası olarak palme ve aydın çözdüm. Deneme olarak da aydın çözdüm.
  • Fullemedim 1y var salladım onu soruyu anlamadığımdan tartışilan soru bu. Bunu yapmamı sağlayan şey tekrar sanırım o denge organik konularına çok döndüm. Ben kimya adasından dinlemiştim. Ama müfredat değişikliği çokdu ve benim kafam karışmıştı sana tavsiyem Bizim Hocalar Kimya kanalı yeni müfredat organigi pek beğenmedim sadece onun dışında ben burdan dengenin tüm konularını ve kimya enerji konusunu izledim gerçekten bu konuları çok güzel kafa karışıklığı yaratmadan anlatmıs diğer konulara pek bakmadım onlar da güzeldir büyük ihtimal organiği dediğim gibi pek sevmedim ama yine de kısa anlatmış diye dinledim sınavda da yaptım

• yenibirfikir Y kullanıcısına yanıt
    Hocam suanki piyasada cogu deneme cozumlu zaten acil/345/aydin/cozum/bilgi sarmal vs. Almadan once hem sitesine hem youtube a bak cozumlerine genelde yt cozumleri daha detayli oluyor aydinda oyleydi bayagi isime yaramisti

• Konu anlatımlı palme tyt ayt aldım. Organik kimyayi palmeden degil (çünkü çok uzun ) MEB in kitabından ve hocanın yazdirdiklarindan bakmistim ki o kadara bile gerek yok. Sadece mebe baksan yeter bence. Full yaptim.

• tyt ayt full, bitmis soru bankam yok. 11i set kimyayla hallettim 12 zaten kolay, palmeden sadece organikle elektrokimyayi fotokopi cektir coz. sonra aydin ayt deneme, bunlar kimya adina yeter

• Annem kimyacı, kendime çok güveniyodum yaparım ya basit ders diye ama sınavda 2tane saçma sapan soru gitti.

• Grafit sorusu yanlış önemsiz konularla ilgili tam tersine daha çok çalış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fullemenin yolu sürekli deneme çözmek ve konu eksiğinin olmaması. Ayt kimya konuları ile benim kullandığım bir site var. Oradan konulara bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crnalc -- 11 Mayıs 2021; 15:31:11 >
  • Oran orantı biliyorsan kimya %90 yaparsın %5 logaritma bilmek %5 de organik kimya ve tyt için ezber

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.