Şimdi Ara

AYT kimya için palme mi önerirsiniz çözüm 3d mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Palmenin şu konu dışı bilgi isteyen karman çorman soru diziliminden rahatsızım o yüzden palmeye bulaşmak istemiyorum ama palme al pişman olma derseniz ona göre alırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

• .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakan söylemezin kitabı palmeninki sonuçta ve bence kesinlikle cozulmeli. Ama 3d de guzel.

• Anladım peki organik icin ayriyetten bir kitap almaya gerek var mıdır palme ayt kimyada soruları varsa yeterli olur mu sence?

• bilgisarmal da güzeldir ayt kimya sb
  • 12. Sınıfta kaç tane tyt kimya kitabı bitirmemiz yeterli olur? Ona göre yazın bir kitao belirleyeceğim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigied -- 26 Mart 2019; 20:9:12 >
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Onu hiç önerene denk gelmedim hocam şu an palmeyle 3d arasındayım ama 3d nin örnek pdfine baktığımda organik konusunu göremedim galiba yine palme alacağım.

• gigied G kullanıcısına yanıt
    1 adet yeterlidir.

Ben öneriyorum ya
  • Ayt kimya icin palme, organik icinse kesinlikle orbitali oneriyorum. Hatta ikinci kitap olarak ayt kimya kitabi cozmeyi falan planliyorsan ayt kimya orbital alabilirsin. Kimyada cok kaliteli bir yayin tyt kimya denemelerinde ayni sekilde cok guzel. Eger begenmediysen organik icin cap sb alabilirsin o da cok iyidir.

• Anladım hocam tavsiyene uyacağım teşekkürler

• Ne demek

• Aydın yayınlarını da alabilirsin baya güzel bir kitap sayısal örneği Palme'ye göre daha fazla güzel yorum soruları da var , ayrıca palmede Mol kimyasal hesaplamalar konuları ayt kitabında yok , kçç asit baz gibi baba konular için ayrı bir başlık yok Kimyasal denge konusunun içinde geçiyor . Aydın'da daha çok test ve daha çok sayısal örnek var , Palme'nin ise bazı konuları eksik fakat Palme'de ki yorum soruları Aydın'a göre çok daha iyi
  • Bu arada Çap'ın organiği iyidir , fakat daha zorlayıcı bir kitap istiyorsan arkadaşların belirttiği gibi Orbital Yayınlarını alabilirsin .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.