Şimdi Ara

AYRINTILI KSRO KURULUM/ÜYELİK ALIMI/OYUNA GİRİŞ REHBERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
0
Favori
59.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim ii yapmışssın ben yapcaktım fikrimi çaldın
    ama dil paketi eklememişsin??
    xp dil paketyi gerekli
  • Tebrikler geçekten uraşlılmış birşey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _OzKhaN_

ben tüm aşamaları geçtim fakat image code de kaldım....herşey çalışıyo fakat bu konudaki resimlerdeki gibi image code korece yazmıyor..Kare olarak çıkıyor harfler ve bundan dolayı 3 kere yanlış girdim

yardımcı olursan sevinirim..

Dil seçenaklerindeki aşamaları atlamışsın, hepsini Kore yapacaksın yukardaki resimdeki gibi
     AYRINTILI KSRO KURULUM/ÜYELİK ALIMI/OYUNA GİRİŞ REHBERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_Z7D -- 12 Mart 2008; 21:32:24 >

• PayLaşımı Taktir Ediyorum ...
  • nerdeyse 1gb oyun isroya patch falan olmuyormu acaba kotalıyız nasıl indircez ya
  • ah keşke okulların tatil olduğu dönemde olsaydık maluum bot yok elle kasmak lazım bend eindirip deneycem anlatımın çok açıklayıcı olmuş ellerine sağlık devamını dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

ah keşke okulların tatil olduğu dönemde olsaydık maluum bot yok elle kasmak lazım bend eindirip deneycem anlatımın çok açıklayıcı olmuş ellerine sağlık devamını dilerim

Bot var.. Ama çok araşırı şekilde karışık işler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipaşa -- 12 Mart 2008; 22:00:47 >
  • http://img514.imageshack.us/img514/720/83686040aw6.jpg

Bu resimde ID yerine ye yazarsam yazayım kabul etmiyor??
  • sayfayı kapa tekra aç, belki zman aşımına girmiş olabilir
    Yanındaki mavi butona basıp kontrol edebilirsin
  • Aldım üyeliği, indiriyorum oyunu
    Teşekkürler..
  • emeğe saygı
  • üst konu olsun yöneticiler
  • 무쿠마

ㅠㅕ 미ㅣ모ㅑㅜ ㅊㄷㅋㅁ냐 'ㅡㅁㅎㄷ 챙ㄷ@ㅕ ㅠㅕㄱ묨 ㅛㅁㅋ뮤'ㅣ'ㅛㅐ겨ㅡ ㅏ미

kalın ve büyük font olan yazı image code altındaki kırmızı olanda "bu allahın cezası image code'u buraya yazabiliyorum ama" yazacakken klavyemin hala kore dilinde kalması sonucu ortaya çıkan manzara ama gel gör ki iamge code yazılan yere geldiğimde hala ingilizce karakter yazılıyo neden olmuyo bu 므ㅑㅜ ㅏㅐ여ㅡㅕㅜ (Anlayan anladı) klavyesi?
  • Herşeyi hallettim, oyuna girdim ama bi de ingilizce olaydı oyun tam süper olacaktı.

Bir de aşağıdaki resimde adamın yanında sarı yazıyla bişi yazıyor. Bi fikri olan varmı?
  • millettte gene bir kore silkroad sevdası hade bakalım inş uzun surer
  • quote:

Orjinalden alıntı: gssimi

Herşeyi hallettim, oyuna girdim ama bi de ingilizce olaydı oyun tam süper olacaktı.

Bir de aşağıdaki resimde adamın yanında sarı yazıyla bişi yazıyor. Bi fikri olan varmı?

Sanırım mesela max level arttığında atıyorum ilk 100 olana verilen özel bir nick diye duymuştum birinden, ne denli doğrudur bilmiyorum.

• yaw her yer kare kare gibi sıkıcı olmaz mı?arkadaş da yok sadece kasıp pvp savaştada bi zevk olmaz yardımlaşma olmadan
  • İnsanlar konuşa konuşa anlaşır ;D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

quote:

Orjinalden alıntı: gssimi

Herşeyi hallettim, oyuna girdim ama bi de ingilizce olaydı oyun tam süper olacaktı.

Sanırım mesela max level arttığında atıyorum ilk 100 olana verilen özel bir nick diye duymuştum birinden, ne denli doğrudur bilmiyorum.

sanirim bunu ben söylemiştim. ama böyle olmadığını bu nickin görevle(rok dağında yapılan bir görev sanırım) kazanıldığını ingilizcesi olan koreli bir arkadaşdan öğrenmiştik tabii bunun da ne derece doğru olduğu tartışılır...

• 5 SN. YEDE DEĞİL, 5 SN DE ŞEKLİNDE YAZILIR
    quote:

Orjinalden alıntı: C[Y]CLONE

Valla Başlayan Oynayan Felan Varsa Sölesin Eskiden Guildimiz Vardı 4-5 Kişi Boş Serverda Takılıyorduk Şimdi Çok Canım Sıkılıyor.
    Bu Arada Güzel Çalışma Ellerine Sağlık Fakat O İmage Code Öle çözülmüyor Bazı Harfler Çıkmıyor Bunun İçin Kore Klavyesini Öğrenin 5sn. Yede Girersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.