Şimdi Ara

Ayrılan sevgili ile son buluşma ve hararetli öpüşme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
9.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen konusu da vardı,nişanlımla ayrıldık felan diye belirtmiştim.Daha doğrusu kendisi ayrılmıştı.

http://resim.donanimhaber.com/m_61595348/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61600365

Kendisi ile dün son kez buluştuk;Bahçeli'de ve bazı muhtelif yerlerde takıldık,uzun uzadıya konuştuk,ilişkimizi gözden geçirdik.

Kız kafasında btiirmişti ve tekrar başlamaya niyeti yoktuy ama ben ondan birşeyler bekliyordum,zaten aileler arasında da bir güven sorunu oluşmultu,ne de olsa yüzük atılmıştı bir şekilde.

Dün el ele,sarıla sarıla gezdik tozduk,dudaklarımız kenetlendi yeri geldi duygulandık,yeri geldi güldük.Ya diyorum bu kadar iyiyiz ama neden ayrılıyoruz kahretsin!

Son kez dudaklarına yapıştım ve içime çekercesine öptüm onu,aynı şekilde o da beni öptü;çok kötü oldum ve kendisine veda ettim.

Sevmeyen çiftler,nişanlı olan hem de; neden bu kadar samimi olsun neden hunharca birbirini öpsün sevsinsarıp sarmalasın;,ama neden ayrılık oldu bizde,bir türlü anlam veremiyorum.Hayım boyunca da bu olaya anlam veremeyeceğim,ömrüm boyunca kafamda bir soru işareti ve iç yarası,hüzün olarak kalacak bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyyl -- 7 Haziran 2012; 11:01:10 >

• aktı.
  • olan var olmayan var kardeşim
  • Hem bitiriyor hemde öpüyor öyle mi ? İyiki ayrılmışsın. Salla gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

aktı.

• valla aktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Hem bitiriyor hemde öpüyor öyle mi ? İyiki ayrılmışsın. Salla gitsin.

Ya aramız çok çok iyi idi,ama ne bileyim;hayata baış açılarımızdaki farklılıklara dem vuruyordu,yok sana yeterince ve bir ömrü paylaşacak kadar ısınamadım,heyecan duyamıyorum senden felan diyordu,bu tarz söylemler kafasında çokca yer etmişti.

Ama bütün bunların yanında o kadar uyum ve kavga,dövüş olmaksızın;güzel geçen bir 7 ay'ın sonunda böyle olmamalı idi.

Aileler de gayet uyumlu idi,o taraftan bir sorun yoktu,henelde ailelr sorun çıkarır ve ayrılmalar olur ama bizde tam tersi oldu.

• Onlari soyluyor ve sen hala neden diyorsun? Kiz sana asik degil iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bizim gibi 30'lu yaşlarda zaten;ciddi ilişki için illa aşk olayı çok da gerekmiyor,sonuçta evlilik amacı güdülüyor;saygı ve sevgi varsa,aşk zaten geliyor;ben de aşık değildim ama sonradan vuruldum ve ne kadar önemli bir yer işgal ettiğini anladım.

20'li yaşlarda olsak dedğin gibi aşk olayını derinlemesine irdeletim ama kritik yaşlar bunlar.Sözüydü,nişanıydı,imam nikahıydı derken ciddi süreçler geçirdik.
  • severek ayrilmalara anlam vermek cok guc. Yasadim. Acisini hala cekiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Kardeş bizim gibi 30'lu yaşlarda zaten;ciddi ilişki için illa aşk olayı çok da gerekmiyor,sonuçta evlilik amacı güdülüyor;saygı ve sevgi varsa,aşk zaten geliyor;ben de aşık değildim ama sonradan vuruldum ve ne kadar önemli bir yer işgal ettiğini anladım.

20'li yaşlarda olsak dedğin gibi aşk olayını derinlemesine irdeletim ama kritik yaşlar bunlar.Sözüydü,nişanıydı,imam nikahıydı derken ciddi süreçler geçirdik.
    Biraz serbest bırak. Dönerse senindir lahmacunsa hiç senin olmamıştır

Karnım aç sen anladın doğru cümleyi işte

• telefonla her sevgilimden ayırabilirim ama son kez konuşmak için buluştuğumuzda dudaklarına ruj sürmüşse özelliklede parlatici hay anasını ayrılık mayrilik yatıyor yalama başlıyor. konuyla ne alaka buraya nasıl geldim onuda bilmiyorum ama veriyorsa al

• kiz seni sevmiyo cinsel obje olarak kullaniyo. bnde sevmedigim kizla opusurum ama sonra bi daha gormk istemem. ama onlara seviyorm derim tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

telefonla her sevgilimden ayırabilirim ama son kez konuşmak için buluştuğumuzda dudaklarına ruj sürmüşse özelliklede parlatici hay anasını ayrılık mayrilik yatıyor yalama başlıyor. konuyla ne alaka buraya nasıl geldim onuda bilmiyorum ama veriyorsa al

• Maddi durumun iyimi?
    Kız kaç yaşında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Maddi durumun iyimi?
    Kız kaç yaşında?

iyi(3000-5000 arası gelirim var.),30 yaş. Eski nişalım kamuda mühendis idi Ben ilişki başlarında onu net olarak istediğimi hissettirmedim,gittikçe ısındım ve onu istedğimi anladım ama bu esnada kız da gittikçe soğudu.Ve film koptu.

Tekrar döndürme şansım olabilir mi bilemiyorum.Rmantizmi ve ona rüyalarımdakim kız olduğunu telafi etme şansım olamaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Arkadaşlar selamlar,

Geçen konusu da vardı,nişanlımla ayrıldık felan diye belirtmiştim.Daha doğrusu kendisi ayrılmıştı.

http://resim.donanimhaber.com/m_61595348/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61600365

Kendisi ile dün son kez buluştuk;Bahçeli'de ve bazı muhtelif yerlerde takıldık,uzun uzadıya konuştuk,ilişkimizi gözden geçirdik.

Kız kafasında btiirmişti ve tekrar başlamaya niyeti yoktuy ama ben ondan birşeyler bekliyordum,zaten aileler arasında da bir güven sorunu oluşmultu,ne de olsa yüzük atılmıştı bir şekilde.

Dün el ele,sarıla sarıla gezdik tozduk,dudaklarımız kenetlendi yeri geldi duygulandık,yeri geldi güldük.Ya diyorum bu kadar iyiyiz ama neden ayrılıyoruz kahretsin!

Son kez dudaklarına yapıştım ve içime çekercesine öptüm onu,aynı şekilde o da beni öptü;çok kötü oldum ve kendisine veda ettim.

Sevmeyen çiftler,nişanlı olan hem de; neden bu kadar samimi olsun neden hunharca birbirini öpsün sevsinsarıp sarmalasın;,ama neden ayrılık oldu bizde,bir türlü anlam veremiyorum.Hayım boyunca da bu olaya anlam veremeyeceğim,ömrüm boyunca kafamda bir soru işareti ve iç yarası,hüzün olarak kalacak bu durum.

Biriside çıkıp aga bu ne yinemi düştü dememiş ?

Şaka bir yana senden ayrılması için zorunlu birşeyler olabilir.Eski Türk filmerindeki gibi babası filan araya girmiş olabilir.

• Allah kıhrıtsın nısıl yıpır bını sana
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.