Şimdi Ara

Ayrı olarak Xbox One kinect satın alabilir miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, çok uygun fiyata Xbox one buldum ama içinde kinect mevcut değil. Kinect'i ayrı olarak satın alabiliyor muyuz? Yoksa illa bundle olarak mı almamız gerekiyor?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Merhaba, çok uygun fiyata Xbox one buldum ama içinde kinect mevcut değil. Kinect'i ayrı olarak satın alabiliyor muyuz? Yoksa illa bundle olarak mı almamız gerekiyor?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2.el yada spotcularda bulurun 300 tl gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı cevabınız için teşekkür ederim, peki 2. el alındığı zaman herhangi bir sorun yaşanır mı? (Cihazın bozuk olmasını kastetmiyorum)
  • Hic sorun olmaz bende oyle aldim

• Çok teşekkür ederim, amazondan buldum ama 150$ + shipping vs 400TL'yi geçiyor. Burada 2. ele baktım ama satan göremedim. Spotçu dediğiniz firmalara örnek verebilir misiniz? Internette en ucuz 1900TL'ye xbox one + kinect bundle set buldum cidden çok pahalı...
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    sen forumun alış satış bölümüne ilan koy 300 350 arası bir fiyata satan olur ben de ikinci el almıştım daha konsol bile gelmemişti sorunsuz kullanıyorum.
  • Çok istemiyorsanız kinect gereksiz.Adam gibi oyunu yok.

• Xbox one alma nedenim kinect. Nişanlım öyle istiyor =)

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

Çok istemiyorsanız kinect gereksiz.Adam gibi oyunu yok.

olması gereken spor oyunu fitness uygulaması ve dans oyunu.hepside gayet kaliteli oyunlar.aynı oyundan onlarca olsa ne farkeder.
  • Bende hollandadan buldum sifir pakette adam konsolu aliyor icindeki kinect joystick ve kulakligi toplam 80 € ya veriyor. Lakin ups kargo sadece 118 $ kargo ucreti ve %18 gumruk bedeli olur dedi. Internetten baktim xbox in resmi tr sitesinde 560 tl sifir. Ben acikcasi alacagim 560tl veririm

• Kinect şu an piyasada yok. Karaborsa gibi bir şey oldu. Hatırlıyorum da konsolun ilk zamanları forumda 150-250 TL arası fiyatlara gidiyordu Eğer spot satan bulabilirseniz bana da haber verirseniz sevinirim.
  • ŞevketMarco kullanıcısına yanıt
    kinect daha çok komut ve pratiklik sağlıyor oyun oynarken parmağını kıpırdatmadan her şeyi yapıyorsun zaten
  • xbox one almak için istanbula gittim kadıköy de kahraman konsol diye bir mağaza girince fikrimi değiştirip 360 aldım ve gayet memnunum orada kesinlikle sıfır veya ikinci el bulabilirsiniz tüm online satış sitelerinde mağazaları var

ben ikinci el aldım ama bana sıfır deseler kesinlikle ayırt edemezdim ve bu arada hem destek veriyorlar hemde garanti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.