Şimdi Ara

Aynı anda ekrana çıkan Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun reyting sonuçları belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Aynı anda ekrana çıkan Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun reyting sonuçları belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Lideri Kılıçdaroğlu, önceki gece farklı kanallarda canlı yayınlara çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın izlenme oranı 3.43 olurken CHP liderininki 5.54 ile Erdoğanı geçti..

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gece aynı saatlerde farklı kanallarda canlı yayın konuğu oldu.

Cumhuriyet Gazetesi'nden Fırat Kozok'un haberine göre TRT 1’de yayımlanan “Cumhurbaşkanı Özel Yayın” adlı program totalde 3.43, AB grubu izleyicide 5.59, ABC grubunda ise 5.13 izlenme oranına ulaştı.
    Kılıçdaroğlu ise CNN Türk’te yayımlanan “Tarafsız Bölge” programına konuk oldu. Yayın süresince Kılıçdaroğlu’nun izlenme oranı 4.06 ile 5.54 arasında değişti. AB grubunda bu oran 9.27’ye kadar ulaşırken, ABC grubunda ise 3.12 ile 7.30 arasında gidip geldi.

• 13 yıldır tüm seçimleri kazanan biri karşısında bu mu tatmin etti sizi..
  • Erdoğan ın diyeceği şeyler biliniyor genelde. Ve çok sık çıkıyor zaten tv e. Fakat kılıçdaroğlu az çıkıyor ve düşünceleri merak ediliyor. Özellikle CHP nin hdp seviciliği hakkında düşüncelerini merak ederek izledim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

13 yıldır tüm seçimleri kazanan biri karşısında bu mu tatmin etti sizi..

Napalım kardeş her seçim ölümüne akp diyen karbonhidrat yüklemesi yapılmış bir millet var bunla da mı övünmeyek.
  • Çünkü Erdoğan'ın çıktığı programlar yapmacık .

Çerez parası değil mi diyor . Karşıdaki sunucu gülerek hehe bilemem ki diyor yav bu ülkenin % kaçı 330 bin Tl ye bir araba alabilir ? Ev bile alırken kaç sene borç ile alıyor insanlar .

Açık açık konuşacak bir sunucu ile tartışsınlar o zaman açar izlerim .
  • 400 ü verseydiniz böyle olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

13 yıldır tüm seçimleri kazanan biri karşısında bu mu tatmin etti sizi..

Kendini ülkenin tapulu sahibi sanıp milleti azarlayan bir adamın günden güne itibarsızlaşması beni fazlasıyla tatmin ediyor şahsen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D Ne boş yazı la bu :D Düşmeyin böyle komik durumlara reyting falan komedi ya kapat konuyu sil gitsin valla.

• CSB Ayny ana diyor aam önceki gece çikiyor
  • Tayyibi izleyenlerin yarısıda "bu yine ne saçmalıyor" diye izlemiştir.
    Bu rakamlar sizi aldatmasın.
    Akp seçmeninde insana biatçılık vardır.
    Bu seçmen liderlerini sorgulayamaz ve her söylemlerine itaat eder.
    Kısacası akpnin hiçbir koşulda oyu düşmüyor.
    Geçen seçimde düşen oyu da aldatmasın.
    Dindar kürtleri hdp'ye geçiş yapmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yec44

400 ü verseydiniz böyle olmazdı.

Muhalefeti yalan haberle yapmak iyi bir şey mi?
    Kilicdaroglunun düşüncelerini merak ediyorum. Umarım iyidir bakicam. Bu devirde kimseye de güven kalmadı her şey yalan haber. Yanlı medya

• Çok önemli cidden. Chp kesin iktidar 1 Kasımda :D

• Kilicdaroglu da bos adam degil. Fazla izlenmesi normal. Soucta %25 oy almis bir partinin lideri.Ne diyecegi merak edilebilir konumda.

Konusmasi da Davutoglu gibi sıkıcı degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

Tayyibi izleyenlerin yarısıda "bu yine ne saçmalıyor" diye izlemiştir.

Chp yi anlatmışsın . Bir AKP li bir çok partiye oy vermiştir zamanında , peki bir chp li yani sen chp den başka partiye oy verdin mi . Biraz düşünerek yorum yapalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

quote:

Chp yi anlatmışsın . Bir AKP li bir çok partiye oy vermiştir zamanında , peki bir chp li yani sen chp den başka partiye oy verdin mi . Biraz düşünerek yorum yapalım lütfen

Karşıt fikri "chpli" sanma paranoyaklığına kapılarak gerçek bir akpli olduğunu gösterdin.
    Ben bir parti fanatiği değilim.
    Oyumu chp'ye verdim çünkü kılıçdaroğlu için değil laik ve bilimsel eğitim için. Farklı sesler susturulduğu için chpye verdim.
    Kimi kandırıyorsun?
    Akp seçmeninde koşulsuz şartsız biat var. Bunu mitinglerinden, yapılan röportajlardan, sosyal medyadaki akp seçmeninden anlayabilirsin. Türkiye'de tarih boyunca dini liderler sorgulanmamıştır. Mhplilerinde Bahçeli'nin ağzına bakması gibi.
    Chp seçmeninin çoğunluğu ise Kılıçdaroğlu'nun artık bırakması için tepkiler göstermiştir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

quote:

Karşıt fikri "chpli" sanma paranoyaklığına kapılarak gerçek bir akpli olduğunu gösterdin.
    Ben bir parti fanatiği değilim.
    Oyumu chp'ye verdim çünkü kılıçdaroğlu için değil laik ve bilimsel eğitim için. Farklı sesler susturulduğu için chpye verdim.
    Kimi kandırıyorsun?
    Akp seçmeninde koşulsuz şartsız biat var. Bunu mitinglerinden, yapılan röportajlardan, sosyal medyadaki akp seçmeninden anlayabilirsin. Türkiye'de tarih boyunca dini liderler sorgulanmamıştır. Mhplilerinde Bahçeli'nin ağzına bakması gibi.
    Chp seçmeninin çoğunluğu ise Kılıçdaroğlu'nun artık bırakması için tepkiler göstermiştir.

Chp li sanma demişsin chp ye verdim demişsin , eğer chp ye verdiysen chp li tahminim doğru . Yukarıdaki cümleleri bu ülkede bir chp li yazar kardeş , tecrübe işe sabit .

Koşulsuz biat kısmına gelelim kardeş , AKP seçmeni %34 den %50 lilere çıktı , şimdi de %41 seviyesinde oldu , hep bir değişim bar , hani nerde biattttt . Chp nin oranlarını da sen söyle , ve bu chp nin bu ORANI almasının nedenini söyle , hiç bir özelliği ile bu ülkeye yararı olmayan bu parti neden bu seviyede oy alıyor . Ama dur ! Bir sebep var . Atatürk kurmuştu değil mi bu partiyi . O zaman nabıyoruz Hayatımızın sonuna kadar bu partiye oy veriyoruz . Hani Atatürk Demiş ya İnkılapçılık diye , yani Zamanın koşullarına ayak uyduralım sürekli yenilenelim diye . Ama chp seçmenin De yenilenmek yok . Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu !

Eğitim laik ve bilimsel Olmalı demişsin . Bence şu an eğitim hem laik hem bilimsel hem de HÜR .

Farklı görüşlere yer vermiyor demişsin , yer veriyor dicektin , muhtemelen . Kardeş kusura bakmada chp de farklı görüşe yer yok . Adamların yaptığı muhalefetleri Görmüyor musun . Adamlara göre AKP bir şey yapmışsa hatalıdır ve buna itiraz edilmesi gerekir mantığı var . Hani nerde farklı görüş . Görüşü bırak farklı kıyafete bile yer yok(başörtü )

• Ancak böyle şeylerde geçer zaten sayın cumhurbaşkanımızın böyle şeylere ihtiyacı yok. tüm sevenleri yüreğinde hissediyor onu zaten her an.
  • Bence kanaldan kaynaklanıyor trt zaten izlenmiyor
  • Tayyipte yürek varsa Kılıçdaroğlu ile aynı programa çıksın. Memleket olmuş yangın yeri, tayyibe sordukları soru "efendim sizi yine çok formda gördük, formunuzu neyle koruyorsunuz acaba?". Davutoğlu ile tayyibi ekrana tartışmaya çağırmaktan dilinde tüy bitti adamın ama akpli korkakların hiçbirinde cesaret yok.
  • Reyting sonucunun aslında böyle olmasının sebebi daha çok akp seçmeninin televizyon ya da dizüstü bilgisayar görünce bomba zannetmeleri maalesef

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.