Şimdi Ara

Aykut Kocaman İdeal 4-3-3 kadro tahminim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aykut Kocaman İdeal 4-3-3 kadro tahminim

souza veya topaldan birisi yedek bekler selçuk şahin misali ekicinin yerine skor tutmak için oyuna sonradan girer.

wiel hala aynı triplere devam ederse şener oynar yerine.

rvp yerinede eğer alınırsa hızlı bir zenci forvet olacağını, rvp'nin de rotasyonda kullanılacağını düşünüyorum.

salih-alper orta saha rotasyonunda kullanılır. kanat rotasyonlarını henüz kestirebilmiş değilim. transferlere göre şekillenir bişeyler.

• bu kadar diyoruz ediyoruz ama ligler başladığında olacak orta üçlü topal-souza-ekici
  • 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt
    O şekilde oynatırsa yedek selçuk şahini kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkanım olsa bütün konyasporu fenere getiririm diyen adamdan bahsediyoruz. Vizyon denen şeyin v si yok herifte. Hiç düşünmüyor fenerbahçe nasıl bir kulüp ne kadar büyük, hedefleri ne ,başarıları ne olmalı. Adam sırf kendini düşünüyor kendi parlattığım adamları oynatırım kafasında. Selçuğu bekiri yeniden isterse şaşırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

neustader var

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

neustader var

ondan selçuk şahin olmaz. görev adamı kalıbına uymuyor. gamsız tasasız uyduruk bi adam. kim neden niye transfer etti ne işe yarar bilinmez.
  • ciddi ciddi wdv yazabiliyo musun sen ya?
  • RobinHood35 kullanıcısına yanıt
    Adam futbol oynamak istemeyen çok iyi bir futbolcu.

Yani canı istese oynar herif.
  • Defansa alınan adamı forvete koyman çok ilginç. Wdw'i 11'e koyman çok daha ilginç. Çok şükür teknik direktör değilsin

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    Bunlar benim ideal tercihlerim değil. Aykut kocamanın kuracağını düşündüğüm kadro. Dirar sağ bek olarak düşünüldüğünü sanmıyorum. Sezon açılır 5-6 maç oynanır hortlatırız konuyu hangi tahminler tutmuş bakarız.

• Van der wiel kampa bile goturulmedi . Demek ki hic dusunmuyor aykut hoca. Bence orda senerin yeri garanti transfer olmazsa.

Bu arada bu oyunculari 4-3-3te degil de 4-5-1'de yazmak daha dogru olur. Cunku dirar da valbuena da defansa yardima gelen adamlar. Yani sol forvet sag forvet demek yanlis olur :))

• Topal-Souza'yı beraber oynatıp sağ açıkta dirar, solda da valbuena oynayacaksa veya mehmet ekici kanatta oynayacaksa hiç izlemeyelim maçları. Gerek yok strese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

Van der wiel kampa bile goturulmedi . Demek ki hic dusunmuyor aykut hoca. Bence orda senerin yeri garanti transfer olmazsa.

Bu arada bu oyunculari 4-3-3te degil de 4-5-1'de yazmak daha dogru olur. Cunku dirar da valbuena da defansa yardima gelen adamlar. Yani sol forvet sag forvet demek yanlis olur :))

ben konyayı çıplak gözle izledim. futbolcular hemen hemen sahada böyle pozisyon alıyorlardı.
  • şener öldü mü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.