Şimdi Ara

AYIPTIR TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
4
Favori
34.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratoloji64

devlet le ne alakası var
    firma kendi şişiriyor fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu durum arz talep durumundan kaynaklanan bir şey değil. Euro bölgesine göre ülkemiz hızla eriyor. alım gücümüz düştü. iki hafta daha sabredin bu gidişle orta asya türk cumhuriyetlerine dönecez, aylık profesör- öğretmen maaşının 150-200 dolar olduğu ülkeler kategorisine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelamiŞahin

Biz almazsak bize bir şey olmaz;ama onlar satamazsa batarlar.Bunu bir arkadaş yazmıştı.

Çözüm çok basit almamak.

Ederlerinden fazla. Bence de almayın diyeceğim ama. Firmalara gitsen stok bulamazsın.

• Şimdi şöyle yapalım.

142700 ün kdvsiz fiyatı 120932 tl

Otv yide çıkar 83400 tl.

Euro olarak 21114 yapar.

Bu gavur adam kendi ülkesinden bunu senin kapına kar dahil 21114 euro'ya getirip bırakıyor. Yani kendi ortalama mühendisinin 4 aylık maaşına.

Sen de gelip bu adama insafsız, acımasız hatta faşist diyorsun. Senin 5000 tl alan mühendisinde bu arabaya 28.5 ayda sahip olabiliyor.

Bunlara NAZİ demek az bile.

• Suriyede suriyeli kardeslerimizin evleri zarar gormus bunlarin evlerini kim yeniden yaptircak tabiki biz suriyeli kardesletimize tam destek

• Passata burada bok atanlar, diğer D segmenti Dizel + Otomatik araba fiyatlarına baksınlar. Ben burada bir markayı savunmuyorum, avukatıda değilim. Ama insanlar artık tutarsızca saldırıyorlar. Açıp da diğer markalara bakmayıp ortalığa sallıyorlar.

Hadi ben örnek vereyim;

Renault Talisman Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 138.500 TL
    Opel Insignia Sedan 1.6 Dizel 136HP AT6 Edition Elegance 134.100 TL
    Ford Mondeo 2.0L TDCi 180PS (400Nm) Euro6 4 Kapı 6 İleri PowerShift Style 197.635 TL
    Skoda Superb 1,6 TDI CR 120 PS DSG Green Tec 135.900 TL
    Toyota Avensis Dizel 1.6 D-4D Advance 135,250 TL
  • Hakkın rahmetine kavuşmuş eski bir devlet büyüğümüzün dediği gibi:
    "Alışırsınız"
  • Şimdi Türk tüketicisinin tavrını söylüyorum : " ya abi 138 renoya vereceğime 4 bin lira fazla veririm vosvosa binerim"

Şunuda belirtmeden edemeyeceğim 138 bin liralık renoya neden laf etmiyorsunuz da direkt olarak passattan bahsediyorsunuz ? Talisman'ın geleceğini görmek için Reno nun daha önceki D sınıfı maceralarına bakmanızı tavsiye ederim.
  • geçen aylarda en çok araba satan markayı vw yaparsan olacağı budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Almayın hocam almayın artık başka hobiler arıyorum kendime 44 bine antara aldım ona biniyorum biz aldıkça daha da artacak fiyatlar

Abiler burada konu açan kişinin durum olsa zaten alır niye isyan eder?

Alanlar foruma gelip konu açmaz ki alır sürer fiyatıymış oymuş buymuş takılmaz.
  • quote:

devlet le ne alakası var

Firmayla ne alakasi var

Benim al-sat'cı dedem sisirdi o fiyatları.

• bunu görmediniz herhalde. bir kaç yüz bin fazla yazılmış.

• vw nin halen fabrikası yok değilmi Türkiye'de Alın arkadaş alın daha fazla alın hatta alıp 6-7 ay bekleyin ki adamlar daha çok kazansın.
  • Arkadaslar 150 bın paranı var talısmanmı alırsınız passatmı reno ıle vw kıyaslamak elınızı vıcdanınıza koyun cevap verın bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Şimdi Türk tüketicisinin tavrını söylüyorum : " ya abi 138 renoya vereceğime 4 bin lira fazla veririm vosvosa binerim"

Şunuda belirtmeden edemeyeceğim 138 bin liralık renoya neden laf etmiyorsunuz da direkt olarak passattan bahsediyorsunuz ? Talisman'ın geleceğini görmek için Reno nun daha önceki D sınıfı maceralarına bakmanızı tavsiye ederim.

Yalnız şu var ki Talisman ın fiyatı sadece kağıt üstünde öyle kalıyor. Mesela 150000 liste fiyatı olan icon modeli oyak kampanyasında 100000 e alınabiliyor. Zaten kampanya haricinde de rahatlıkla 110000 e alınır. Ha eder mi etmez ama.
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Sen talısman al kardes ailenı onla tasıyacaksın onuda düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

Sen talısman al kardes ailenı onla tasıyacaksın onuda düşün.

Ben sana onu al bunu al dedimmi kardeşim? Ayrıca sen benim arabamın markasını biliyormusun? Mercedes'in bile bu ülkede fabrikası var.
  • VW her ülkede fıyatı aynıdır farklı olan senın paranın degeri devletının aldıgı vergiler kdvler vs vs VW degilde devlete alınan vergilere sitem edelım beyler artık gözünüzü açın biraz.
  • Şu rezil ülkeden bir gidemedik

• quote:

devlet le ne alakası var

Makarna yemekten düşünme yetini de kaybettin herhalde.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.