Şimdi Ara

Ayin(Hereditary) vs Üç Harfliler Beddua

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam.aradim iki flimin de konusunu bulamadım.

Bayrama Ankara'ya geldim.Hanimla gece seansı korku filmlerine gitmeyi severiz.

İki flim arasında kaldım.İkisinden birine giden var mı?

Fragmanlara baktım.Ayin için kalbi olan izlemesini felan yazıyordu.Fragmanda son yılların en iyi filmi felan diyor ama açıkçası ben etkilenmedim.En iyisi olmasinada gerek yok aslında korkalim yeter.Ama fragmanda hakikaten tık yok.Birde abartildigi gibi olsa duyar ederdik

Yerli korku filmlerini sevmem.Konu hep aynıdır.Turk halkı üç harflilerden korkar(flimin ismide o zaten :p).

Yorumlar nedir?Herhangi birine giden?

Plase Ahlat Ağacı ve oceans 8.ama korku filmi olursa iyi olur.cumartesi aksamini biraz keyifli geçirmek için önerimiz?

Sağolun dostlar

Edit:korkulardan birine gidersem akşam editlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 16 Haziran 2018; 17:58:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saat 10 olmadan izleyen bı kişi bile yorum yaparsa sevinirim

Up

• Kesinlikle hereditary efsanedir pişman olmazsın forumda konusu olmaması ilginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Kesinlikle hereditary efsanedir pişman olmazsın forumda konusu olmaması ilginç
    Teşekkürler hocam.o yönde kullandık secimimizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Teşekkürler hocam.o yönde kullandık secimimizi

Alıntıları Göster
    Film nasıldı tavsiye eder mısın ?
  • Bileti aldık acil bı isimiz çıktı gidemedik :(

• Üç Harfliler: Beddua filmine son yılların en güzel korku filmlerinden deniliyor. hiç mi giden yok forumda. 23:59 seansı çok güzel duruyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

Üç Harfliler: Beddua filmine son yılların en güzel korku filmlerinden deniliyor. hiç mi giden yok forumda. 23:59 seansı çok güzel duruyor..
    hayatımda izlediğim en kötü film.

parayı geçtim, zamanıma acıdım. hiç tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

hayatımda izlediğim en kötü film.

parayı geçtim, zamanıma acıdım. hiç tavsiye etmiyorum.

Alıntıları Göster
    şaşırdım hocam bi sizden kötü yorum aldım. ama tek izleyende sizsiniz, oran şu an %100 kötü :)
  • Rezalet bir film son yılların en dandik korku filmi.

• Giden paraya ve zamana acıdım.

• Üç harfliler beddua ya bugün gitmek nasip oldu

Hayatımda izlediğim en kotu flim diyenler olmuş.vizyondaki kapalak kizini izlelemisler ellaham.bu flim yanında başyapıt.

Flime gelince.standart türk korku flimi.bazen üniversiteli genç bir grubun başından bazen bir ailenin geçen büyü 3 harfli vs dalgası liseli bir arkadaş grubuna sirayet ediyor.geri kalan herşey sıralaması aynı

Kız arkadaşını al git o korktukca sarilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Rezalet bir film son yılların en dandik korku filmi.
    Hayatımda sinemada izlediğim ilk flim küçük Emrah'ın acıların çocuğu idi.7 yaşımda.13 14 yaşından beri düzenli olarak sinemada yılda 140 150 flim izlerim.yas 37

Bir flimden yarıda çıktım.o da dahil izlediğim tüm flimlere param helal olsun.maksadim biraz zaman geçirmek çok detayci değilim.

Ama kapalak kızı diye yerli bı korku flimi girdi vizyona.25. dakikada çıktım .bu flim için izlediğim en kotu flim diyorsunuz ya.aman diyim o flimden uzak durun.turk sinema tarihi böyle bir ızdırap görmemiştir

Bu flim türk korku sinemasının ne akar ne kokar bir uzantısı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 15 Temmuz 2018; 20:2:19 >
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bizim millet korku filmi yapmayı beceremiyor maalesef. Buna bi gidim şans verim dedim tirt çıktı zaten tahmin ediyordum yanıltmadi.

• Kapalak kızı filmini zaten film isminde meymenet yok. Artık Türk korku yapımlarına asla gitmem. Ha çıkar biri sağlam bir film yapar ki sanmam o zaman tamam.

• Sağlam film baya gerdi 10/8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korku arayanlar icin basarili bi filmdi. Ilk bolumu duragan gecse bile filmin ikinci yarisi toparladi.

Bazi sahnelerde tuylerim urperdi :D “hay senin ben” ifadesini bol bol kullandim

Filmde tek eksik insanlari germeyi, urpertmeyi ve korkutmayi basaran sahneleri cok sessizdi

Ekstra bi korku efekti koymamislar sahnelere

Edit; gece 1 den 2 den sonra tek basiniza izleyin derim
    Filme o kadar kitlenerek izlemisim ki az once mutfaya su icmeye gittim tirit oldum anasini satiyim sjfkks
    Ayi pandingtonu actim onu izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 30 Ağustos 2018; 5:2:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.