Şimdi Ara

Aygıtlar ve Yazıcılar Saat işareti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba herkesin Bayramını kutlarım son güncellemeden sonra böyle bir problemim var klavye geç basıyor mouse geç tepki veriyor nasıl düzeltirim
    Aygıtlar ve Yazıcılar Saat işareti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetynd -- 24 Mayıs 2020; 11:59:33 >

• logitech g810 klavyesi kullanıyorum bazı tuşlar geç basıyor bazen çift basıyor ne oldu anlamadım çözümü format mı
  • O sayfayı açtıktan sonra saat ikonunun birkaç saniye sonra kaybolması lazım normalde. En son yaptığın güncellemeyi kaldırmayı denedin mi?
  • yeni format attım tekrar oldu
  • mehmetynd kullanıcısına yanıt

Win10 kullanıyorum. Donanım takıp çıkarmasam da arada donanım bulundu ya da donanım kaldırıldı sesi çıkıyor. Bazen seriye bağlıyor. O sesi duyduğumda, sistem tepsisinde, donanımı kaldır, çıkar tuşuna sağ tıklayıp, aygıtları ve yazıcıları aç dediğimde, üstteki gibi bir saat işareti vardı. Tüm donanımları geziyordu sıra ile o saat işareti ve kayboluyordu. Microsoft, pdf yazıcılarda sabit kalmıştı. Bu iki yazıcıyı sağ tıklayıp kaldır dedim. İşlem yapmadığım halde, bu donanım bulma/kaldırma seslerinin ve saat işaretinin anlamını bilen var mıdır?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.