Şimdi Ara

Aygıt Yöneticisinden Hardisk Görünüyor ama açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hardiskim Samsung M3 Portable 1 TB forumların tamamını neredeyse araştırdım benim sorunuma benzer sorunlar ve çözümleri var ama bir farkla bütün konular şu sorunla açılmış; Aygıt Yöneticisinde görünüyor ama Bilgisayarımda görünmüyor. çözüm olarak da 'disk management' da bazı işlemler yapılması söylenmiş ve konular kapanmış.Benim sorunuma gelecek olursak ayni şekilde 'Aygıt Yöneticisinde' görünüyor ama 'Disk Management' ve 'Bilgisayarımda' görünmüyor Disk Parttada çıkmıyor.

[simage][/simage] Aygıt Yöneticisinden Hardisk Görünüyor ama açılmıyor
     Aygıt Yöneticisinden Hardisk Görünüyor ama açılmıyor

• Büyük ihtimalle boot sectorda bir problem var. CHKDSK /F yapmayı bir deneyin.
  • benim aynı şey hafıza kartımda var ısmını degstırınce gorunuyor ama yınede ne acabılıyo ne de bıcımlendırebılıyoruö :-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş ilk olarak bilgisayarındaki eksik donanım sürücülerini tamamlasan bence daha iyi olur. Aygıt Yöneticisinde 2 adet eksik sürücü görünüyor. Onları yükledikten sonra bir kere daha dene bakalım diski görebilecek misin? Ayrıca "diskpart"ın CLEAN komutunu da deneyebilirsin, fakat dikkatli ol diskteki tüm veriyi siler bu komut.
  • Bu Samsung M3 Portable 1 TB'ı başka bir cihazda test ettiniz mi? yani başka bir cihazda sorunsuz çalışıyor mu? Bana sanki disk kutusu driver yüklüyor ama içindeki HDD'yi görmüyor gibi geldi!
  • Aygıt yöneticisinde düzeltebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.