Şimdi Ara

aydınlatmalı gamer klavye STEELSERIES 129 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
1
Favori
1.438
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> aydınlatmalı gamer klavye STEELSERIES 129 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    240 Mesaj
    apex 100 aydınlatmalı klavye
    sadece oyuncular için ürün satan steelseries marka
    bi bakın

n11 de https://urun.n11.com/klavye/steelseries-apex-100-gamer-klavye-P148504492

WatchOverMe kullanıcısına yanıt
    @WatchOverMe demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

bu mu yarış arabası steelseriesin rival 100 mouseleri gibi en alt kategori klavyesi ışıkları tuş içi değil boş switch klavye 100 değil 50 olsa alınmaz apex m500 var bende yarış arabası istiyorsan onu al bu aldığın anca modifiyeli şahin olur

• Yüzbaşı
    553 Mesaj
    Hocam şu klavyeye led ekleyip satıyorlar izlenimi bıraktı bende, led var diye de 110 tl fazla verilmez sanırım.

https://m.n11.com/firsat-urunu-tigoes-tk-11-standart-usb-q-klavye-P189425862?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI6-nb7rq21wIVQRIbCh0KwANHEAQYASABEgI0Z_D_BwE&gclsrc=aw.ds

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben steelseries in 250 Tl lik yarış arabası yarı fiyata düşmüş diyorum
    sen 12 liraya el arabası var diyosun.

ikiside araba (klavye) kesene göre al

Orijinalden alıntı: WatchOverMe

bu mu yarış arabası steelseriesin rival 100 mouseleri gibi en alt kategori klavyesi ışıkları tuş içi değil boş switch klavye 100 değil 50 olsa alınmaz apex m500 var bende yarış arabası istiyorsan onu al bu aldığın anca modifiyeli şahin olur
    burası sıcak fırsatlar bölümü, bölümün mantığını hala anlayamamış insanların olmasıda üzücü, ürün 210 liradan 130 liraya düşmüşse bu bir sıcak fırsattır gerisine karışmayın ürün ile ilgili yorumunuzu yapın geçin eleştirmeyin yorum yapın

Bence sen olayı anlamamışsın hocam, burası ölücü diyarıdır bir ölücü sadece fiyata bakmaz fiyatın yanında bir çok etken olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    erho95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: John Verdon

quote:

Orijinalden alıntı: WatchOverMe

+1
    Üzerinde her Nissan yazan arabayı yarış arabası sanmayın. Skyline ile Micra aynı şey mi? (Altyazı: Bu yazıda Steelseries yerine Nissan denerek benzetme yapılmıştır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 13 Kasım 2017; 12:38:3 >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Hocam şu klavyeye led ekleyip satıyorlar izlenimi bıraktı bende, led var diye de 110 tl fazla verilmez sanırım.

https://m.n11.com/firsat-urunu-tigoes-tk-11-standart-usb-q-klavye-P189425862?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI6-nb7rq21wIVQRIbCh0KwANHEAQYASABEgI0Z_D_BwE&gclsrc=aw.ds

sıcak fırsatlar denince en ucuza ölmeden yaşamaya yarayan itemlerin ilanları demek değil.

piyasada o ürünün en ucuza satıldığı yerlerin kampanyaların paylaşıldığı yer demek.

bende 450 liralık mekanik klavye var ferrari toros farkı gibi bir şey dediğin.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.