Şimdi Ara

Aydında yaşayanlar bakabilirlermi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aydın adnan menderes üniv tercih edicem fakat aydın meslek yüksek okulu ile nazilli meslek yüksek okulu arasındaki mesafe fazlamı merak ediyorum arkadaşım orayı tercih edecek ben merkezi aynı evde kalabilirmiyiz ulaşım kolaymı ?

• 45dakika-1saat arası sürer. ulaşım kolay sayılır yarım saatte bir minibüs var nazilliye. ama maddi yönden durumu iyiyse git gel yapsın yoksa çok yol masrafı cıkar.
  • Aydın-nazilli arası yaklaşık 43 km.Her gün bu yolu minibüslerle çekmek baya zor olur bana göre.
  • aydında yavşayanlar diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

45dakika-1saat arası sürer. ulaşım kolay sayılır yarım saatte bir minibüs var nazilliye. ama maddi yönden durumu iyiyse git gel yapsın yoksa çok yol masrafı cıkar.

dolmuş parası nekadar acaba bilgin varmı ustam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PavLovv

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

45dakika-1saat arası sürer. ulaşım kolay sayılır yarım saatte bir minibüs var nazilliye. ama maddi yönden durumu iyiyse git gel yapsın yoksa çok yol masrafı cıkar.

dolmuş parası nekadar acaba bilgin varmı ustam ?

7.5TL civarıdır tam bilmiyorum. Min 7.5TL. bir de tren var o ucuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıplayanpırasa -- 23 Temmuz 2012; 19:28:38 >
  • Hocam ikisi arasında mesafe var. Ama yine de İstanbul'la kıyaslarsanız. Yol aynı hesaba gelir. Kuşadası-Söke 5 lira. Aydın Nazilli Öğrenci kartıyla 5-6 kağıt olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic

Hocam ikisi arasında mesafe var. Ama yine de İstanbul'la kıyaslarsanız. Yol aynı hesaba gelir. Kuşadası-Söke 5 lira. Aydın Nazilli Öğrenci kartıyla 5-6 kağıt olur.

gidiş dönüşmü 5 lira sadece gidişmi ?
  • Aydin - Soke nasil bi yerdir universteyi orayi dusunuyorum ulasim nasil merkeze kac dk suruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ikisi arasında mesafe var. Ama yine de İstanbul'la kıyaslarsanız. Yol aynı hesaba gelir. Kuşadası-Söke 5 lira. Aydın Nazilli Öğrenci kartıyla 5-6 kağıt olur.

gidiş dönüşmü hocam ?
  • quote:

quote:

gidiş dönüşmü hocam ?

Sadece gidiş.

@DarbeLeeMatkap

Söke kuru bir yer.
  • söke çok da kötü sayılmaz kuşadası yakındır sürekli adaya gidebilirsiniz sonbahar ve ilkbaharda yaz sezonu devam ettiği için işinizi her türlü görür. aydin kışın çok da soğuk değildir ancak soğuk oldugu zamanlar baya ayaz olur. nazillide iibf var bu arada yalnız değilsiniz yani öğrenci boldur orada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34me

söke çok da kötü sayılmaz kuşadası yakındır sürekli adaya gidebilirsiniz sonbahar ve ilkbaharda yaz sezonu devam ettiği için işinizi her türlü görür. aydin kışın çok da soğuk değildir ancak soğuk oldugu zamanlar baya ayaz olur. nazillide iibf var bu arada yalnız değilsiniz yani öğrenci boldur orada :)

aydın merkezden nazilli meslek yüksek okuluna gitmek kaç lira hocam bilgin varmı ? günlük gidiş geliş nekadar tutar
  • hiç yardımcı olabilecek yokmu:(
  • arkadaşlar bu konu hakkında acil yardıma ihtiyacım var bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirm yarın tercih yapacagız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Aydin - Soke nasil bi yerdir universteyi orayi dusunuyorum ulasim nasil merkeze kac dk suruyor

söke çok sakin bir yer akşam 9 olunca hiçbir sosyal aktivite yok söke çarşı ile üniversite arası 5dk felan üniversitenin dibinde bir sürü 250-300 tl arası kiralık evler var. ayrıca alışveriş ve çarşı büyük illere göre çok daha ucuz kuşadası ve denize uzaklığı 15 bilemedin 20 km
    yazın sıcak kışında 10 derece altına pek inmez başka soruların varsa pm atabilirsin.
  • quote:

arkadaşlar bu konu hakkında acil yardıma ihtiyacım var bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirm yarın tercih yapacagız.

delirmediğin müddetçe gelme derim.

soruların varsa pmden cevaplarım, orada yaşıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.