Şimdi Ara

Aydın Didim' de Yatırımlık Arsalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Didim Akyeniköy'de Bafa Gölü Manzaralı Satılık 700 m2 - 600 m2 500m2 400m2 300 m2 İmarlı Villa Arsaları,

Milas Bodrum Ana yolu Bafa Gölü mevkii sinde havası temiz ve oksijeni bol, doğa ile iç içe ister yatırım yapın ister emekliliğinizin ve yaşamınızın tadını çıkaracağınız bir bölge, Bahçeli, Müstakil 15/30 imarlı, (İki Kat) villa yapabilirsiniz.

İster prefabrik, ister betonarme, ister ahşap inşaat yapabilirsiniz. bölgede elektrik,su altyapı hizmetleri mevcuttur.

Son yılların en çok talep alan bu bölgesinde Denizin, Doğanın büyüsünü yaşayacaksınız.

Arsaların konum ve mesafesi turizm merkezlerine çok yakın: Kuş cenneti Bafa Gölüne 2 km, Akbük Merkeze 12 km, Didime 20km - Altınkum merkeze 22 km, Bodrum havalimanı'na 60 km mesafededir.

Didim’in Gözde Yatırımlık Bölgesi Akbük, Bafa Gölü mevkii’ de Arsalar m2 sine konumuna göre fiyatları değişmektedir. 30.000-TL den başlayan fiyatlarla geleceğinize güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

İmarlı, İfrazlı, Projeli, Parselli, Engin Doğa, Deniz,Göl manzaralı bu arsalar, Bodrum Karayoluna Paralel Doğal Yaşam Alanı İçinde Didim Belediyesinin 24.000 Konutluk, İmara Açtığı Bir Havza İçerisindedir.
    Detaylar İçin:www.didimdesatilik.com sayfasını ziyaret ediniz.

NE ALTIN, NE BORSA, EN İYİ YATIRIM ARSA

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.