Şimdi Ara

AYDIN'daki amatör fotoğrafçı arkadaşlarla tanışalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aydın'daki amatör arkadaşlar hepinizi bekliyorum.

• aydınlı arkadaşlar çektiğiniz resimleri paylaşın.Ayrıca bu forumda oluşturacağımız bi platformda aydında temel fotoğrafçılık,dijital fotoğrafçılık konulu kurslar ve geziler düzenlemek için birlikte çalışalım...

•  AYDIN'daki amatör fotoğrafçı arkadaşlarla tanışalım

• birkaç yeni resim

• Arkadslar Aydin liyim ancak aydin da yasamiyorum.fakat boyle bir grubun olusmaya basladigini gormek beni mutlu etti.umarim bir cok katilim olur.tebrikler kolay gelsin....

CANON S3

• dm precious, fotolarını bizimle paylaştığın için ve manevi desteğin için çok minnettarım,Çabalarım boşa gidecek sanıyordum desteğin beni yeniden kendime getirdi, umarım aydında böyle bi oluşum başlatabiliriz... zorlu bi yol ama imkansız değil,desteğini esirgeme bizlerden. tüm kalbimle sevgiler....

quote:

Orjinalden alıntı: DM Precious

Arkadslar Aydin liyim ancak aydin da yasamiyorum.fakat boyle bir grubun olusmaya basladigini gormek beni mutlu etti.umarim bir cok katilim olur.tebrikler kolay gelsin....

CANON S3

• Aydın'dan merhabalar
  • evet güzel aydınlıyım,
    katılımları bende bekliyorum
    3 eylülde açılmış ilk mesaj ben görmemişim ya
  • arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Ne güzel aydında yanlız değilmişim
  • kimler hangi makinayı kullanıyor....?

mesela ben fuji film finepix S 5700 kullanıyorum...
  • canon s3

• Aydınlı arkadaşlar noldu ya neden kimseden ses seda çıkmıyo, Ben yanlızmıyım
  • aydın damısın sen hocam????
  • selam aydinli arkadaslar bu forumda aydinli arkadaslarin bulunmasi beni sevindirdi aydina ve aydinspora gonul vermis herkese selam olsun aydin ilimizin guzel fotolarini bu forumda yayinlayalarim..

EL ANLAMAZ EFELERİN DİLİNDEN
    EFELER ÇIKAR A .Y .D .I .N .İLİNDEN
  • unutmadan bu ara bi aralarwww.egefotoclub.com sitesi vardi ama ne yazikkki kapandi oarada bircok aydinli amator fot. vardi/ hos anilarin yasandigi bi yerdi ama bayadir site kapaliydi ama yakinda acilacak olmasi sevindirdi beni guzel egemizden ve aydin ilimizden binlerce fot. vardi umarim acildiktan sonra sizleri orayada bekliyoruz..

benimelimdede canon powershot a70
    canon powershot a75
    canon powershot a610
    makinalar var ama senelerden beri amatorlukten kurtulamadim
  • evet kibrit aydındanım

quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

aydın damısın sen hocam????
  • efekentli kardeşim sağol beni yanlız bırakmadığın için tek amacımız aydında bir fotoğraf topluluğu oluştura bilmek desteklerini bekliyoruz

quote:

Orjinalden alıntı: efekentli1966

unutmadan bu ara bi aralarwww.egefotoclub.com sitesi vardi ama ne yazikkki kapandi oarada bircok aydinli amator fot. vardi/ hos anilarin yasandigi bi yerdi ama bayadir site kapaliydi ama yakinda acilacak olmasi sevindirdi beni guzel egemizden ve aydin ilimizden binlerce fot. vardi umarim acildiktan sonra sizleri orayada bekliyoruz..

benimelimdede canon powershot a70
    canon powershot a75
    canon powershot a610
    makinalar var ama senelerden beri amatorlukten kurtulamadim

• ege foto clup web sitesinin bir an evvel hayata geçirilmesini ve aydınlı amatör arkadaşların bir araya toplanarak seminerler ve geziler düzenlemesini hasretle bekliyorum... bu yolda bizleri yanlız bırakmayan herkeze sonsuz teşekkürler....
  • benim her türlü destegim olur elimden geldiğince yeterki aydından ve istanbuldan bizde destek verecek efeler olsun yeter....pm den maillerinzi verirseniz iyi olur hem tanışırız hemde geziler v.s düzenleyebiliriz.
  • efekentli kardeşim sen şuan hangi makinayı kullanıyorsun?

quote:

Orjinalden alıntı: efekentli1966

benim her türlü destegim olur elimden geldiğince yeterki aydından ve istanbuldan bizde destek verecek efeler olsun yeter....pm den maillerinzi verirseniz iyi olur hem tanışırız hemde geziler v.s düzenleyebiliriz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.