Şimdi Ara

Ayda 1400 lira ile ne derece geçiniriz? (Öğrenci) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ayda 1 200 tl giyim aylık 200 tl mazot ev kira hadi olsun 700 tl elektirği suyu doğal gazı 400 tl

ee 1400 oldu bile nerde bu millet nerde bu devlet

türkiye için en düşük miktar 2000 tl olmalıdır.
  • 400 liraya geçinen öğrenciler var. 1400 her türlü yeter.
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    1000 liraya kira ödeyeceksen ev geçindiremezssin,birde çocuk varsa yandın gitti,sen yemesende olur ama çocuğun boğazından kısmak olmaz,ama kaynana adayın yanlış yapmış,gerçekten birbirinizi seviyorsanız sans verebilirdi,herşeyin başlanğıcı vardır,birlikte çalışarak yapılabilirdi herşey
  • dostum evde tek mi kalacaksın? 650 lira ödemek tek başına tabbi imkanları kısıtlıyor yanına kafa dengi 1 kişi alabiliyorsan bölümünden tercihen, daha güzel olabilir.
  • O evden çık daha ucuz ev bul yada yanına kirayı ortak verebileceğin 2 kişi daha bul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airica A kullanıcısına yanıt
    Yasadigim yerde en yuksek kira 250 tl hocam. Elektrik su cok birsey gelmiyor. Sebze meyve buyuk sehir gibi pahali degil zaten bag bahcede istedigin gibi yetistiriyorsun. Bin tl ye hayli hayli geciniliyordu anliyacagin. Onada is vardi calistigim yerde...nasipten ote gecilmiyor iste.

Boyle gencleri gorunce sinirleniyorm ne yapayim . ne diyelim elindekilerin kiymetini bilirler ins.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    haklısın,birde 1400 varsa elinde araba kullanmak zorunda değilsin bence,arabanın masrafı bizimkinden çok toplu taşıma araçları ne güne duruyo para bile artar öyle yaparsa
    Hocam takmayın kafaniza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam takmayın kafaniza bu dunya gelip gecici bazen hayat insanlara koyuyor iste naparsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400 lira benim aracımın mazotuna bile yetmez
  • Olum bende izmirde yaşıyorum. 400 burs geliyo, 500 de evden geliyo etti 900. Ev kirası 550 kalan 350 lira da eğer bi berkecan modunda takilmayacaksan hayli hayli yetiyo. Asosyal bi tip değilim bayağı dışarda geçiyo hayatım ama hesabını bildikten sonra zorlanmiyosun. İlk bi kaç ay sadece neyin ne olduğunu anlayana kadar sıkıntı çekiyosun sonrasında sorun olmuyo

• o paranın %15 ini bana verseler pariste rihanna yla yaşarım
  • Garip.
  • Barınmaya çok para gidiyor.Bedava kalacak akraba falan bulsan on numara yaşarsın o parayla
  • Her gün binme arabaya yeter. Şart mi her gün kullanman?

• Valla arabanın markası ne ayda kaç km yapıyorsun ona bağlı. Ayrıca yemeği evde yap yarı yarıya düşer masrafın böylece gezmelik paran çıkar.

• Valla moruk. 1500tl benim eskortuma yetmez.

• Thablion -== volkswagen polo , chevrolet cruze tarzi bir araba düsünüyorum. Polo gibi az yakan bir araba tercihim olur. Zaten disaridan yemeyi pek sevmem.

Sanki Bana Pele = Ev-iş-Okul arasi mesafeler uzak o yüzden gerekli. Yoksa bende istemiyorum aileye masraf cikarmayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 20 Mart 2016; 12:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

Thablion -== volkswagen polo , chevrolet cruze tarzi bir araba düsünüyorum. Polo gibi az yakan bir araba tercihim olur

Sanki Bana Pele = Ev-iş-Okul arasi mesafeler uzak o yüzden gerekli. Yoksa bende istemiyorum aileye masraf cikarmayi.

Toplu taşıma kullansan olmaz mı arada? Ya da araç dizel veya lpgli olsun. Ayda 550 benzine fazla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.