Şimdi Ara

Ayakkabıları hangi markadan alıyorsunuz genellikle (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
5.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alberto Guardiani bir kere aldım 3 yıldır giyiyorum tek ayakkabı.İndirim olduğunda yazlık bir tane daha almıştım.

• VaporWave kullanıcısına yanıt

Forumda yaptığınız yorumlardan ?

• Salomon, Merrell, Columbia, Adidas, Nike

Ben sağlık problemim nedeni ile sürekli spor giyiniyorum. Klasik ayakkabıyı unuttuk ...

• Dockers parasına göre kaliteli bir marka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde Adidas. Bende Nike'den daha kaliteli imajı yaratıyor her seferinde nedense.

• Under Armour hoşuma gidiyor nedense.

• indirim yakalamaya çalışın. Mesela en son şu ayakkabıyı: https://www.akakce.com/spor-ayakkabi/en-ucuz-puma-nrgy-comet-erkek-kosu-ayakkabisi-fiyati,252973446.html 165 tl ye aldım. İndirim bulamazsam lumberjack alırım. Gidip 20 dolarlık nike alıp marka giyindiğinizi sanıyorsunuz.

• Nike

• Prada ve burberry..

• jump,mp ,bot ise greyder

• kalenji ,hummel stadion ,quechua

• Spor ayakkabıda her zaman nike alırım. Çok uzun zamandır asker postallarıyla geziyorum yaza yazlık kışa kışlık. Çok rahat hiç terletmiyor yere sağlam basıyorum özgüvenim bile artıyor dozer gibi hissediyorum kendimi. Kışın köye pikniğe gittik eniştem iskarpinlerle taş gibi mangalın başında çömeldi benim postallar olduğu halde ayaklarım uyuştu o gün standart postaldan vazgeçtim. Nike çok pahalı olduğu için gittim 500₺ ye skechers aldım 1 senede pert oldu bir dahada almam nikeye döneceğim. Kışada 2.6mm kalınlığında bufalo derisinden yapılma Lowa alırım ya yada yerli malına destek için vaneda fırtına alırım. 46.5 numara lazım bana lowa da 49 a kadar var vanedada yok tarcın renk lazım oda lowada var vanedada yok. Vanedada Asıl sorun numara kısmında 45 de bitmesi bu yönden sorun omazsa yerli malı desteklemek isterim. Uzun oldu ama ayakkabı benim için çok çok önemli ayağımdan çok ameliyat oldum rahat etmezse hayat kalitem düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Reebok Advanced Trainer Ayakkabı Spor Ayakkabılar Erkekhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0876W4JJD/ref=cm_sw_r_cp_api_i_syeJFb9Z93R5C Bunu aldım 45 numara 200 liraya. Ayağımı sıktı. Yoksa aşırı rahat. Ama iade edeceğim

• musetea kullanıcısına yanıt
    Hocam kendime yeni imaj yapacağım sıfırdan yeni tarza geçeceğim. Hiç bilmiyorum güzel giyinmek için gereken ince detayları. Bu süet dediğiniz ayakkabılar örnek resim atmaya çalıştım. Siyah yada lacivert olanlar kot pantolonla giyilir mi?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTMBlomL07GGRFM-QbCrdeonhlXevl1rLyjow&usqp=CAU

• en son ayakkabımı beş sene önce adidas'tan almıştım

• Nevzat Onay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Büyük oranda renk uyumuna dikkat et normalde renkli giyinmeyi de severim vartili olmuyacak şekilde fakat ona göre ayakkabı mont vs uydurcam derken çok para gidiyor diye genelde sade
    Renkleri alıyorum

• Adidas, reebok, salomon

• spor ayakkabi mizuno alirdim..tabani ayak seklini aliyodu
    deri klasik ayakkida inci ve cacharel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • decathlondan almıstım en son 1.5sene oldu her işimi gördü.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.