Şimdi Ara

Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! (BİTTİ) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
25
Favori
16.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle bir şey yazmıyor, kayıt açtırıp hakkınızı almanız lazım. Ayrıca öğrenciye ilk alışverişe 50TL puan var.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o 50den de haberim var bugün aradım kayıt açtırdım takip edeceğim dediğiniz gibi.Çok saçma yani sitede exi26 ile ilgili hiçbir şey yok zaten.
  • 136 TL axess platinum kart ücretini 6 ay 350 lira harcama sözüne 2019 hazirana erteledim Bu arada kart limitim 9944 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakapaca37 kullanıcısına yanıt
    Hocam aidat ertelemek için teklif mi geldi acaba size ya da aidat geldi de iptal etmek icin bu tekifi sundular? Ben de musteri hizmetleri ile gorustum boyle bir uygulamamiz yok cevabini aldim. Acaba konustugum kisi mi bilmiyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umurs06 -- 29 Haziran 2018; 19:12:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umurs06

Hocam aidat ertelemek için teklif mi geldi acaba size ya da aidat geldi de iptal etmek icin bu tekifi sundular? Ben de musteri hizmetleri ile gorustum boyle bir uygulamamiz yok cevabini aldim. Acaba konustugum kisi mi bilmiyordu?
    Buradaki mesajlarda görmüştüm teklif alanları. Kart geleli 2-3 gün oldu. Daha aidat yansımadı. Ben direk aradım akbankı, müşteri temsilcisine bağlanınca anlattım işte, muhtemelen önümüzdeki ay aidat ücreti gelecek harcama sözüne kredi kart aidat erteleme kampanyası varmış diye, kontrol ediyorum dedi, sonra 6 ay 350 lira harcama sözü teklifinde bulundu, ben de kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

Buradaki mesajlarda görmüştüm teklif alanları. Kart geleli 2-3 gün oldu. Daha aidat yansımadı. Ben direk aradım akbankı, müşteri temsilcisine bağlanınca anlattım işte, muhtemelen önümüzdeki ay aidat ücreti gelecek harcama sözüne kredi kart aidat erteleme kampanyası varmış diye, kontrol ediyorum dedi, sonra 6 ay 350 lira harcama sözü teklifinde bulundu, ben de kabul ettim.

Alıntıları Göster
    Ben de kart geldikten üç gün sonra aradım ilk ekstre kesilmiş üstelik.müşteri hizmetlerine sordum bugün öyle bir kampanyamız yok dedi.kokuşanlar mı bilmiyor herkese ayrı cevap geliyor

• tommy16 T kullanıcısına yanıt
    Hayat da gördüğüm en yetersiz müşteri temsilcilerine sahip banka. Birinin dediğini öteki yalanlıyor. Bir kişinin lafı ile iş yapmayın. En az 3 kere arayın yada mail atın. Üst düzey temsilciler biliyor işin işleyişini diğerleri kafası güzel gibi konuşuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu ay içerisinde hem exi26 hem de platinium başvurusunda bulundum ve her ikisine ait kampanyalardan da faydalandırıldım. Sadece exi26 başvurusunda bulunup 400 TL kampanyasına dahil olmamasından yakınan arkadaşlar keşke siz de her ikisine başvursaydınız, aidat ertelenmesi için koştukları şart(alışveriş şartı)) zaten indirimi kazanmak için yapacağınız alışverişin içinde olacak.

• Arkadaşlar bu harcama sözüne fatura odemesi felan dahilmi ?

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Aylık harcama sözünüze kampanyaya katıldığınız asıl kartınız ve bu karta bağlı ek/sanal kartlarınız ile yapacağınız alışveriş ve nakit çekim işlemleri, otomatik fatura Ödeme ile tek seferlik fatura ödemeleriniz ve fon talimatlarınız dahil olacaktır.
    Borç transferi ile Axess Tüketici Kredisi işlemleriniz, tüm faiz ve ücretler, önceki dönem harcamalarınız ve bekleyen taksitleriniz aylık harcama sözünüze dahil değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: baysbawer

Ben bu ay içerisinde hem exi26 hem de platinium başvurusunda bulundum ve her ikisine ait kampanyalardan da faydalandırıldım. Sadece exi26 başvurusunda bulunup 400 TL kampanyasına dahil olmamasından yakınan arkadaşlar keşke siz de her ikisine başvursaydınız, aidat ertelenmesi için koştukları şart(alışveriş şartı)) zaten indirimi kazanmak için yapacağınız alışverişin içinde olacak.
    biz de düşünüyoruz o durumu

direk red yedı kart kardesıme.. oğrencı verdıklerı ıcın
  • ulan 8 haziranda kartı kapattırdık buna başvurduk hala limit yetersiz diyor, benim gibi durumda olan var mı?
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    Bende limit düşürdüm enpara dan 7 haziran da.benim limitte hala yetersiz.bddk ya bile şikayet ettim daha tık yok.

• yekilord kullanıcısına yanıt
    Bana 5 başvuruda, Kartınız onaylandı. limitiniz yetersiz dedi.
    Önce denizden 3 bin düşürdüm.
    Bir hafta sonra başvurdum.Olmadı.

Sonra 50 bin daha düşürdüm. Yine olmadı.
    İnat ettim.Sonra garantiden bir 40 binlik kartı kapattım. Yine olmadı.
    Durum şu, bu çakallar merkez bankasına geç bildiriyorlarmış.
    40 gün önce yapılan limit düşürme dün yansıdı.Bugün kart onaylandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Öyle bir şey yazmıyor, kayıt açtırıp hakkınızı almanız lazım. Ayrıca öğrenciye ilk alışverişe 50TL puan var.
    Bunun için herhangi bi yerden katılım yapmaya gerek var mı hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar para marayı deneyen oldu mu ? %10 gelir mi ?

• Avantajix üzerinden başvurana 20 TL veriyormuş haberiniz olsun.

• Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    40 gün mü o_O

• Nerden bulaştık şu enparaya ya, toplasan 100 tl harcamamışımdır. Bu kampanyayı kaçırdık sayelerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

Avantajix üzerinden başvurana 20 TL veriyormuş haberiniz olsun.
    Avantajix üzerinden başvuru yapınca farklı değerlendiriliyor. Free kartım olmasına rağmen avantajix üzerinden başvuru yapınca red yedim. Sonra avantajix kullanmadan başvuru yaptım, gold kart geldi.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.