Şimdi Ara

Axess kisiye ozel olabilir 3ayda 180 tl chip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
2.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Axess'inizle,kayıt olduktan sonra 15 Eylül'e kadar tek seferde yapacağınız 25TL ve üzeri 4. işleminizden sonra 25 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL, aylık toplam 60 TL, 3 ayda toplam 180 TL Chip-Para hediye.

Kayıt olup kazanmaya başlamak için ilk harcamadan önce KULLAN yazın, 4566’ya gönderin.

Kampanya detayları:

Kampanya 15 Haziran-15 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyadan sadece SMS ve/veya e-mail ile bilgilendirilen müşteriler faydalanabilecektir.
    Kampanya kapsamında Axess üye işyeri olsun olmasın, tek seferde yapacağınız 25TL ve üzeri 4. işleminizden sonra (25 TL ve üzeri 5. işleminizle birlikte) 10. işleminize kadar her 25TL ve üzeri işleminize 10 TL, aylık toplam 60 TL Chip-Para kazanabilirsiniz.
    Kampanyaya dahil olduktan sonra kazanabileceğiniz toplam Chip-Para aylık maksimum 60 TL ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında 3 ay boyunca her ay maksimum 60'ar TL olmak üzere toplamda 180 TL kazanılabilirsiniz.
    Kampanyaya Axess, Free ve Wings dahildir.
    Kampanya koşulunu sağladığınızda, kazanacağınız Chip-Paralar, her ayın 22'sinde yüklenecektir. Aylık kampanya dönemleri ve ilgili ayın kampanya yüklemeleri aşağıdaki gibidir.
    15 Haziran-15 Temmuz 2016 tarihleri arasındaki işlemleriniz için kazanacağınız Chip-para 22 Temmuz'da
    16 Temmuz-15 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki işlemleriniz için kazanacağınız Chip-para 22 Ağustos'ta
    16 Ağustos -15 Eylül 2016 tarihleri arasındaki işlemleriniz için kazanacağınız Chip-para 22 Eylül'de yüklenecektir.
    Kampanyadan kazanılan Chip-Paraların kullanım süresi 15 gündür.
    Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 25 TL ve üzeri ilk işleminiz işlem adetlerine dahildir. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 2 ve üzeri işlemler ödül kazanım adetlerine dahil değildir.
    İptal edilen işlemlerde Chip-Para kazanımları da iptal edilecektir.
    Nakit çekim işlemleri ve Chip-Para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartlar kampanyaya kapsamında değildir.
    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için "KULLAN" yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Kayıt öncesindeki harcamalarınız işlem adetlerine dahil değildir.
    Kampanya'dan 3 ay boyunca yararlanabilmek için 15 Temmuz 23;59'a kadar sms gönderilmesi gerekmektedir. Sonraki aylarda kampanyaya kayıt yapılamayacaktır.
    Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
    Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bana gelmedi ama mesaj yolladim

Kaydinizi aldik.Dorduncu 25TLlik alisveristen sonraki her alisverise 10TL, ayda en fazla 60TL Chip-Para. Ayni gun ayni isyerindeki islemlerden biri gecerlidir.

• SMS attık sadece bilgilendirilenler faydalaniyormus bizi kabul etmedi

• kişiye özel.
  • Kişiye özel siliniz

• Bende sms yolladım gelen mesaj şu şekilde; Kampanyadan sadece mesaj ve mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Bende sms yolladım gelen mesaj şu şekilde; Kampanyadan sadece mesaj ve mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir.

Ben de yolladım aynı mesaj geldi. Güzel kampanya, gayet de ulaşılabilir bir hedef.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Bende sms yolladım gelen mesaj şu şekilde; Kampanyadan sadece mesaj ve mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir.

Ben de yolladım aynı mesaj geldi. Güzel kampanya, gayet de ulaşılabilir bir hedef.

Aynı cevap geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler mesaj attığınız uzun numarayı alabilir miyim?

• 05327524566

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    05327524566

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aykutyok A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Sıkıntı yok. Herhangi bir şekilde herhangi bir pos ta geçerli. 60 TL yi kaptık ilk ayda...
  • Kişiye özel olmasaydı keşke.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aropiko kullanıcısına yanıt
    ben ilk ay 60 kazandım ama diğer ay devam etmedi 5 tane 25 lik alışveriş yaptım ama nafile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.