Şimdi Ara

Axess Harcama sözü 50/100/200/500 TL chippara!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
26.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu kampanya uzun süreden beri axess kampanyalar bölümünde vardı,bir bankayı arayayım dedim ve şu harcama sözleri karşılığında şu puanları önerdi kişiye özel olabilir bu konuda MH bilgi vermedi.Ben 200 TL chippara olan tarifeyi kabul ettim ve hepsiburadadan 1200 TL tutarında hemen alışveriş yaptım bile + 150 Tl de hediye çeki gelmiş oldu.

450 TL harcamaya --- 50 TL chippara
    790 TL harcamaya --- 100 TL chippara
    1200 TL harcamaya --- 200 TL chippara
    2900 TL hercamaya --- 500 TL chippara önerdi.

Kampanyadan Axess, Fish ve Carrefour Axess asıl kart sahipleri faydalanabilecektir.
    Kampanyadan faydalanmak için kredi kartınız ile 12 ay boyunca harcama sözü vermeniz gerekmektedir.
    Kampanyada 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak üzere; harcama hedefine göre 4 farklı ödül verilebilecektir.
    Kampanyaya katılım için vermeniz gereken harcama sözünüzü 444 25 25'i arayarak öğrenebilir, talebinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
    Aylık harcama sözünüz kampanyaya katıldığınız günden bir gün sonra başlar ve 1 ayı kapsar
    Kampanyadan yararlanmak için toplam limitinizin en az vereceğiniz aylık harcama sözü kadar olması gerekmektedir.
    Aylık harcama sözünüze kampanyaya katıldığınız asıl kartınız ve asıl karta bağlı ek kartlarınız ile yapacağınız tüm alışveriş işlemleri, otomatik fatura ödeme talimatı ile fatura ödemeleriniz ve fon talimatlarınız dahil olacaktır.
    Borç Transferi, Nakit Avans, Taksitli Avans, Hızlı Para, Axess Tüketici Kredisi işlemleri, tüm faiz ve ücretler, önceki dönem harcamalarınız ve bekleyen taksitleriniz aylık harcama sözünüze dahil değildir.
    Aylık harcama sözünün gerçekleştirilemediği her ay için 50 TL chip-para tarifesinde 5 TL; 100 TL chip-para tarifesinde 10 TL; 200 TL chip-para tarifesinde 20 TL ve 500 TL chip-para tarifesinde 50 TL kampanya ücreti yansıtılacaktır.Kampanya ücretlerine BSMV eklenecektir.
    Akbank Kredi Kartları ile diğer Axess Harcama Sözü Kampanyaları faydalanmaya devam eden müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
    Koşulsuz kampanya iptali, ödülü kullanmadığınız sürece, ilk 15 gün içerisinde 444 25 25'i arayarak gerçekleştirilebilecektir.
    Kampanyada harcama sözü verdikten sonra, 15 gün içerisinde hediye chip-paraların tamamı veya bir kısmının kullanılması durumunda, kampanya iptali harcama sözünün tamamlanması için kalan ay sayısı ile aylık kampanya ücretinin çarpımı kadar kampanya ücreti yansıtılarak yapılabilecektir.
    Kartınızı isteğe bağlı olarak kapatmanız ya da idari takip nedeni ile kartınızın kapanması durumunda; harcama sözünün tamamlanması için kalan ay sayısı ile aylık kampanya ücretinin çarpımı kadar kampanya ücreti bir sonraki ekstrenize tek seferde yansıtılır.
    Kartınıza son ödeme tarihi itibariyle asgari ödeme tutarının altında ödeme yapmanız ve/veya toplam limitinizin yetmemesi nedeni ile aylık harcama sözünüzü gerçekleştiremezseniz, bir sonraki ay ekstrenize kampanya ücreti yansıtılacaktır.
    Kalan kullanılabilir limitiniz aylık harcama sözünüzü gerçekleştirmenizi sağlayamıyor ise, ara ödeme yaparak harcama sözünüzü gerçekleştirebilirsiniz.
    Kampanya, her takvim ayında ilk katılan 30.000 kişi için geçerlidir
    Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 24 Şubat 2014; 17:52:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Beyler bu kampanya uzun süreden beri axess kampanyalar bölümünde vardı,bir bankayı arayayım dedim ve şu harcama sözleri karşılığında şu puanları önerdi kişiye özel olabilir bu konuda MH bilgi vermedi.Ben 200 TL chippara olan tarifeyi kabul ettim ve hepsiburadadan 1200 TL tutarında hemen alışveriş yaptım bile + 150 Tl de hediye çeki gelmiş oldu.

450 TL harcamaya --- 50 TL chippara
    790 TL harcamaya --- 100 TL chippara
    1200 TL harcamaya --- 200 TL chippara
    2900 TL hercamaya --- 500 TL chippara önerdi.

Kampanyadan Axess, Fish ve Carrefour Axess asıl kart sahipleri faydalanabilecektir.
    Kampanyadan faydalanmak için kredi kartınız ile 12 ay boyunca harcama sözü vermeniz gerekmektedir.
    Kampanyada 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak üzere; harcama hedefine göre 4 farklı ödül verilebilecektir.
    Kampanyaya katılım için vermeniz gereken harcama sözünüzü 444 25 25'i arayarak öğrenebilir, talebinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
    Aylık harcama sözünüz kampanyaya katıldığınız günden bir gün sonra başlar ve 1 ayı kapsar
    Kampanyadan yararlanmak için toplam limitinizin en az vereceğiniz aylık harcama sözü kadar olması gerekmektedir.
    Aylık harcama sözünüze kampanyaya katıldığınız asıl kartınız ve asıl karta bağlı ek kartlarınız ile yapacağınız tüm alışveriş işlemleri, otomatik fatura ödeme talimatı ile fatura ödemeleriniz ve fon talimatlarınız dahil olacaktır.
    Borç Transferi, Nakit Avans, Taksitli Avans, Hızlı Para, Axess Tüketici Kredisi işlemleri, tüm faiz ve ücretler, önceki dönem harcamalarınız ve bekleyen taksitleriniz aylık harcama sözünüze dahil değildir.
    Aylık harcama sözünün gerçekleştirilemediği her ay için 50 TL chip-para tarifesinde 5 TL; 100 TL chip-para tarifesinde 10 TL; 200 TL chip-para tarifesinde 20 TL ve 500 TL chip-para tarifesinde 50 TL kampanya ücreti yansıtılacaktır.Kampanya ücretlerine BSMV eklenecektir.
    Akbank Kredi Kartları ile diğer Axess Harcama Sözü Kampanyaları faydalanmaya devam eden müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
    Koşulsuz kampanya iptali, ödülü kullanmadığınız sürece, ilk 15 gün içerisinde 444 25 25'i arayarak gerçekleştirilebilecektir.
    Kampanyada harcama sözü verdikten sonra, 15 gün içerisinde hediye chip-paraların tamamı veya bir kısmının kullanılması durumunda, kampanya iptali harcama sözünün tamamlanması için kalan ay sayısı ile aylık kampanya ücretinin çarpımı kadar kampanya ücreti yansıtılarak yapılabilecektir.
    Kartınızı isteğe bağlı olarak kapatmanız ya da idari takip nedeni ile kartınızın kapanması durumunda; harcama sözünün tamamlanması için kalan ay sayısı ile aylık kampanya ücretinin çarpımı kadar kampanya ücreti bir sonraki ekstrenize tek seferde yansıtılır.
    Kartınıza son ödeme tarihi itibariyle asgari ödeme tutarının altında ödeme yapmanız ve/veya toplam limitinizin yetmemesi nedeni ile aylık harcama sözünüzü gerçekleştiremezseniz, bir sonraki ay ekstrenize kampanya ücreti yansıtılacaktır.
    Kalan kullanılabilir limitiniz aylık harcama sözünüzü gerçekleştirmenizi sağlayamıyor ise, ara ödeme yaparak harcama sözünüzü gerçekleştirebilirsiniz.
    Kampanya, her takvim ayında ilk katılan 30.000 kişi için geçerlidir
    Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ben mi yanlış anlıyorum

12 ay boyunca HER AY 1200 tl harcayacaksın topu topu 200 tl mi verecek

Eğer böyle ise

14,400 tl harcadıktan sonra hangi kart olsa 200 puanı çıkartırsın

• 12 ay boyunca her ay bu harcamayı yapman gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum eğer bukadar alışveriş yapıp bişey kazanmıyorsan diye açtık konuyu mesela böyle bir olay maximumda yok yılda 30 binden aşağı harcamam olmaz tık yok
  • Tekel bayiler için sıcak :)
    Ve ticaretle uğraşanlar için.
    Zaten onlar tlf pc falan onlarıda vergiden düşünce ticaret zevkli hale geliyor...
  • Pedere geçen ay kliksada pc alacağız dedim ver axess kullanayım
    -kaç para chip para gelecek
    *150 tl
    -yıllık aidatım da o kadar 150 tl, al world'ü kullan.

(2 senedir kullanmıyormuş axess'i)

Axess günü geçmiş karttır, Maximum, World, Paraf hatta bank asya bile daha popüler pek çok sitede axees anca kendi firmalarına yapıyor chip-parayı kliksa gibi.

Edit: Bonus' u unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 24 Şubat 2014; 18:17:22 >
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Axess yillik aidati en kolay iptal eden banka. Her aidat yansidiginda ararim aidat gelmis diyorum 1 dk bekletip iptal ederler. Cevremdeki herkese boyle..

Bu nedenle cuzdanda duruyor boyle bikac kampanya olursa kullanirim. Tlf gorusmesi su sekilde oluyor her sene. Yazik olmus 150 chip paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Axess yillik aidati en kolay iptal eden banka. Her aidat yansidiginda ararim aidat gelmis diyorum 1 dk bekletip iptal ederler. Cevremdeki herkese boyle..

Bu nedenle cuzdanda duruyor boyle bikac kampanya olursa kullanirim. Tlf gorusmesi su sekilde oluyor her sene. Yazik olmus 150 chip paraya

Bunu sormuştum lakin bizim kartın bir sebepten (artık anlaşmadan mı imzadan mı ne iptal etmiyorlar sanırım yine bir sorayım editlerim)

Edit: Bunun için en son 3 ay önce aramışlar, chip-parasız ve genel indirimsiz kartı yıllık ücretsiz sunmuşlar veya
    diğer kartı yine yüksek ücretle chip-paralı ve tüm kampanyalar dahil sunmuşlar.

Aynı şey world' de geçerli onunda 75 tl yıllık aidatı var (onlarda aidatsız ve aidatlı 2 kart sunmuşlar)
    Hiçbir şey anlamadım şahsen (bizim peder sözleşme imzaladım vs. diyor zaten kart ücreti ödeyeceğine)

Bizdeki durum bize özel ayrıcalık galiba yanlış bilgilendirme olduysa kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 24 Şubat 2014; 18:35:30 >

• Bankayi aradim, beni kapsamiyormuş sms gelenlere var dedi bilgisiz mh

• 500 TL chip para için aylık yanlış okumaycaksınız 10.440 tl alışveriş yapmalısınız dedi.

onbindörtyüzkırk.

kart Wings Black limit 35K aylık ortalama extre 8K :)
  • tekrar aradım, yanlış anlamışlar sözde, ama uçuk harcama sözleri istediler, her ay 5400 harcarsam 200 tl vereceklermiş çöp benim için
  • Ben Axess ile aylık 1500 TL Harcamaya 500 TL almıştım baya yükseltmişler
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    bana 1200 harca 200 verelim dediler kabul ettim
  • eh, sen ne de olsa Kayserilisin
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    üstelik kartı kapatacam dedim 60 lira ekstre indirimi verelim kapatmayın dedi oke dedim
  • Kartı az kullanıyorsanız daha düşük hedef veriyorlar. Mesela 2 sene önce benden 200 tl için aylık 1500 harcama sözü istemişlerdi. Kardeşimden ise 750 istemişlerdi 200 tl puan için

Yani bir süre kullanmazsanız veya eşinizin dostunuzun kartını kullanırsanız daha düşük hedefle aynı puanı alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar harcama yapıyorsanız Finansbank kartlarınıza MArket & Benzin'de 500'erden 1000 TL harcama sözü verin, yıllık 12.000 harcayın 456 TL direk ekstre indirimi alın..

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/cardfinans-ozellikleri/benzin-ve-market-programi.aspx

• 500TL karşılığı 13735TL X 12 ay hedef verdiler. Harcayamadığın her ay için 50TL ceza diyor.
    200TL karşılığı 10985TL X 12 ay hedef verdiler.
  • Çok iyi, vakıf her ay 1500 TL harcama sözü için 150 TL veriyor. Paraf da aynı oran olması lazım. Seneye axess e veya finansa doğru yol görüntü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sımdı aradım mh 50 tl ıcın 2000 100 tl ıcın 3000 200 tl ıcın 4000 500 tllık chıppara ıcın 7000 bın harcamanız gereklı dedı hayırlı ısler dedım ımkanı olan faydalabılır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.