Şimdi Ara

Axess 6 ay kapatmama sözüne 100 TL chip para (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
54
Favori
50.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz önce aradım, kapatmama taahudunuz var, 100 lira borç yansır dedi, geri vitez yaptım, tekrar arasam borç yansır dediğinde yine de kapatmak istiyorum desem yerler mi , bu şekilde deneyen oldu mu ?
  • Chipparalariniz 2 ye katlansin kamanyasiyla birlesit heralde:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxa

2015 Haziran ayında 80 tl axess hesap işletim ücreti kesilmiş,bugün aradım iade istedim yapamayız dediler, kapatın kartımı dedim hemen 6 ay sözünüze 100 TL chip para teklif ettiler, isterseniz free karta geçin 100 TL chip parayı free karta yükleyelim dediler. Nasıl iyimi??

Daha önceki konuşmamıza istinaden bugün aradım, 120 tl chip para axess kartına yüklendi, merak ediyorum, chip para katla kampanyasında geçerli olurmu?

• Ben şimdi aradım kapatmayı onaylıyormusunuz dedi evet dedim, biraz bekleyin dedi bankamız size bir teklifi var dedi nedir dedim 6 ay kapatmamaya 75 tl puan e ozaman vaz geçtim bende dedim hemen yüklediler. kartım free kart aktif kullanıyorum arkadaşım denedi aynı kart direk kapattılar hiç teklif olmadı bekledi 5 günde yani 100 bekledim ama ona da şükür diyip 75 kabul ettim.
  • Ocak ayinda telefin acip kapatmak istedigimi soyledim 6 ay kapatmama sozune 100 tl aldim acaba bu aralar yine arasam ayni puani alir miyim ocakta chip para kazananlar durumu iyi bilirler

• Ben de Ocak'ta 75 CP para almıştım, dün yeniden denedim şansımı ve 100 CP aldım. Rol yapma ve blöf yeteneği olmayan denemesin, sonra "kartı çat diye kapattılar kartsız kaldım ne yapacam şimdi" olmasın.
  • free kartıma biraz önce aradım 100 TL + 15 TL chip para yüklediler 6 ay kapatmama sözüne ve ek kart talebine karşılık aldım ramazan bayramı gelmeden bayram ettim
  • ocakta bende almıştım geçen 87 tl gelen aidatı iade ettirdim. Şimdi burda arkdaşlar 6 ay dolmadan yine chip almaya başlamış bende mi denesem
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    kapatsınlar arayıp tekrar açtırabiliyorsun
  • 6 ay dolmadan 100 tl chip alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 8 Haziran 2016; 19:28:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cardigans78

biraz önce aradım, kapatmama taahudunuz var, 100 lira borç yansır dedi, geri vitez yaptım, tekrar arasam borç yansır dediğinde yine de kapatmak istiyorum desem yerler mi , bu şekilde deneyen oldu mu ?

Yemezler
  • Devam ediyormu hala ?

• Banada platinum kart için 109 TL yansıtmışlar. Aradım iade edemeyiz ekranda size ait bir teklif çıkmıyor dediler. Kapatın deyince başka bir bölüme bağlayıp 6 ay için 100 TL teklif ettiler. Biraz daha zorlayınca kullanmadan silinen puanlarım vardı geri yüklediler. 107 TL puan almış oldum. 2 TL kaldı.

• 6 ay 500 tl harcama karsılığı 120 tl chip para aldım
  • 2 kart için aldım bidaha alayım
  • free için alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Ben de Ocak'ta 75 CP para almıştım, dün yeniden denedim şansımı ve 100 CP aldım. Rol yapma ve blöf yeteneği olmayan denemesin, sonra "kartı çat diye kapattılar kartsız kaldım ne yapacam şimdi" olmasın.

Tam olarak ne sordular ben direk olarak kampanya yapmiyorsunuz artik o yuzden kullanmak istemiyorum kapatin diycem , olumsuz olursa direk kapatiyorlar mi yoksa konusurken arada vazgecme durumu olacak kadar zaman var mi eger blofu yemezler ise

• quote:

Orijinalden alıntı: Demage

6 ay dolmadan 100 tl chip alındı

Ben anlamadim tam olarak siz nasil aldiniz 6 ay dolmadan da baskasina 6 ay taahhut var demisler ve vermemisler acaba isin sirrini bilen var mi

• dün aradım,12.01.2016 da söz verip 100 tl almışım,
    ptesi arıcam ama teldeki çocuk otomatik verilmez dedi,
    fazla güvenmeyin gibi anladım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 11 Haziran 2016; 9:58:23 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.