Şimdi Ara

AXESS|25-27Kasım %10 giyim,kozmetik,optik,saat,ayakkabı,aksesuar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
9
Favori
5.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess'ten Black Friday(Kara Cuma) kampanyalarıyla combo yapılabilecek bir kampanya olabilir belki ama SanalPOS ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmasa da sanırım geçerlidir diye düşünüyorum, kampanya güzel.

http://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/4084/bu-haftasonu-alisveris-keyfini-axessleyin

quote:

Bu haftasonu alışveriş keyfini Axessleyin!

25-26-27 Kasım’da yapacağınız 75 TL ve üzeri her giyim, kozmetik, optik, saat, ayakkabı ve aksesuar harcamanıza %10, toplamda 50 TL indirim!

Kampanyadan faydalanmak için KEYİF yazıp 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya detayları:

Kampanya 25-27 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında giyim, kozmetik, optik, saat, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinizde, Axess üye işyeri olsun olmasın, tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri her harcamaya %10, toplam 50 TL indirim kazanabilirsiniz.
    Kampanyaya dahil olduktan sonra kazanabileceğiniz toplam indirim 50 TL ile sınırlıdır.
    Kampanyaya Axess, Wings ve Free dahildir. Neo banka kartı ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
    Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.
    Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
    İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
    Nakit çekim işlemleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için KEYİF yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Katılım için gönderilen SMS’ler; KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
    Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
    Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

• Gittigidiyor gecerli mi
  • Aynen n11 de geçiyormu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Gittigidiyor gecerli mi

AXESS|25-27Kasım %10 giyim,kozmetik,optik,saat,ayakkabı,aksesuar
  • + olarak Hepsiburadada geçiyor mu
  • sanmam sektör olarak n11,hb ve gg elektronik yada bilgisayar olarak geçmekte çünkü. geçerli olan sitelerden bazıları lcw,defacto vsvs gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 25 Kasım 2016; 3:9:10 >
  • markafoniden yapılacak alışveriş 120+ tl indirimle alınabilir.
    20 bkm
    25 black friday
    50 chippara + %10 chippara
  • Yakit ve market dahil olaydi iyiydi
  • Beyler uzun numaraya para kesti haberiniz ola.
  • kurbagaspor K kullanıcısına yanıt
    Markafonide geçerli mi acaba ? İndirim gayet güzel.
  • Markafoni için güzel kombo ama 45 dakikadır alınabilecek bir şey bulamadım
  • markafoniden bkm ile sipariş verdim ancak 50 tl chippara mesajıda gelmedi bu kampanya mesajıda gelmedi
  • hkinali52 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Bende de aynı durum

kayıt oluşturdum kontrol edeceklermiş sistemsel bir hata olabilirmiş.
    Haberdar edersiniz değil mi?
    Bugün geçtiğimiz ay kampanyasının çip paraları dağıtılacak belki yoğunluk vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaspor

markafoniden yapılacak alışveriş 120+ tl indirimle alınabilir.
    20 bkm
    25 black friday
    50 chippara + %10 chippara

zorluworld %20
    avantajix %10 da unutmayalım.

Üste para bile alırız gibi..
  • Teşekkürler güzel kampanya.
  • Arkadaşlar markafoni 50 TL chip para ne zaman yatıyor? 500 TL harcadım ancak karta yatan bir puan yok. Aynı gün diyor acaba biraz beklemek mi gerekiyor? Harcama yapıp puan alan var mı? Akbank genelde puanları anında yatırdığından içime kurt düştü.
  • gbriel G kullanıcısına yanıt
    Sabah 9 da alışveriş yaptım hala yatmadı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.