Şimdi Ara

Axe Dark Temptatıon EDT 100 ML Erkek Parfümü 12.90 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • migros'da sevgililer günü özel indirim Axe Dark Temptatıon EDT 100 ML Erkek Parfümü 12.90 bence sıcak bir fırsat ihityacı olan değerlendirmeli açık parfüm fiyatına 100ml parfüm veriyorlar parfümün linki :http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/axe-dark-temptation-edt-100-ml-erkek-parfumu-147175424?gclid=CJCC-tac3cMCFXTMtAodYW4AMg&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• Bugün Ödemiş'te 25 TL etiket vardı ve sanal market fiyatının şubede geçerli olmadığını söyledi çalışan. Sanal market üzerinden de alışveriş yapamıyorum, sadece belirli bölgelere gönderiyorlar sanırım, bilemedim.
  • parfümlerde %50 indirim vardı migrosta. kasada fiyat 12.90 olurdu almaya çalışsan :D
  • Öncellikle kişisel yorumum belirteyim

Parfüm çok ağır deodorantı ile arasında ciddi bir fark var (koku açısından)
    İkincisi kalıcılık 10 üzerinden 2,oda sıktıktan sonra 10 dk sonra uçuyor fark edilebilirlik keza öyle
    Üçüncüsü yapaylık hissettiriyor (cidden vasat)

Yine kişisel düşüncem bu fiyata açık parfümler çok daha iyi durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @urk 'a tamamen katılıyorum. 10 dakika sonra kokusundan eser kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halacoglu

Bugün Ödemiş'te 25 TL etiket vardı ve sanal market fiyatının şubede geçerli olmadığını söyledi çalışan. Sanal market üzerinden de alışveriş yapamıyorum, sadece belirli bölgelere gönderiyorlar sanırım, bilemedim.

etiket basmaya üşendim dememişte, sallayayım belki tutar demiş
  • bu parfüme verilen paraya yazık... kokusunu sevsen bile kalıcılık yok...
  • bunu alıcağınıza tütün kolonyası alın daha iyi en azından kokar
  • Bende kullandim bunu. Parfum demeye bin sahit lazim. Antalyada cesme suyunu ustune siksan klor kokusu bundan uzun sure kalir ustunde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.