Şimdi Ara

Axcess Wireless Controller (PS-33002) Driver CD'si

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
17.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir süre önce Axcess marka kablosuz PC/PS3 gamepad satın aldım. Şu ana kadar sorunsuz kullanıyordum ama bilgisayara format attıktan sonra gamepad sürücülerinin yer aldığı cd'yi bulamadığım için wireless receiver'ı bilgisayara tanıtamıyorum. Bu yüzden de gamepad kullanılamaz halde.

İnternetten elimden geldiğince arayıp bulmaya çalıştım ama bir sonuç alamadım.

Bu marka ve model gamepad kullanan bir arkadaş varsa bana cd'de yer alan dosyaları gönderebilirse ya da nereden bulacağımı söyleyebilirse çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teember

Merhaba arkadaşlar,

Bir süre önce Axcess marka kablosuz PC/PS3 gamepad satın aldım. Şu ana kadar sorunsuz kullanıyordum ama bilgisayara format attıktan sonra gamepad sürücülerinin yer aldığı cd'yi bulamadığım için wireless receiver'ı bilgisayara tanıtamıyorum. Bu yüzden de gamepad kullanılamaz halde.

İnternetten elimden geldiğince arayıp bulmaya çalıştım ama bir sonuç alamadım.

Bu marka ve model gamepad kullanan bir arkadaş varsa bana cd'de yer alan dosyaları gönderebilirse ya da nereden bulacağımı söyleyebilirse çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

aynı sorun bednede var ya win7 x64 kullanıy0orum bir türlü tanıtamıuyorum kardeş varsa sende cd yi upload edermisin acaba

• walla bulan warsa bana da çok lazım. ben aradım taradım üreticinin sayfasına baktım ama bulamamdım :((
  • http://www.mediafire.com/?haozfa20ges2w37

alın arkadaşlar orjinal cd sindendir sizden ricam win7 x64 kullanan varsa driver kuruyorsun tanıyor sonra reset atıp tekrar açınca pc yi kare işaretleriyle çıkıyor usb yi çıkarıp takmak zorunda kalıyorsun sizdede oluyorummu yoksa benim usb girişlerdemi bir sorun var
  • arkadaşlar bu konu benim içinde önemli çözümü bulan arkadaşlardan yardım bekliyorum. kolay gelsin...
  • driver bulabildiniz mi yeni aldım o marka gamepad i driveri yollayabilrim
  • ynk kullanıcısına yanıt
    neredeyse 2 sene geçmiş ama driver atabilirsen benim işime yarar şuan
  • file:///C:/Users/acer/Desktop/WH-001.exe
    bendede baska sorun var usb takıyom isik yanmıyo yardım edin
  • Alperenylmz15 A kullanıcısına yanıt
    buldummmmm kardeş yukardaki linki kopyala yapıştır
  • Sorun güncel w10 x64 driver cdsi dosyası bulunan var mı? axcess ps-33022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendbour -- 20 Nisan 2017; 1:17:42 >
  • Mendbour M kullanıcısına yanıt
    banada win 8.1 lazım takıyorum cd yi ama tanımıyor hiçbir yerde bulamadım yeni aldım acaba gerimi iade etsem
  • outlawist O kullanıcısına yanıt
    güncel link var mı
  • @ynk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.