Şimdi Ara

Awox U5600STR 55' Android TV (Paylaşım Konusu) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
29
Favori
57.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chaviourknight

Arkadaşlar, bu TV bin android sistemi 4k değilmiş, HDMI a 4k TV box bağlarsam 4k görüntü alır mıyım peki.
    https://www.youtube.com/watch?v=0P7dr_MkTNE&feature=youtu.be

Yukarıdaki video konuya açıklık getirmiştir sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chaviourknight kullanıcısına yanıt
    benim tv k5500rst elimde cok ucuz 4k destekli bir android box var. hdmi ile bağladığımda 4k baglantı yazıyor. laptop bagladıgımda 1080p yazıyor. anlayacağın 4k görüntü alırsınız
  • Merhaba netflix Uygulamasından -62 arızasını alan var mı ? bağlanamıyor cihaz da
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanando

benim tv k5500rst elimde cok ucuz 4k destekli bir android box var. hdmi ile bağladığımda 4k baglantı yazıyor. laptop bagladıgımda 1080p yazıyor. anlayacağın 4k görüntü alırsınız
    Tşkler hocam, bende de mi box 3 var 4k. Büyük ihtimalle sizin laptop un çıkışı 1080p dir.

• Arkadaşlar, tv ye Stremio uygulaması yüklenmiyor acaba ilk önce illaki root işlemini mi yapmam gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyol da şuan 2000 TL iyi fiyat gibi ne dersiniz? Alınır mı?

• Alınır

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    Aldım gitti bakalım bu fiyata işimi görür

• Merhabalar. Birkaç sorum olacak?

01) Bugün almak isterseniz tekrar bu cihazı alır mıydınız?

02) Üzerine biraz daha ekleyip alabileceğimiz daha stabil bir cihaz öneriniz var mıdır?

03) Anladığım kadarıyla cihaz kalibrasyonu vs yapıldığında yeterince iş görüyor. Genel olarak eşe dosta tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 9 Kasım 2019; 16:0:41 >
  • Özellikle 3.madde için alınır.

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    El cevap

01 param şimdiki kadarsa alırım :D

02 uzerine en az 1000 tl eklemek lazım vestel uretimi regallere bakılabilir.

03 cihazdan harika seyler beklemıyorsan kalibrasyon ile hallice bir cihaz oluyor. 2100 liraya aldım içindeki android de iş görüyor en kotu android box bile 200 lira desen tv 1900e gelir. 55 inc 4k androidsiz tvler 3000 den baslıyor. bu fıyata alternatifi yok. paran azsa ve harıkalar beklemezsen işini görür ama salondakkı samsung lg ile kıyaslarsan can sıkkar :D

ayrıca cihazın 4k performansı gayet iyi renkler canlı ve net. hd yayıınlarda sarı surata maruz bırakıyordu servis menuden renk ayarlarından biraz oynayınca tatmın edıcı goruntu alınıyor.
  • Benim cihaz da kargoya verilmiş bu kalibrasyon nedir? Alınca hemn yapayım

• Arkadaşlar şu Netflix olayını yapamadım bir türlü. Sayfanın başında arkadaş link paylaşmış önce root edilmesi gerekir diye. O linkteki uygulamayı indiriyorum. Bilgisayardan açtığımda açılmıyor. Televizyonda mı açılması lazım uygulamanın. Cmd ekranı açılır gibi oluyor sonra kapanıyor. O yüzden root yapamıyorum ve netflik 1080p yükleyemiyorum. Becerebilen arkadaşlardan rica etsek yardımcı olabilir mi.

• Şuan TV Hepsiburada'da 2000₺ alınır mı?

• 2000 liraya alternatifi yok sanırım bu tv'nin. Benim sorum ise bazı satıcılar 2019 üretimi olan K5500RST modelini göndermişler. Panel ve kasa kalitesi farkı var bildiğim iki model içinde hangisi daha iyi?
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=GAornbk69uw izleyin 5500 de boe display 5600 de lg panel kullanılmış
  • arkadaşlar tüm sayfaları dolaştım fakat herkes bahsedilen tavsiye edilen görüntü ayarlarını palaşmamış,
    acaba lütfen ama lütfen biri tavsiye edilen en iyi görüntü veren ayarları paylaşma şansı varmıdır?

teşekkürler
  • ayıretten firma tarafında yayımlanan romları nerden indiriyorsunuz?
  • kaanando K kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarı ile iki panelde de sarı renklerde sorun var ama renk ayarları yapılarak daha doğal renklere ulaşılıyor. O attığınız video da boe panel üründe karanlık yerlerde daha detay gördüm ama konstrat oranı ve parlaklık farkı olduğu düşüncesindeyim.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    aynen öyle 2 paneldede ınsan suratlarında sarımsılık var. evdekı lgnın goruntusu daha guzel ama 2000 lıraya 55 inc tv aldıgım ıcın sorun eetmıyorum bir kac ayarla mukemmel olmuyor ama idare ediyor. ama dedigin gibi sankı lg bir tık daha iyi daha parlak. boe panelin parlaklıgı kısınca daha dogal renk verıyor. yani biyeri yaparken biyerden feragat etmen gerekıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.