Şimdi Ara

Awox U5600STR 55' Android TV (Paylaşım Konusu) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
29
Favori
58.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 14 ay sonra tekrar led barlarımız yandı, tam da bayram öncesiydi, çocuk falan evde, resmen perişan olduk. O zaman kaç katı fazla vermeyeyim diye almadığım Samsung TV için şu an kafalarımı vurasım var, keşke alsaydık.

• link bozulmuş yeniden yükleme yapar mısınız sizde ki romu tavsiye formda ki işe yaramıyor ?

• link bozulmuş yeniden yükleme yapar mısınız sizde ki romu tavsiye formda ki işe yaramıyor ? lütfen elinde awox u5600str ilk yazılımı olan gönderebilir mi?

• Arkadaşlar daha önce kumanda sorunu yaşayıp yeni kumanda alan oldu mu ? Kumandamiz kırıldı 3-4 adet olabilecek kumanda aldım fakat hiçbiri çalıştırmadı.Önerebileceginiz kumanda var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araknafobie A kullanıcısına yanıt
    Eski kırık kumandayı götürüp ona göre alın. Ya da akıllı kumanda alın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kapisiz kullanıcısına yanıt

Kırık kumanda ile gittim 3 tane ayrı dükkanda bulamadık benzer aldım fakat çalıştırmadı.sonra akıllı kumanda aldım tvyi tanıttım fakat her seferinde başa aliyor tekrar ayar yapmam gerekiyor sinir bozucu bir durum oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu uğursuz awox tv geçen sene miydi neydi 2 yıl garanti biter bitmez müzmin ledbar arızasıyla karanlığa gömülmüşdü

okuduğum yorumlara baktım da hem çok masraf hem de 6 ay geçmeden yine ledbar arızası git gel keşmekeş sinir stres yaşamamak için başımdan attım memlekette mezarlıkta yatıyor bu lanettayn awox hakkımızı helal etmiyoruz

• 3. kere led bar yanmasıyla tekrar konuyu yeşillendiriyorum. Var mı arttıran?

• Benim de ikinci kez led sorunu oluştu. Ekranda ses var görüntü ise yok denecek kadar az... Ama akşam tekrar denedim çalıştı cam gibi çok güzeldi. Bu sabah yine aynı sorun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapisiz -- 10 Mart 2024; 0:46:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.