Şimdi Ara

Awox U5600STR 55' Android TV (Paylaşım Konusu) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
29
Favori
57.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklisiniz yanilmişim.source 2580 servis menusunu denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende boyle teslim almiştim sorun olmadi Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

• xman_91 X kullanıcısına yanıt
    bendekı model k5500rst olan model menu 1147 ile giriş yapıyor sourc 2580 de herhangi bir menu acmıyor
  • kaanando K kullanıcısına yanıt
    Evt bendekide 5600 str ikisi farkli modeller

servis menusune girip panel ve anakart adını yazabilir misiniz lutfen?
    Gerekli menu ismini soyleyin cekip atayim panel info sanirim biri anakart dediginiz hangisi

evet benım menude yazaa board type ve panel type yazıyor. hangi board ve paneli kullandıgına bakacagım. gerekırse fabrıkadan degısım talep edecegım cunku

[simage][/simage]Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanando -- 25 Ekim 2019; 22:42:14 >
    Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu) Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

• Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

yok bunlar degil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

şu hardal sarısı olayı devam ediyor mu yoksa yazılım güncellemesiyle falan çözüldü mü beyler?
    Ben de yeni aldım. Sizin gibi tedirgindim. Ama son güncelleme ile sorun halldedilmiş. Bir de Source tuşuna basıp 2580 'i tuşlayınca resim ayarlarından görüntü mükemmel ayarlanabiliyor

Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu) Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu) Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    Merhabalar...
    Hangi sürüm ile hardal sorunu halledilmiş bilgi verirseniz bizde yükleyelim lakin benim sürüm güncel olmasına rağmen hardal sarısı sorunu devam ediyor. Siz servis menüsünden hangi ayarları yaptınız bilgi paylaşımı yaparsanız bizde faydalanmış oluruz selamlar...
    mstar msd6586-t8e2 board
  • limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu) Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

• Arkadaşlar Selam,
    Ürünü Çarşamba akşam 11 de sipariş ettim Perşembe kargoya verdiler cuma öğlen Ankara'da eve teslim ettiler. Ürün 5600str sorunsuz geldi. Servisi aradım cumartesi gelip kurdular garantisini onayladilar. Lakin servis gittikten sonra TV kendi kendine kapanmaya başladi. 1 2 dk çalışıyor sonra kapanıyor. Uyku modunu otomatik kapanmayı iptal ettim fabrika ayarlarına döndürdüm yine de düzelmedi. Servisi aradım arza kaydi oluşturalım p.tesi günü gelip bakarız olmazsa fabrikaya göndeririz falan dediler.
    Sizce sorun nedir ısınmayla alakalı birşey mi. Yazılımsal mi yoksa donanımsal mi. Ne yapmaliyim fikri olan var mı. Tşk ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şebeke elektriği normal mi? dalgalanma varmı? cihazı ara kablo ile şebeke elektriğine bağladıysanız değiştirin.şebekedeki diğer tüm elektronik cihazları söküp deneyin.elinizde ups varsa onunla deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xman_91 -- 27 Ekim 2019; 7:22:21 >
  • Ne yaptıysam olmuyor. TV ilk açıldığında 10 15 dk arası sorunsuz çalışıyor sonra kapanıyor. Tekrar açtığımda 30 40 sn sonra kapanıyor hep.
    Yarın servisi arayacağım artık bakalım ne diyecekler.

• Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)
    Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

videosunun linki:
    https://www.youtube.com/watch?v=rYf8h2XS1_Q&app=desktop

Arkadaşlar özellikle fb maçlarında yada sarı yoğun programlarda sarı renkte problem vardı. uzun uğraşlar sonrasında ayarlarda büyük ölçüde sorunu çözdüm gibi. source 2580 yaparak menüye girin ve resimlerdeki ayarları yapın. umarım işinizi görür.

factory menu-White balance
    Renk sıcaklığı bölümünden kırmızı ve yeşil renkleri 97 civarına düşürün.

picture mode-saturation 50 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scamur1978 -- 1 Kasım 2019; 10:37:45 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.