Şimdi Ara

Awox U5600STR 55' Android TV (Paylaşım Konusu) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
29
Favori
57.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de az önce aynı satıcıdan satın aldım. Üzerine 5600 modelini gönderin lütfen diye de not bıraktım. Şimdi satıcı mesaj atmış 5500 modeli gönderiyoruz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Evet bey efendi bende katılıyorum dediginize yukardada belirtmiştim zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps4 u olan hdr videosu atabilir mi arkadaşlar rica etsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xman_91 -- 22 Ekim 2019; 19:36:5 >
  • ultrakurt2012 U kullanıcısına yanıt
    Hocam gittigidiyor daki satıcı 5600 mu yolluyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatlik elektirik tüketimi ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 24 Ekim 2019; 6:29:19 >
  • kimyagERdem kullanıcısına yanıt
    ben geçen perşembe sipariş vermiştim. 5600str geldi.
    ilk mesajda yazılan rootlamayı yaptım ama netflix uygulamasını silemedim bir türlü.
    youtube for anroid tv yi başka bir siteden buldum usb ile yükledim. hiç sıkıntı olmadı.
    Elimde 2160p hdr truehd ses dosyalı 23gblık bir film vardı. kendi playerı sesi açmadı. vlc kurdum o da takılmalar yaptı.
    sonra kodi diye bir program kurdum onda da takılmalar yaptı.
    bende programın ses ayarına girip Stream kısmından Truehd yerine ac3 5.1 seçtim takılma yapmadan oynatmaya başladı.
    televizyonun negatif yanları:
    LG 60uj630v ile karşılaştırırsak
    renkler canlı değil. (uygulamalar açıkken renk ayarına giremiyorum çözemedim neden. o yüzden ince ayar yapamadım)
    bas ses hiç yok gibi.
  • İçinden çıkan bu aparat nedir? Askı aparatı olamaz. Tahminin sehpa üzerinde kullanmak isteyenler için duvara sabitleme aparatı bu. Doğru mudur?

TV benim değil. Şehirdışındaki kuzenimin. O yüzden uzaktan halletmeye çalışıyorum.

Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)

• qontak0 Q kullanıcısına yanıt
    Bende boyle bir aparat cikmadi tv 5600 str

• ArcA kullanıcısına yanıt
    Smart gücü bu kadar arkadaşlarcok beklentiniz varsa alin bi mi tv box seside 2x8 watt arkadaşlar sonucta 2000 tl tv panel renklerini android arayuze girmeden yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xman_91 -- 24 Ekim 2019; 18:21:58 >
  • Awox U5600STR 55" Android TV (Paylaşım Konusu)
    Bir önceki aldığımin kutusu ıslaktı almadım bunun da kutusu yırtık geldi bunu da almadım bu ne şanssızlık ya bu kutuya yorumunuz nedir? Kargodan mı yoksa satıcımı bu şekilde yolladı çözemedim.

• Kargodan benim arka tarafi boyleydi neyseki sorunsuz

• xman_91 X kullanıcısına yanıt
    senin ki şans işi olmuş. daha önce tv hususunda sorun yaşadım. eğer kargo arkadaşın payllaştığı foto gibiyse en garanti çözüm almamak. ürün kırılmış olarak çıkınca, satıcı niçin kargodan aldın diyor, kargo firması alırken imza atmasaydın biz teslim ettiğimizde sağlamdı diyor, kurmaya gelen servis bizim yaptırırımız yok açıldığında kırıktı diyor vs.. bana ders olmuştu eğer kutu üzerinde en ufak deforme var ise o ürünü kargodan almamak gerekiyor
  • xman_91 X kullanıcısına yanıt
    Ürünün ön kısmındaydı yırtık kısım. Ben elimle kontrol ettiğim kadarıyla bir sıkıntı göremedim ama arkadaş ekran tırkıklı gibi demişti. Bende almadım. Bir türlü düzgün alamadık. Belki de almamam için işaret. 3. Yu deneyeyim mı ?

• çok sorun etmişsiniz çünkü televizyonu siz açmayacaksınız yetkili servis açtığında kırık olursa zaten rapor tutup iade yada yenisi ile değişim talep edebiliyorsunuz.

zamanınnda 55 inc lg sorunsuz geldı servis geldi kurulum yaptı.fişe taktı goruntu gelmedi besleme unitesi sorunlu dedi kendısı topladı aldı goturdu

gecen sene regal aldım servis geldi kutuyu acti kırık cıktı rapor tuttu ald goturdu para iadesi istedim geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArcA

ben geçen perşembe sipariş vermiştim. 5600str geldi.
    ilk mesajda yazılan rootlamayı yaptım ama netflix uygulamasını silemedim bir türlü.
    youtube for anroid tv yi başka bir siteden buldum usb ile yükledim. hiç sıkıntı olmadı.
    Elimde 2160p hdr truehd ses dosyalı 23gblık bir film vardı. kendi playerı sesi açmadı. vlc kurdum o da takılmalar yaptı.
    sonra kodi diye bir program kurdum onda da takılmalar yaptı.
    bende programın ses ayarına girip Stream kısmından Truehd yerine ac3 5.1 seçtim takılma yapmadan oynatmaya başladı.
    televizyonun negatif yanları:
    LG 60uj630v ile karşılaştırırsak
    renkler canlı değil. (uygulamalar açıkken renk ayarına giremiyorum çözemedim neden. o yüzden ince ayar yapamadım)
    bas ses hiç yok gibi.
    televizyonun en buyuk sorunu bu. tv ilk geldiğinde bu ne hal dedimm içimden adamları berbat gösteriyordu. menu den renkleri kendıme göre ayarladım şuan mukemmel olmasa da sorun edılmeyecek renkleri alıyorum fakaaaaaat iş uygulamalar andorid ve medya player kısmına gelınce dedıgınn gibi menu düğmesi calısmıyor bu nedenle hıcbır sekılde ne menu kısmından ne de servis menuye girip renkleri ayarlayamıyorsunuz hal boyle olunca goruntu sapsarı oluyor. filmde dizi de neyse de ornegın ailenizden birinin videosunu cekmişsiniz izlemek istiyorsunuz ama sapsarı birşey çıkıyor o cok moral bozuyor.

kendı media playerinda ses sorunu kodec kaynaklı. ben şöyle bir çözüm buldum. kendi playeri yerine android bolumunden kendı kurdugum program ile açıyorum ses sorun olmuyor.

eger dilersen bir video player önerebilirim çok ilginç sekilde vlc de takılan yada goruntu sapsarı cıkarken kullandıgım programda gercek renkleri veriyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: xman_91

Smart gücü bu kadar arkadaşlarcok beklentiniz varsa alin bi mi tv box seside 2x8 watt arkadaşlar sonucta 2000 tl tv panel renklerini android arayuze girmeden yapin
    televizyona sahip misiniz merak ettim cunku isterseniz normal menuden isterseniz servis menuden renkleri 0 0 0 0 yapın zifiri karanlık olsun android bolumune girerseniz hicbir degişiklik göremezsiniz.

android bolumunun renk ayarı yok cunku hıcbırsekılde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

İçinden çıkan bu aparat nedir? Askı aparatı olamaz. Tahminin sehpa üzerinde kullanmak isteyenler için duvara sabitleme aparatı bu. Doğru mudur?

TV benim değil. Şehirdışındaki kuzenimin. O yüzden uzaktan halletmeye çalışıyorum.

Duvar askı aparatı bu ürün.

• hangi site hangi satıcıdan aldınız ürünü?
  • IznickX kullanıcısına yanıt
    Hiç güven veren Bi aparat değil. Teşekkürler.

• IznickX kullanıcısına yanıt
    Gg mediaelektronic24 den aldim. Sanırım başka satıcıda bu TV yok olanlar 3bin çekiyordu bir zamanlar

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.