Şimdi Ara

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
21
Favori
91.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar büyük bir panel için çok iyi fiyatta 3-4 metreden tvnin yarısını göremem her halde.

LG 47 LA kullanıyorum. Ne smart ne de 3D pek bir şey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitesinde iletişim maili attım. teknik spekler için detay destek istedim. umarım cevap gelir =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bu kadar büyük bir panel için çok iyi fiyatta 3-4 metreden tvnin yarısını göremem her halde.

LG 47 LA kullanıyorum. Ne smart ne de 3D pek bir şey değil.

Sharp 60" TV' yi 2 metreden izliyorum küçük geliyor:

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl

• Şu televizyonu biri alsa bi yorum yapsa herkes alacak varya millet pusuda bekliyor
  • Ürün kodunu sorguladığımızda (65d08m) Çin sitesi çıkıyor, özellikleri farklı ama görsel bire bir uyuyor. Çin üretimi olduğu kesin. Risk almaya değmez, biraz daha verip axen, sunny, Vestel alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    600 TL daha verip o dediğiniz çöpler hiç alınmamalı

Madem alınacak ucuz alınmalı

• Awox nedir abi ya, 1 sene sonra bozulursa ki büyük ihtimal bozulur Awox mağdurları diye konu açarsınız burda. İsterse 250 ekran olsun 2699 tl riske atılacak para değil.
    Bu arada alın bir Android tv box 30 dolara tv nin smartına 10 basar diyorsunuz da, ben gittim hadi kaliteli olsun uzun ömürlü olsun diye 55 dolarlık olanlardan ve çok satılanlardan aldım, 1 ayda bozuldu. İade de edemedim para çöpe gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi congenial_boy -- 4 Mart 2017; 18:30:12 >
  • Bu arada bu sitede 2.500 tl http://www.cicindirim.com/Awox-65-165-Ekran-4K-UHD-Dahili-Uydu-Alicili-Led-Tv,PR-729.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURTum -- 5 Mart 2017; 0:22:10 >
  • Bu TV kaç Hz acaba?

Panel hızı 50 Hz bile olsa yazılımla hareketli sahnelerdeki atlamaları düzeltebiliyorsa alınır bence. Eğer böyle bir özelliği olmayan düz bir TV ise sadece televizyon seyretme amacıyla alınabilir. Film izlemek için ya da Android box vb cihazları bağlayıp kullanmak için uygun değildir. Görüntüler atlayarak ilerleyeceği için göz yorar, keyif vermez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dallamos D kullanıcısına yanıt
    O yazılım dediğiniz şey 300 liralık dandik TV' lerde bile var bunda da kesin vardır

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    2012 nin amiral gemisi 55ES8000 aldigim günden beri bozuk ve artık Samsung ücret dahilinde hizmet veriyor, bildiğin ayıplı ürün ama firma burnundan kıl aldırmıyor.

Ben burada awox'u ovmuyorum tabi ama 2 yıldan sonra hiçbir firma hiçbir ürününü zaten desteklemiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

2012 nin amiral gemisi 55ES8000 aldigim günden beri bozuk ve artık Samsung ücret dahilinde hizmet veriyor, bildiğin ayıplı ürün ama firma burnundan kıl aldırmıyor.

Ben burada awox'u ovmuyorum tabi ama 2 yıldan sonra hiçbir firma hiçbir ürününü zaten desteklemiyor...

Çok haklısın. Sony de olsa 2 yıl sonra yüzüne bakan yok.

• elektronik şans nasip işi 2007 de lg 32 lcd aldim hala calişiyor 10 sene oldu sony 37 lcd almiştim 4 senede bozuldu ekranda cizgiler cikti bozulan sony in yerine 4k 49led lg aldim sorunyok misafir odasinada 49 led fullhd awox aldim HB den 650 tl ye gelmişti 1.5 sene olacak sorunsuz calişiyor bi 4 sene gitse bozulsa karli sayilirim sony e 1900tl vermiştim 4 senede cöp oldu lg 4k ya 2200 verdim inşallah eski aldiğim lg gibi 10 sene gider.

• Çok iyi fiyat tşk almayı düşünüyorum

• Yahu biri alsa da bizde cesaretlensek

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Yahu biri alsa da bizde cesaretlensek

aynen vallaa

hiç bi yerde ne tv hakkında ne panel hakkında ne donanımı hakkında detaylı bilgi yok.

bırak detayı, bilgi yok
  • hatrix kullanıcısına yanıt
    geri dönüş olmadı henüz... 4k olmama ihtimali de olduğunu düşünüyorum açıkcası,, çin sitesinde 1080p yazıyor... panelde dedikleri gibi 50 hz ise sorun olmasın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

geri dönüş olmadı henüz... 4k olmama ihtimali de olduğunu düşünüyorum açıkcası,, çin sitesinde 1080p yazıyor... panelde dedikleri gibi 50 hz ise sorun olmasın....

4K olmasa Full HD olsa bile bu fiyata 65" panel bulamazsınız
  • zatan yurtdışı 65" 4k fiyatları da bu civarda. 4K paneldir bu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.