Şimdi Ara

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
21
Favori
91.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem_16

Benimki sadece Android box, 4k uydu alıcısı yok, 4k uydu Alıcılı bir cihaz bende düşünüyorum, denk gelirse paylaşırım, sizde bulursanız paylaşırsanız sevinirim,

Hocam araştırmalarım sonucunda hem 4k alıcı hem android tv box olarak işlemcisi, rami hızlı tam donanımlı ve en son sürüm MECOOL KIII PRO Hybrid DVB TV Box 3GB DDR3 + 16G ürünü var,
    Fakat bu tip cihazlardaki kronik ısınma sorunu bu cihazda da mevcut, Ayrıca fiyat olarak ta gearbest banggood gibi sitelerde 115-125 usd arası değişiyor.
    http://www.turke****.com/satforum/showthread.php?t=777326

Markanın bir önceki ürünü KII Pro Combo Android 5.1 TV Box S905 2G 16 ile ilgili inceleme linki aşağıda, Donanım olarak daha düşük ve fiyat olarak daha uygun 60-65 usd arası değişiyor.

http://www.turke****.com/satforum/showthread.php?t=775480

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    hocam kulanim amaciniz nedir bilemem fakat enigma2 cihazlarida arastirmanizi tavsiye ederim . evet fiyatlari biraz yuksek fakat isini eksiksiz yapan cihazlar. bende 3 farkli android box var ,biraz hevesliyim bu islere birisi mecool bb2 pro, wetec play(uydu destekli) vicigo s60c (uydu destekli) mecool evet memnunum fakat hicbiri tam olarak kullanim kolayligi ve stabilite tam degil, diyer witec ve vicgo kullanimi tam bir eziyet. enigma2 cihazlar yetenek olarak android boxtan tada dusuk ondan dolayi kullanim amaciniza gore diyorum. enigma2 cihazlarla merek etiginiz birsey olursa sorabilirsiniz yardimci olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gerçek gidip görebileceğimiz neresi var? mediamarkt vs. satıyor mu?
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/novacom-spybox-s11-ci-4k-turbo-android-modul-girisli-18-ay-cccam-P205177725

Gece epey araştırdım en iyisi bu sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: one gun

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: one gun

Bugün xboxone s ile test ettdim tv'yi...Konsol tv'nin 4k desteğini gördü fakat konsolu 4k'ya alınca görüntü bulanıklaşıyor...1080p'de cam gibi net...Anlam veremedim bu duruma?...

Bende bu gün 4k Android Box'a 4k video indirdim cihazı direk tanıdı 4k olarak görüntüde hiç sıkıntı yoktu

Kullandığınız 4k Android Box'un markası nedir?...Xbox'la bir uyumsuzluk söz konusu...Konsolu 4k'ya alıncs gürüntü bulanıklaşıp 'brightness' artıyor...Ne kadar ayar varsa tv'dede konsoldada denedim maalesef olmadı...Bir yanlışlık var ama nerde?...Birde panelde sağdan sola dikine çizgi biçiminde 'Clouding'lar farkettim...İlk aldığımda farketmemiştim şimdi rahatsız etmeye başladı...Acaba kullandıkçamı çıktı bu durum ortaya bilemedim...

Android Box markası z68 gearbest'den almıştım, ben ilk tv'yi o çizgiler yüzünden fabrikaya yollamıştım, yeni gelen tv'de de aynı çizgiler azda olsa var, normalde kesinlikle belli olmuyor, özellikle gri sabit görüntüde, açık beyaz görüntüde çok dikkat ederseniz belli oluyor. tüm panellerin bu şekilde olduğunu düşünüyorum, iade değişim çözüm değil yani, tv de tek kusur bu belli belirsiz izler... Ben kafaya takmadan keyifle izliyorum.

Ps4 pro ile deneyimleyeen oldu mu arkadaşlar benzer sorunlar PlayStation’da da var mı acaba?

• LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    Ben ps4 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Sorum eksik oldu aslında, ps4 pro ile 4k modunda kullanımda sıkıntı oluyor mu demek istemiştim

Olsada denesek

• quote:

Olsada denesek

ankaradaysanız getireyim deneyelim
    Bursa

• almak ıstıyorum fiyatına gore 65 ınc bı tv cezbedıcı. tek korkum bozulur mu ve kanal d star fln ızlerken camur gıbı goruntu alır mıyım korkusu
  • 2600 bandında bugun ihtiyacı olan varsa.

• bozuk cıkar mı korkusu var yoksa alacam bitane şundan :D
  • kaanando K kullanıcısına yanıt
    bende almadim daha, ben yurt disindayim suan , anne baba da yasli sorun olsa ilgilenemezler. fakat geldigimde almayi dusunuyorum fiyati bu bantlarda olursa.

• ara ara bu bantlara düşüyor fiyat anladığım kadarıyla
    sanirim stoklarla alakali ne zaman saticilarin elinde az kalsa 3000 ustu oluyor.

• Awox S55140 55 İnç 140 Ekran olanından alan kullanan varmı fiyatı 1600 lere kadar düştüğü oluyor.
  • satmak isteyen olursa alıcıyım.yer:ADANA
  • Satan olursa alıcıyım

• Bugün teslim alıp kurulumu yaptım. 2600TL'den almıştım, 100TL de WP, Egeizo isimli HB satıcısından. Maalesef 1 ölü piksel var. İşin garibi siyah ekranda karşıdan bakınca görünmüyor. Tepeden bakınca ekrana etrafındaki beyazımsı alandan anlaşılıyor. Servisle görüşeceğim. Bulutlanma tabii ki var. Bu cihazı alıp da bu sorunu yaşamamış biri yok galiba.

49 inç olanı da var bende. O çok daha iyiydi görüntü olarak. Onu elden çıkaracaktım ama şimdilik beklemedeyim.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.