Şimdi Ara

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
21
Favori
91.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lavitz usta panel numarasını vermedin yada verdin de ben mi göremedim
  • Yorum yok kimse almadımı bu tv den , 51 Samsun plazmamı bir arkadaşa vericem sizce bu tv alınırmı yoksa 50ku7000 alayım ama ekranıda büyütmek istiyorum, tavsiye alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 inch olanı playstation 4 ile deneyen arkadaş var mıdır ? takılma falan yapmıyorsa cafe var oraya alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozen yuksel

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

4k yayın vermiyormuş bu tv

4k veriyor ama sadece hdmi üzerinden. Usb ve dahili uydu alıcısı desteklemiyor 4k yı

he, ama 4k uydu alıcı alıp hdmi kablo ile 4k trt izlenebilir yani

Evet ama fiyatı uygun 4k destekli uydu alıcısı bulursan haber et

https://tr.aliexpress.com/item/KIPLUS-S2-T2-TV-Box-Amlogic-S905-Android-5-1-Quad-Core-2-4G-WiFi-Media/32690356643.html?spm=2114.010208.3.1.RyDcOy&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10065_10068_433_434_10136_10137_10138_10060_10062_10141_10056_10140_10055_10054_10059_123_10099_10103_10102_10096_10052_10053_10050_10107_10051_10106_10084_10083_10080_10082_10081_10110_10111_10112_10113_10114_10078_10079_10073_10070_10122_10123_10126_10124,searchweb201603_5,afswitch_1,ppcSwitch_5,single_sort_0_price_asc&btsid=40e90d1b-63b5-4ade-b617-854c6b20355c&algo_expid=62aa3658-0079-4aa1-b74f-e23182a4b426-0&algo_pvid=62aa3658-0079-4aa1-b74f-e23182a4b426

ben bununla trt 4k astra ve hotbirddeki tüm 4k ları izleyebiliyorum hemde kaydedebiliyorum

bu cihaz 4k yayınları downgrade yapıyormu, evdeki fullhd led tv de 4k ları izlemek istiyorum

• 4K destekli uydu alıcısı almak isteyenler bakabilir

http://www.hepsidijital.com/k1-plus-4k-android-uydu-alicisi
  • Arkadaşlar merhaba

Gözümü karartıp bu tv den aldım.Zamanım olmadığından kısada olsa ufak bi inceleme yaptım.Öncelikle Lavitz arkadaşa tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.

Tv arkadaşın dediği gibi şaka gibi gerçekten.Fiyatının çok üstünde bir performans aldım.
    Daha önce Kullandığım tv ler içinde ışık sızması olmayan tek TV(smsung 32' hariç)

Ölü piksele rastlamadım.Tv de pek ısınma olmadı ve cızırtı,tiz ses vs.durumla karşılaşmadım.(uzun kullanımda bilemem)

En merak ettiğim hareketli görüntü performansıydı.Böyle devasa bir tv de önceden kullandığım ;vestel 40' -samsung32'-Phılıps49'-Hilevel49'-Arçelik50' tv lere göre panelde titreme ve takılma performansı çok iyi.Buna çok şaşırdım.

Daha tv yi kurmadığımdan normal tv kanalları nasıl bilmiyorum,testlerimi usb üzerinden yaptım.

Ekrandan dolayı Görüntü sönük kalır diye düşünmüştüm,bir şaşkınlıkta orada yaşamadım,görüntü çok güzel.

Tek olumsuz yanı Kumanda algılama problemi,Kumanda bi çalışıyor bi çalışmıyor gibi.Aslında hiç çalışmasa daha iyi,insanı deli ediyor.Ama ona hiçç takılmıyorum.Zaten 4k Uydu alıcısı alacağım,4k media playerimde var.Birde ses sistemi bağlayacağım.
    Tabi bunlar ilerde,Tv yi kurduğum zaman.Şimdilik paketleyip koydum bir köşeye.

İlk izlenimlerim çok olumlu.(Maaşallah diyelim).Tam bir fiyat-performans ürünü. Bakalım ilerde kurduktan sonra da memnun kalırmıyım bilmiyorum.Ama bütçe meselesi olarak beni çok memnun etti :) (2.370 tl ye geldi)

not1:Bu arada sanırım paneli VA galiba.

Not2:Zannetmiyorum ama,tv nin ayağını takmamıştım direk yere koymuştum,kumanda gözü altta kaldıysa belki ondanda sorun yaşamış olabilirim.

• Bende almış bulunmaktayım gayet dev gibi birşey :) ekranın bir tarafına bakarken diğer tarafta olup biteni kaçırıyorsun

usb den film atarak deneyebildim gayet iyi

dahili uydu alıcısı kurulumunu nasıl yapılacağını biri anlatabilirmi(eve yeni taşındık merkezi sisteme bağlı olmayabilirim,çözemedim)

hdmı girişi ile bağladım ondanda görüntü akataramadım,1,4 veya 2,0 hdmı sürümü farkediyormu acaba(hdmı kabloyuda yeni aldım,acaba kablodamı arızalı)

anlayacağınız tuttuğum yer kurudu

• quote:

Orijinalden alıntı: abmux

Bende almış bulunmaktayım gayet dev gibi birşey :) ekranın bir tarafına bakarken diğer tarafta olup biteni kaçırıyorsun

dahili uydu alıcısı kurulumunu nasıl yapılacağını biri anlatabilirmi(eve yeni taşındık merkezi sisteme bağlı olmayabilirim,çözemedim)

hdmı girişi ile bağladım ondanda görüntü akataramadım,1,4 veya 2,0 hdmı sürümü farkediyormu acaba(hdmı kabloyuda yeni aldım,acaba kablodamı arızalı)

Öncelikle Hayırlı olsun.

Kendi uydu alıcısını kullanmak için çanak antenden gelen kablonun ucunu tv arkasına bağlayın. Kumanda da Source tuşu var. Ona tıklayarak açılan ekranda En üstteki Uyduyu seçin.(Türksat vs çanak anten kuracaksanız.)

ardından Menüyü tuşlayın. Otomatik frekans listesi ile arama yapmak isterseniz otomatik aramayı seçin size var olan kanal listesi ile devam edim mi gibi bir soru sorması lazım sağ sol ok tuşları ile soruya cevap verin.

Manuel arama yapmak isterseniz.

Menüye tıkladığınızda Çanak anten ayarı kısmına girin. Turksat üzerindeyken EPG tuşu ile Transponder listesini açın. Turksat otomatik aramanın frekansı ile işlem yapabilirsiniz. Alttaki renkli tuşlarda Ekle Sil düzenle Tara gibi seçenekler mevcut.

Hdmi ile uydu alıcı bağlamak için. Source Tuşundan bağlı olan HDMI seçimini yapın. 1.4 , 2.0 arasında sanırım desteklediği çözünürlük farkı mevcut FHD, 4K gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

quote:

Orijinalden alıntı: abmux

Bende almış bulunmaktayım gayet dev gibi birşey :) ekranın bir tarafına bakarken diğer tarafta olup biteni kaçırıyorsun

Öncelikle Hayırlı olsun.

Kendi uydu alıcısını kullanmak için çanak antenden gelen kablonun ucunu tv arkasına bağlayın. Kumanda da Source tuşu var. Ona tıklayarak açılan ekranda En üstteki Uyduyu seçin.(Türksat vs çanak anten kuracaksanız.)

ardından Menüyü tuşlayın. Otomatik frekans listesi ile arama yapmak isterseniz otomatik aramayı seçin size var olan kanal listesi ile devam edim mi gibi bir soru sorması lazım sağ sol ok tuşları ile soruya cevap verin.

Manuel arama yapmak isterseniz.

Menüye tıkladığınızda Çanak anten ayarı kısmına girin. Turksat üzerindeyken EPG tuşu ile Transponder listesini açın. Turksat otomatik aramanın frekansı ile işlem yapabilirsiniz. Alttaki renkli tuşlarda Ekle Sil düzenle Tara gibi seçenekler mevcut.

Hdmi ile uydu alıcı bağlamak için. Source Tuşundan bağlı olan HDMI seçimini yapın. 1.4 , 2.0 arasında sanırım desteklediği çözünürlük farkı mevcut FHD, 4K gibi.

ÇOK TEŞEKKÜRLER

• abmux kullanıcısına yanıt
    Rica ederim faydası olduysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Rica ederim faydası olduysa

Hocam cihazı aldıysanız görüşünüzü izlenimlerinizi bizle paylaşırmısınız televizyon hakkında?

• 50 inçliği var bende gayet f/p bir ürün performansından memnunum. Tvye pc bağladım hatta gayet iyi performansı.
  • İstanbul içi satan varsa p.m den görüşelim.

• LaViTz kullanıcısına yanıt
    nereden aldınız hocam adres çıkmıyor sitesinde yetkili servislerin adresleri var, memnunmusnuz bu arada hayırlı olsun
  • Arkadaslar panelde baloncuk benzeri leke oluştu cok belli olmuyor kutusunuda attım bakalım düğün telaşı var müş.hiz.arayıp çözüm talep edeceğim, açıkçası canımı cok sktı, onun dışında cok memnunum tv den

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaViTz kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmış olduğunuz işlemleri geri dönüş yaparsan olası sorunlarla karşılasanlar için de bir yol gösterici olur ;)
  • Bu ürüne, ses sistemi bağlamak mümkün mü acaba ? soundbar tarzı şeyler veya ev sinema sistemi şeklinde falan.
  • Styric kullanıcısına yanıt
    Ses sistemim yok ama tv nin arkasindaki cikislar sesle alakali olarak şunlar

Pc audio input jack girisi

Mini av

Kulaklık girişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 31 Mayıs 2017; 19:22:15 >
  • Alan arkadaşlar resim çekip paylaşabilirler mi acaba ?

• Arkadaşlar yeni eve taşınıyorum. Evimde Projektörüm mevcut bilgisayara bağlı. 100 inche yakın görüntü alıyorum. Evde Tv izlenmez çoğunlukla film ve diziler takip edilir netten ve bilgisayardan.

Bu amaçla bu fiyata alınabilecek sanırım en büyük TV bu model görünüyor. 5.1 ses sistemim olduğu için Tvnin ses kalitesi önemli değil. Bana bir Hdmi çıkışı olsun Full HD görüntüyü iyi versin yeterli. 4k falan gereksiz görüyorum şuan için yeterince kaynak vidyo yok zira.

Bu amaçla bu TVyi almaya karar verdim gibi.

-Kumandası bir miktar zayıf denilmiş. Aslı astarı nedir?

-Panel projektörden her halükarda daha iyi görüntü vereceği için ufak tefek bulutlanmalar önemli değil benim için mümkün olduğunca büyük bir Panel aramaktayım.

-Wifi yok deniliyor bunu Chromecast gibi bir dongle ile çözmeyi düşünüyorum görüntü aktarımı için. Android Box da alabilirim.

-Bilgisayarım sürekli bağlı olacak Tvye oradan tüm kaynaklara ulaşabiliyorum zaten.

-Kendi uydusunun kanal geçişleri nasıl?

-Uydu alıcısı Full Hd fazlasıyla yetetli benim için. 4k BeyazTv-Halk Tv izleyecek değiliz sonuçta :) Akıl sağlığını düşünen Türkiyede Tv izlemez

Sizce alınır mı bir de en uygun nereden alabiliriz şuan. Hemen almak istiyorum zira yorumlarınıza göre.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.