Şimdi Ara

Awox 65'' 165 Ekran 4K UHD Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon 2699 tl (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
21
Favori
91.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    wp 85 nasıl oldu hocam hangi kampanyayla ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

wp 85 nasıl oldu hocam hangi kampanyayla ?

75 veriyor zaten hocam 10 da her 100e 10 kampanyasından sms geldi kazandınız diye 85 oldu.

ya ben bunda uğraşmadım ama daha önce gittigidiyordan vestel tv alırken satıcıdan 2 parçaya bölmesini istemiştim tv fiyatını 2 ayrı karttan 200tlwpuan kazanmıştım. satıcılara mesaj atsanız birisi kabul eder diye düşünüyorum biraz zorlamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Bu televizyonun sharp panelli olduğunu söylemiş idi bir arkadaş geçmş sayfalarda,bilgisayara bağlayınca ekranda sharp çıkmış yazı olarak,tv panelinin üreticisini öğrenmek için millet göbek çatlatıyor bilgisayara bağlamakla oluyormu bu iş böyle kolay,ben sharp olcağını zannetmiyorum ayrıca.

Aynen o bilgisayarda sharp yazmasının alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Bu televizyonun sharp panelli olduğunu söylemiş idi bir arkadaş geçmş sayfalarda,bilgisayara bağlayınca ekranda sharp çıkmış yazı olarak,tv panelinin üreticisini öğrenmek için millet göbek çatlatıyor bilgisayara bağlamakla oluyormu bu iş böyle kolay,ben sharp olcağını zannetmiyorum ayrıca.

Garantisi benim abi muhabbetine dönmüş

Ama alıp detaylı inceleyen arkadaş Sharp olduğunu teyid etmiş bu bana yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Garantisi benim abi muhabbetine dönmüş

Ama alıp detaylı inceleyen arkadaş Sharp olduğunu teyid etmiş bu bana yeter

Sharp diye al tabi,sen teyit ettinmi sharp olduğunu o önemli ben imkan ihtimal vermiyorum,bu paraya sharpın anca hayali alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 65" AWOX ile 55" SEG 'in bir son kullanıcı gözünden karşılaştırmasıdır. NOT: Ne AWOX, ne de SEG ile bir bağlantım yoktur.

Daha önceden satın aldığım AWOX 'u yaşadığım problemler sebebiyle daha önceki sayfalarda iade ettiğimi söylemiştim. Akabinde SEG SCU9600 satın aldım. TV 'yi dün akşam duvara monte edip, test ettim. Önce AWOX 'un haliyle oynatamadığı gayet yüksek kapasiteli 4K videoyu direk SEG 'in USB girişinden takarak oynattım. Şaşırtıcı şekilde TV 'nin üzerinde gelen player çok hızlıca video yu çalıştırdı. Gayet güçlü bilgisayarım, bu hızda 4K videoları hiç çalıştırmamıştı. Görüntüler de en ufak takılma, iz bırakma, bulutlanma vs katiyen görmedim. Renkler fazlası ile canlı idi. Bir süre videolarla test ettikten sonra HDMI üzerinden PS4 'ü bağlayıp Battlefield 1 oynadım. Siyahlar siyah, beyazlar tam beyaz idi. Yine gecikmeli veya rahatsız eden görüntüye rastlamadım. TV 'nin kumandası AWOX 'tan daha kaliteli, TV arayüzü çok basitti. Eksi olarak gördüklerim ise; Öncelikle TV 'nin hoparlörü aynen AWOX 'ta olduğu kadar zayıf. Bu sebeple TV 'nin arkasında bulunan optic ses çıkışını kullanarak (AWOX 'ta optic ses çıkışı yok) Samsung ses sistemini bağladım ki çok ta güzel oldu. TV 'nin kasa arkası AWOX gibi plastik, ancak SEG'in ayakları da plastik (AWOX 'ta ise metal olup çok sağlam bir malzeme idi). SEG 'in çerçevesi piano black olup şahsi zevkim olarak AWOX 'un fırçalı boyama rengi daha hoşuma gitmişti, ancak bunda evimde ki çok fazla elektronik eşyanın piano black olması sebebiyle üzerimde bıraktığı bıkkınlığında etkisi olabilir.

Sonuç itibariyle 65" AWOX 'un büyük inch olması haricinde SEG 'den üstün olduğu hiçbir taraf olmadığı kanaatindeyim. Yanlış yorumlara maruz kalmamak adına hiçbir marka veya satıcı ile bir bağlantım olmadığını tekrar etmek isterim.

• aotnob A kullanıcısına yanıt
    seg 55scu9600 aldım bana mı denk geldi bilmiyorum kendi dahili 4k uydu alıcısı çamur gibi gösteriyor du kendi evdeki next uydu alıcısı ile bir nebze olsun güzel gösteriyor du bu değişim ve iade sebebi değildi fakat test ekranında ne yapıp ne edip 7 ölü piksel bulup iade ettim.

• Test ekranı dediğiniz Mağaza modu mu, ben de hiç ölü pixel yok ama birde sizin dediğiniz gibi test ekranında bakayım.
  • şu forumda vay çamur vay şöyle vay böyle 8-10 bin verdik bir şekilde bu farkı açıklamamız lazımın yolu herhalde bu.
    kombi alırsın çamur tv alırsın çamur i30 alırsın golfün yanında çamur ne uzmanmışsınız vallaha billaha anlamıyorum.
  • Bende ki 6 aylık Seg 48 SNB8500 3D LED LCD Haziran 2016 da 1400 TL Vatan'dan aldım,Manisada olmama ve Vestel Servisine güvenerek aldım,görüntü kalitesi parasının karşılğı fazla bir şey beklememek lazım zaten ,eleştireceğim nokta malzeme kalitesi vasatın altında, kullanılan plastik çok kalitesiz hissiyatı veriyor,en küçük sıcaklık değişimlerinde genleşme sesleri duyuyorum,sesler için her seferinde normal cevabı aldım,salı günü servisten randevu aldım,@ado Hocamın yardımıyla
    ,servis ve fabrika tv'yi inceleyecek sanırım,seri olarak problem var mı diye,yalnız servis değişim vermezse sorun çözülmezse topu hakem heyetine atacağım.3 kez servise gitmiş olacak,1.de çapak kalmış ekranda ölü piksel zannettim temizleyip gönderdiler,2. ve 3. servisi genleşme sesleri.
    TV alırken 14 günlük süreyi iyi kullanın,deneyin,içinize sinmediyse geç kalmadan iade yoluna gidin,yoksa servisteki arkadaşlarla ahbap oluyorsunuz.

• Konu televizyonlar bolumune taşınsa iyi olur. Burada kaybolup gider.

• Kaybolmasın o zaman ben katkıda bulunayım.Bugün itibariyle Vestel Manisa Servisi SEG 48 SNB 8500 3D LED LCD TV'mizi genleşme sesleri için atölyeye çekti,oradanda fabrikaya test için gönderecekler.(@ado hocamın yardımlarıyla)
  • @LaViTz hocam aldığınız bugünden yana izlenimleriniz nedir ? Misal aldığınızda memnundunuz ama kullandım beğenmemeye başladım veya hala memnunum gayet iyi gibi :)
  • lavitz hocam panel numarasını verecektiniz ne oldu bekliyoruz
  • Alanlardan artık yorum gelmiyor. Herkes memnun galiba 😃

• up
  • Ben tvyi aldımda kullanmak kısmet olmadı , ilk gelen ürünün paneli kırık çıktı değişim için gönderdim yenisi hemen gönderildi şimdi kutuyu awox bantlarını keserek açtık servisle panel de sorun yok ama bu sefer de ayaklar çikmadı tvnin kurulum raporuna ayaklar eksik yazdı servis satıcıdan istedim olmadı artık servisteki arkadaş ben isterim sorun olmaz dedi.
  • Güle güle kullanın. Kafalardaki soru işaretlerini giderecek şekilde inceleme yaparsanız seviniriz. Paketleme hatası vb gibi şeyler ne yazık ki pek istemesek de oluyor. Panel ve diğer kısımlarda sıkıntı çıkmasın da. Değişim kaç günde oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Güle güle kullanın. Kafalardaki soru işaretlerini giderecek şekilde inceleme yaparsanız seviniriz. Paketleme hatası vb gibi şeyler ne yazık ki pek istemesek de oluyor. Panel ve diğer kısımlarda sıkıntı çıkmasın da. Değişim kaç günde oldu ?

arızalı ürünü aldıkları gün yenisini kargoladılar.
  • tv bence güzel kumandası çok dandik malzeme olarak bir de ses güzel değil görüntü filan gayet iyi.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.