Şimdi Ara

AWOX 50':4K:1799 TL, Sunny 55':2849 TL, Axen 65':3749 TL, LG OLED 55':8269 TL, Philips 100HZ:4386 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
3.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AWOX 50":4K:1799 TL, Sunny 55":2849 TL, Axen 65":3749 TL, LG OLED 55":8269 TL, Philips 100HZ:4386 TL

1799 TL Awox 50'' 127 Ekran 4K Ultra HD Led Yeni Model
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/awox-50-127-ekran-4k-ultra-hd-led-yeni-model-401618527

2849 TL Sunny 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Curved Smart LED TV
    https://www.hepsiburada.com/sunny-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-curved-smart-led-tv-p-HBV0000060T26

3749 TL Axen AX65LEDE88 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
    https://www.hepsiburada.com/axen-ax65lede88-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000FJF46

8269 TL LG OLED55B7V 55" 139 Ekran Smart 4K Ultra HD OLed TV
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/lg-oled55b7v-55-139-ekran-smart-4k-ultra-hd-oled-tv-417613765

4386 TL Philips 55PUS6561 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon (100Hz Panel)
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/philips-55pus6561-4k-uydu-alicili-smart-led-televizyon-416127723

• Awox 50'' 4K aldık bir tane bakalım pişman etmez , alan arkadaşlar varsa konuşabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Awox 50'' 4K aldık bir tane bakalım pişman etmez , alan arkadaşlar varsa konuşabiliriz
    bende düşünüyorum kullanan varmı nasıldır?
  • awox u bende düşünüyorum, anlayan varsa bunu yada bu fiyata daha iyisi varsa önerirse müteşekkir olurum.
  • 65 4K arıyorum bu aralar,bütçe max 4-4200 TL. 1TL üste çıkmam mümkün değil,bu axen nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Hafta içi kullanmaya başlayacağım hocam
  • Smart özelliğinin olmaması nedeniyle avox almadım

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    bende 65 45 bi tv arıyorum uygun fiyatlı axeni merak ediyorum nasıldır acaba?
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    gitti gidyorda vestel 65ud8900 de indirim var şuanda . 4289 tl .2017 cihazı ve genel olarak yorumları iyi . fp ürünü diyolar bilginiz olsun.

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    Axen ile karşılaştırdım hemen hemen aynı özelliklere sahip,aradaki 500 TL farka değecek gibi değil

• TV işinde cok ucuza kacmayın arkadaslar 3-5 sene sonra icindeki aydınlatma ölüyor. ve yaptırmak istediginizde tvye verdiginiz para kadar para istiyorlar. bunu yakın zaman önce altusta yasadık.. tamir edecek servisin itirafı.
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Hocam aydinlatma cok sorun degil .icerisinde serit ledler var her modelin farklivtabi. 30 40 tl bandinda tanesi 5 tanesi arizalasa 150 lira yapar degistirmesi oldukca basit internette bircok video var servislere guvenmeyin bu konularda fiyat asiriyo kaciyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viserion87

Hocam aydinlatma cok sorun degil .icerisinde serit ledler var her modelin farklivtabi. 30 40 tl bandinda tanesi 5 tanesi arizalasa 150 lira yapar degistirmesi oldukca basit internette bircok video var servislere guvenmeyin bu konularda fiyat asiriyo kaciyo.
    kesinlikle hatta bir çok servis panel kırık tv leri alıp içindeki led leri kullanıyor.

yada bozuk şerit lerin led lerini sökerek tamir ediyor..
  • Daha bir hafta önce 32 inç LG MB 25 hm modelini komple darmadağın ederek ten led şeritleri 3 adet ben kendim 120 liraya aldım ve taktım ve darmadağın ettiğim TV yi söktüğüm gibi çok basit bir şekilde tekrar topladım servis 300 lira istemişti LG servisi lanet olsun kötü niyetli ve şeytani ahlaka sahip olan servislere 15 gün önce ise Profilo çamaşır makinesi için kapak menteşesi değişimi için 135 lira istediler servis fakat araştırma yaptığımda 15 20 lira olduğunu gördüm menteşenin bayağı bir sürtüşme den sonra kendilerinden menteşe taleb ettim üç dört katına bana 80 liraya sattılar sadece 55 lira eve gelip takma parasını düştüler onu da ben kendim taktım 80 lira ödeyerek aslında 80 liraya değil Bu parça menteşe en kabadayı 25 lira falan ama mecburen başka bir yerde bulamadığımdan dolayı bu model için kendilerinden almak durumunda kaldım bu tip firmalar ve yandaş servisler alçaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Viserion87

işte ugraşır durursunuz önce 2si gider sonra 3ü ugras dur.. benim kardeşimin bşına geldi 1300 lira civarına aldıgı altus 49 tvsi bir anda karardı.. servis 800 lira tamir parası istemiş ,tam garantisi bitti bozuldu icat.. bu ucuz tvlerdeki aydnlatma cok kalitesiz oluyor,, çok kolay bozuluyor demişler.. sürekli bunlarla ugrasmak yerine 1000 lira daha verip adam gibi samsung filan alınabilir.. atalar ne güzel demiş ucuz alacak kadar zengin değilim.. (Yanlıs anlamayın zengin filan değilim ama ucuz çin malı ürünlerde illa bir sıkıntı çıkıyor..) tv gibi az buz para verilmeyen şeylerde 2 kez düşünmek lazım

• tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Hocam tabiki lg samsung sony vs kadar kaliteli tv degil bunlar . Ama dediginiz ariza bu markalarda da oluyor. Bu arizanin basit bi cozumu oldugunu anlattim sadece , dediginiz gibi surekli tekrar eden bir ariza degildir. Ayrica servisin 800 tl fiyat cektigi ariza max 200 e halledilen biseydir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    awox sunny bunlar atmaca grubun markaları atmaca samsunga bile fason üretim yapan firma pişman olacağını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

awox sunny bunlar atmaca grubun markaları atmaca samsunga bile fason üretim yapan firma pişman olacağını sanmam
    awox atmaca grubun ürünü değil nereden çıkardın ?

axen ile karıştırdın sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.