Şimdi Ara

Avrupa Ligi | Zorya Luhansk - FENERBAHÇE | 15.09.2016 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
2
Favori
12.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tevez1997

beyler 2 sorum olacak. bayadır fener maçları izlemiyom

1- salih uçan'ın nasıl bir yeneteği var? bruma gibi mi mesela?
    yani ilk 11 cıkacak kadar iyi mi ki fener bunu oynatıyo?

2- van persienin ben aldığı parayıda katarak, fener tarihinin en kötü futbolcusu oldugunu dusunuyorum. bana katılan varmı?
    hiç ingilterede gol krallıgı falan söylemeyin, bunların fenere hiçbir faydası yok.

cevap yokmu beyler
  • Çöp

• Sanırsam Galatasaray Kadıköy'de galibiyete hiç bu kadar yakın olmamiştı bu sene alirlar heralde.

• Geçen seneyi valla mumla arar olduk resmen ne bu böyle bu sezon fenerin maçlarının hepsi böyle gidiyor acayip sıkıldım eger fenerli olmayan biri olsun bu macı haytta izlemez yani ne pas ne orta ne uzun top hiç biri yok hayretler içerisindeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

1-2 tane malum takımın görmemiş taraftarı da gelmiş FB ye laf çakmaya çalışıyor maç takip konusu vesilesi ile.

Türkiye'de 2 büyük kulüp vardır
    1-Fenerbahçe
    2-Galatasaray

Her ülke de bir derby maç olur. Hiç bir zaman bu ülkede bu iki takımın statüsüne çıkamayacaksınız ve her kategori de geri kalacaksınız. Kaderiniz bu sizin.

Kendinizi bunlar ile avutuyorsunuz 1,5 senedir mayıs da basketbola yönelirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan Engin

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Anasını siktiniz takımın orospu çocukları

Jersey ver müzüğü

Hocam çarkıfelektesin şuan severek izliyoruz.
  • Aykut kocamana sıkıcı oynatıyor derdik. hey gidi günler.
  • ben ne izledim abi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Fener'de geçen seneki Galatasaray olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Gelen gideni aratır, GS'de aynı durumu yaşadı FB'de şuan aynısını yaşıyor.Oturmuş takımı bozanların halini görün.

Gs nasıl kurtuldu hocam bu durumdan adamlara bir taktik verin

• Rezil bir oyun zoryayı yenemiyosak kimi yenicez biz aykut hocanın olduğu sezondaki futbolu çok özledim

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

1-2 tane malum takımın görmemiş taraftarı da gelmiş FB ye laf çakmaya çalışıyor maç takip konusu vesilesi ile.

Türkiye'de 2 büyük kulüp vardır
    1-Fenerbahçe
    2-Galatasaray

Her ülke de bir derby maç olur. Hiç bir zaman bu ülkede bu iki takımın statüsüne çıkamayacaksınız ve her kategori de geri kalacaksınız. Kaderiniz bu sizin.

hacı bende gs ve bjk maçında sizi desteklicem

ha sizi yani gsyi sevdiğimden değil, diğer 8 yiyenler gibi görgüsüz değilsiniz en azından. birsürü kupanız var başarıya alışık kendini bilen takımsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

quote:

Orijinalden alıntı: Sinan Engin

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Anasını siktiniz takımın orospu çocukları

Jersey ver müzüğü

Hocam çarkıfelektesin şuan severek izliyoruz.

Maçı izleyecegine beni izle hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi bu fener neden bu halde zorya kim, advocat kim bu sahadaki futbolcu bozuntuları kim. 100 yıllık çınarı ne hale getirmişler yazık günah ya

Ben takımım olmamasına rağmen bu kadar üzülüyorsam fenerbahçelilerin hali nedir düşünmek bile istemiyorum.

Biz tüpçünün çilesini çok çektik çok şükür kurtulduk, umarım fenerbahçe de bir an önce kurtulur bu diktatörlerden
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Aykut felan en azından futbol oynatıyordu hocam defansifti öldürüyordu biraz ama FUTBOL oynatıyordu. Bu ruhsuzlara yazıklar olsun beş para etmez herifler hepsi defolup gider inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin bu yeni hocayla anlaşma nasıl, tazminat falan koyulmamıştır inşallah yüklü.Pek kalıcı gibi gözükmedi bana çünkü.
  • Bu saatten sonra fener mi kaldı, neyse ki Aykut Hocamın maçı var. Adam gibi mücadele eden bir takım izleyebileceğiz sonunda.
  • bu takımı ismail alevlendirir
  • Fener berbat oynuyor bu takımıda yenemezseniz kapatın klubü

• RvP ikinci yarı girerse Fenerbahçe kazanır.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.