Şimdi Ara

Avrupa Ligi | Krasnodar - FENERBAHÇE | 16.02.2017 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
0
Favori
18.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'daki maça gidecektim, bu futboldan sonra işi gücü bırakıp gitmek mantıksız geldi. Ruhsuz köpekler.
  • AdamsınDrogba kullanıcısına yanıt
    Ben bizimkiler diye Kayseri maçından ki Galatasaray'ımıza söyledim.
  • Sadece golü izledim, Volkan bitik artık...
  • Fener son 3 maçtır, 10 numara 5 yıldız oyun oynuyor helal olsun.
  • transfer şikesi Emenike. Allah'ın sopası yok
  • Emenike kaç maçtır oynamıyor bildiğim kadarıyla şimdi neden oynattı

Fenerbahçe zaten ligte son zamanlarda kötü sinyaller veriyordu zaten.

Adana ile 2-2
    (1-0 Başakşehir galibiyeti)
    Kayserispor maçı 4-1
    10 kişi kalan beşiktaşı 1-0 zor yenme (Türkiye kupası)
    10 kişi kalan Bursa ile berabere kalma
    ve Krasnodar mağlubiyeti.

Bu haftada Başakşehir'e 4 atmış Kasımpaşa maçı var..Fenerbahçe bu maçıda kazanamazsa hocanın biletini keserler bence.
  • Harika oynadığımız bir maçtı. Sadece şanssızdık. Çok iyi oynadığımız, futbolun tüm güzelliklerini sunduğumuz bir maçı kaybetmek üzücü. Sahaya ilk 11 çıkan kadromuz ise adeta bir yıldızlar karmasıydı. Volkan, Şener, HAK, De Souza, Neustädter, Emenike... Bu adamlar tarihimizin en iyi oyuncuları. Ancak rakibin de kalitesini hafife almayalım. Avrupa'nın en iyi takımlarından birisi. Yani Barcelona'yla mı Krasnodar'la mı eşleşmek istersiniz diye sorsalar herkes Barcelona'yı ister. Bu takım öyle bir takımdı işte.
  • Bu takımın düzelmesi için;malzemeciden tut başkana kadar herkes gitmeli.Vizyon sahibi insanlar gelmeli.Başka çözümü yok.Taraftara yazık günah.
  • Kadıköy de rahat tur atacağımızı düşünüyorum lakin, deplasmanda bu kadar vasat kalacaklarını düşünemedim.
  • bugünde utandık elhamdüllah

aziz gidene kadar izlemiyorum gerçi ama
  • Fenerbahce futbol takiminin kapatilmasi icin imza kampanyasi baslatin bitsin artik bu cile
  • Dün güzel oynamadık neresi güzeldi. Siz buna güzel oyunmu diyorsunuz. Bu güzelse Allah beterinden saklasın. Yemin ederim Fenerbahçe yüzünden futbol zevkim köreldi.

Emenike futbola önem vereceğine anca saç stilini değiştiriyor saçına tükürdüğüm. Saçta saç olsa urgan gibi bağlamış

Yiğit varken neden neu oynadı. Yiğit daha parlaktı ondan. Çok yanlış seçimler. Bizim bu senede oyuncu satmaya kadroyu yenilemeye ihtiyacımız var. En önemlisi Yönetim kadrosu.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Boş yapma birader. Emenike o sezon Trabzon maçında da oynamadı? Eee?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Emenike kaç maçtır oynamıyor bildiğim kadarıyla şimdi neden oynattı

Fenerbahçe zaten ligte son zamanlarda kötü sinyaller veriyordu zaten.

Adana ile 2-2
    (1-0 Başakşehir galibiyeti)
    Kayserispor maçı 4-1
    10 kişi kalan beşiktaşı 1-0 zor yenme (Türkiye kupası)
    10 kişi kalan Bursa ile berabere kalma
    ve Krasnodar mağlubiyeti.

Bu haftada Başakşehir'e 4 atmış Kasımpaşa maçı var..Fenerbahçe bu maçıda kazanamazsa hocanın biletini keserler bence.

Hocanın biletinin kesilmesi çözüm değil. Bileti kesilmesi gereken esas adam başkası.
  • Memoli 1907 kullanıcısına yanıt
    bence de yiğit oynamalıydı , hiç değilse tecrübe kazanırdı.
  • Artık kesin olarak eminim.
    Emenike ile Aziz efendi'nin kasetleri var.
    Başka izahı olamaz.

Alex gibi bir kişiliğin gönderilme gerekçesini bacak bacak üzerine atması ve laubali hareketler olarak açıklayan ahlak ve demokrasi kahramanı sayın başkanımız bu adamın biletini kesemiyor.

Şu eşşeğe dünya üzerinde 13 milyon euro verip alacak baka bir enayi yok ama klüp FFP ile boğuşuyor.
    Zaten kendisinin müthiş öngörüleri yüzünden klüp batakta değil mi.?
    Pazarlamasına yıllık 8 milyon dolar harcanan 1 milyon üye projesi ne oldu mesela.?

O kadar çok gerekçe sayarım ki buraya. Değmez..
    Ölse kılım kıpırdamaz..

Koskoca Fenerbahçe'ye Fenerbahçe'yi unutturdu ya helal olsun..
  • Fenerbahçe burada 2-0 ya da 3-1 yenip eleyecek bence.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    bunu diyene bak hele sen ... Necatileri . Ordu maçı öncesi ben anlaştı gs ile anlaştı diye tvler de dolaşan futbolcusu ... dahası da varda büyüdüğünde kendi gözlerinle görmen dileğiyle sağlıcakla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Volkan > Muslera

net.

Şaka?
  • Bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe'nin haline gerçekten üzüldüm dün akşam , anadolu takımı gibi rakibi kendi 18'inde karşılayan kazandığı topları hiç ayağa top yapmadan direkt uzun oynayan bir Fenerbahçe vardı sahada.
    Fenerbahçe'nin bu takımı mutlaka elemesi gerekiyor çünkü karşısında ki rakibin hücumsal anlamda hiç bir özelliği yok doğaçlama hücum yapıyorlar tabi bunda eksiklerininde etkisi olabilir 2-3 tane hücumcu oyuncusundan yoksunmuş bu maçta ama ne olursa olsun içerde Fenerbahçe 1 yese 3 tane atıp elemeli bu takımı.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.