Şimdi Ara

Avrupa Ligi 6. Grup Maçımız | Beşiktaş - Tottenham | 11.12.2014 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
3
Favori
14.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katakulli işler Beşiktaş'ın karakterinde yok. Grup 1. olup hakettiğimiz parayı da cebimize koyduk, bizle eşleşenler düşünsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçeli ve Galatasaray'lı arkadaşlara teşekkürler...

İnşallah Türk futbolu yakın zamanda toparlanır da bu takımlarımızın eski günlerdeki gibi şampiyonlar liginde en azından ilk 8'e kaldığı günleri görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gs' nin U - 17 takımından 4 yemesi üzerine artık bütün Türkiye bu ülkenin en iyi takımının hangisi olduğunu bal gibi biliyor.

Bu sene şu ana kadar en iyi sizsiniz bir şey diyen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşı oynadığı güzel futbol ve ülke puanına katkılarından dolayı kutluyorum. bence içimizdeki bu anlamsız sataşmaya ve kavgaya bari avrupa maçlarında ara verip Türk takımlarını desteklemeliyiz.

Beşiktaş ile dalga geçen, rakip yedek kadro deyip küçümseyen, Liverpool gelsin de sizi yensin diyen zihniyet; 2 sezon önce Galatasaray şampiyonlar liginde çeyrek finale çıktı zaman maçlardan önce Schalke ve Real Madrid bayrakları açan zihniyetle aynıdır aynı derece şeref yoksunu, haysiyetsiz ve kıskançtır.

Herkes boyle düşünse su an siralamada üst seviyelerdeydik. Kendi kendimizi yipratiyoruz. Geçmişteki basarilarla ovunuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1905Discovery kullanıcısına yanıt
    azınlık olsak da aynı düşünceye sahip insanların olmasına sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşı oynadığı güzel futbol ve ülke puanına katkılarından dolayı kutluyorum. bence içimizdeki bu anlamsız sataşmaya ve kavgaya bari avrupa maçlarında ara verip Türk takımlarını desteklemeliyiz.

Beşiktaş ile dalga geçen, rakip yedek kadro deyip küçümseyen, Liverpool gelsin de sizi yensin diyen zihniyet; 2 sezon önce Galatasaray şampiyonlar liginde çeyrek finale çıktı zaman maçlardan önce Schalke ve Real Madrid bayrakları açan zihniyetle aynıdır aynı derece şeref yoksunu, haysiyetsiz ve kıskançtır.

Bu kavga gürültü maalesef bitmez. Her zaman birbirimizden nefret edeceğiz, olası mağlubiyetler ile gırgır geçeceğiz. Bizim insanımız değişmez.
  • son yıllarda hep bi rüzgar esip gürleyen beşiktaşım birden terse dönüp alaşağı oluyordu. son 1 aydır bu korkuyla bütün maçlara bakıyorum. fener maçında bile aha milat buymuş dedim ama olmadı bu sefer. Artık olmazda yürürüz böyle.

Beşiktaş'ım Oley oley oleyy
  • Orta sahasının iki dinamosu Veli ve Attiba da olmayacak...

Orta sahanın beyni Oğuzhan olmayacak...

İki stoperinden Sivok olmayacak...

Ersan sakatlanıp çıkacak...

Ve sen maçı İngiltere’nin en dişli takımlarından Tottenham’ı yenerek alacaksın...

Üç günde bir maç yaparak...

Hem ligde, hem kupada, hem Uefa Avrupa liginde...

Ligde zirvede olacaksın...

Avrupa liginde zirvede...

Kupada da Sarıyer’e dört atacaksın...

Bütün bunları da stadın olmadan yapacaksın...

Dünün sonunda söylenecek1 tek söz veciz bir sözdür...

Bir Beşiktaş yok...

Beş Beşiktaş var...

Hangi Beşiktaş o gün olmasa...

Ötekisi gelip maçı alıp gidiyor...

Çünkü bir Beşiktaş yok...

Beş Beşiktaş var sahada...

Reha Muhtar.

• Tebrik etmeye geldim de atarlı ergenler basmış burayı yine,banada laf maf sokarlar şimdi..
  • fenerbahçeli olarak beşiktaşı tebrik ediyorum.umarım başarılarınızın devamı gelir
  • Mutlu mutlu tebrik etmeye geldim , mesajları görünce hevesim kaçtı.
  • Liverpool çıkmasını isteyen taraftarlar herhalde Liverpool'u Tottenham gibi bir takım zannediyor

Değerli arkadaşlar, sizi üzmek istemem ama Tottenham, Everton, Stoke veya Sunderland den farklı bir takım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Liverpool çıkmasını isteyen taraftarlar herhalde Liverpool'u Tottenham gibi bir takım zannediyor

Değerli arkadaşlar, sizi üzmek istemem ama Tottenham, Everton, Stoke veya Sunderland den farklı bir takım değil.

Arsenal içinde aynısı söylendi he la he Beşiktaşın karşılaştığı takımların hiç biri o takımlar gibi değil zaten ne çok içinize dert olmuş bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbaros27

quote:

Liverpool çıkmasını isteyen taraftarlar herhalde Liverpool'u Tottenham gibi bir takım zannediyor

Arsenal içinde aynısı söylendi he la he Beşiktaşın karşılaştığı takımların hiç biri o takımlar gibi değil zaten ne çok içinize dert olmuş bunlar

Yanlış hatırlamıyorsam Arsenal Beşiktaş'ı eledi ? Demekki daha iyi takım.

• ışıkları kapata kapata yendiniz hayırlı işler beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Acaba Yunanistanla aramızdaki puan farkı ne oldu

Türkiye 12. sırada 32.000 puan.
    Yunanistan 31.500 puan.

Bu 6.ncı maçlar oncesinde böyleydi , günceli nasıl acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bizi gerçekten üzmek istemiyorsan, bu konuyu daha fazla trollemeden terk edip gidersin.
    unutursun böyle bir konu olduğunu..

• quote:

quote:

bizi gerçekten üzmek istemiyorsan, bu konuyu daha fazla trollemeden terk edip gidersin.

Ne alakası var hocam ne trollemesi.

Liverpool'un Tottenham gibi bir takım olmadığını söyledim sadece. Kaldı ki Liverpool'un başarılarına bakarsak bunu rahatlıkla görebiliriz.

• quote:

quote:

quote:

Acaba Yunanistanla aramızdaki puan farkı ne oldu

Türkiye 12. sırada 32.000 puan.
    Yunanistan 31.500 puan.

Bu 6.ncı maçlar oncesinde böyleydi , günceli nasıl acaba

yarim puan fark var arada. onlarin tek takimi devam ediyor bizim iki.
  • quote:

quote:

quote:

Ne alakası var hocam ne trollemesi.

Liverpool'un Tottenham gibi bir takım olmadığını söyledim sadece. Kaldı ki Liverpool'un başarılarına bakarsak bunu rahatlıkla görebiliriz.

Herşeyden önce bir İngiliz ekolunden bahsediyoruz. Ayrıca 2 lig 15 yerel lig ve 3 avrupa şampiyonluğu olan ve yaklaşık oyuncu değeri 300 milyon euro yu bulan ve dünyanın heryerinde fanları bulunan bir kulubü bu kadar küçümsemek de olmaz kardeş. Ve de şuan Liverpool ile aralarında hiç ama hiç bir farkın olmadığını düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.